Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Evita cuvantul DA sau NU :P:P:P

In oras nu am vazut inca asa ceva si in orice caz n-as incerca 21

Ai animale de casa ?
Hi, Miss Alice/Anata garasu no/Me de donna yume wo/Mirareru no? /Mirareru no? /Mata atashi/Kokoro ga sakete/Nagarederu/Tsukurotta/Sukima ni sasaru/Kioku-tachi/Hi, Miss Alice/Anata kajitsu no/Kuchi de dare ni ai wo/Nageteru no? /Nageteru no? /Mou atashi/Kotoba o tsumaku/Shita no netsu/Same kitte/Mederu outau mo/Utaenai/Still, you do not answer


Am sa dau un raspuns pozitiv, am un motan mare pufos si negru, il iubesc mult. De altfel iubesc in general animalele.
Next: Ai o melodie preferata? Ce simti atunci cand o asculti?
[Imagine: c2a0c0530aa349b5ea812cc0f25d1c261282427224_full.png]
Tnx nibbles:X
[Imagine: ss-sig.png]
[Imagine: ss34ef-sig.png]
In the deep darkness the only light is you.
I am lost in my dark memories and in my foolish illusions.
In my dark world full of suffering and tears you are my way to happiness.

Normal ca am :X De obicei ma relaxeaza si binedispune in acelasi timp XD

Next: Iti place sa canti la chitara?
[Imagine: grellslutcliffbyhowling.gif]


♥ Live Every Second Like It Was Your Last One ♥


[Imagine: mukurosignbynaladrield3.png]

[Imagine: sigg3.jpg]


Daca as stii sa cant probabil mi-ar placea, in schimb ador sa ascult chitara.

Next: Iti place muzica?
[Imagine: Near__s_Signature_by_SofiWood.gif]


Fara doar si poate ador muzica...cred ca sunt putini care o detesta...pentru ca acum cu atit de multe genuri de music, imposibil sa treci pe linga^^!
Esti incintat/a de Valentine's Day?

Evident ca sunt:X Este o zi speciala si deosebita, mai ales pt cei indragostiti71
Next: Iti place sa compui poezii/compuneri/ficuri?4

Evident! Este chiar foarte amuzant. A devenit un al-II-lea hobby pentru mine.
Next: ti-ar placea sa joci intr-un film la HollyWood? 4
[Imagine: 2rcpz12.jpg]

Cincizeci de minute ne despart privirile. Mă doare să te văd mereu atât de distant faţă de mine. Cu ea eşti simplu tu, cu mine de ce nu ai fi? Mă laşi să sper că într-o zi vei putea să-mi vorbeşti aşa cum şi eu încerc să îţi arăt că ţin la tine, dar eşti atât de orb încât nu vezi dincolo de această ceaţă densă pe care ai creat-o de unul singur. Flacăra ce trăieşte-n mine devine din ce-n ce mai puternică cu fiecare privire, cu fiecare literă pe care mi-o rosteşti, dar îmi este frică. Frică ca într-o bună zi această scânteie să se stingă în mometul în care te voi vedea de mână cu ea. Îţi cer un singur lucru, te implor nu mă lăsa în urmă. Nu mă lăsa să fiu doar o umbră a trecutului...

Logic! Ar fi un vis devenit realitate!

next: Ai cu cine sa petreci de Sf. Valentin?
[/size]

Eu: Fata cu ochii mari si albastri. Fata care adora marea. Fata care zambeste din orice. Fata care e mereu indragostita. Fata cu teluri in viata. Fata cu parul brunet. Fata careia ii place toamna tarzie. Fata caruia ii place Coca-Colla. Fata care spune glume. Fata caruia ii plac bomboanele. Fata care isi traieste viata la maxim. Fata care danseaza. Fata care mazgaleste cu creioane colorate in caietele de teme. Fata ce miroase a capsuni. Fata caruia ii plac fluturii.



Tu: Baiatul cu parul negru. Baiatul care mereu se uita dupa mine. Baiatul caruia ii place sa iasa in evidenta. Baiatul caruia ii sclipesc ochii. Baiatul care ii place sa imparta. Baiatul care mereu iese afara cand e cald. Baiatul caruia ii place rock`ul. Baiatul care ii place sa se imbrace la moda. Baiatul care nu este atent la detalii. Baiatul caruia nu ii place sa faca poze. Baiatul cu zambetul pe buze. Baiatul cu multi prieteni. Baiatul cu multa ambitie. Baiatul care este cel mai popular din scoala.



I love my friend :love: :

Where`s my cookye?
Venus-Roseta
Contagieuse
MusicxD
FlyAway [Crissy]
Tigroaica

My Chibi: [Imagine: chibi_8310.gif]
, chibi-ul lui


My fanfic:

"O ultima dorinta inainte de moarte"
http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=25584



*Ummmm* Cred ca de data asta o sa petrec singura, poate doar cu hamsterica al meu 2

Next: Iti place sushi?
[Imagine: grellslutcliffbyhowling.gif]


♥ Live Every Second Like It Was Your Last One ♥


[Imagine: mukurosignbynaladrield3.png]

[Imagine: sigg3.jpg]


Chiar deloc. Il urasc 21

next: Ti se pare amuzant jocul? 23
Unele lucruri sunt irealizabile pana cand vine cineva care nu stie asta si le realizeaza (Albert Einstein)

[Imagine: hitsugaya.png]
by Toxâ„¢

Genialul si superhaoticul meu fic: "No rock, No Life"




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Evită cuvântul DA sau Nu (2) History 324 66.540 16-08-2013, 06:58 PM
Ultimul răspuns: Emi
  Cuvantul preferat white angel 149 60.000 21-12-2010, 05:59 PM
Ultimul răspuns: Debb.'


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)