Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Dedicatie muzicala 2.

@Ză angel: sophie a noastră nu e goală pe dinăuntru şi ştie să meargă pe tocuri, lol.

Pentru Zuza, Ash, Nya, EU şi Sophie, fiindcă o să intre pe mess odată şi odată şi o s-o înnebunim şi cu melodia asta. 21

Love u. <3

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

Berry, asta e pentru tine: Hey Señoritaa 15.
* pentru că te iubesc şi caracterizarea aia a fost gen: wow o,o' mă ştii perfect ; )) *

Beki, for you 9 : I'm into you \:d/!
Adorabilo, eşti genială :3.

Kamy 9 : I'm in love with a zombie boy ;>.
Pentru că de la tine o ştiu şi nu ştiu cum am putut să fim certate 9. * defapt cam ştiu, dar a fost o prostie totală * btw vineri sau sâmbătă vin acolo iar, mai dăm telefoane ? : - "

Pentru Ionuţ, chiar dacă nu are cont: I'll wait here forever just to see you smile, 'Cause it's true, I am nothing without you. <3.
I love you : x.

Şi pentru ceilalţi la care ţin asta: * nu are rost să-i menţionez, se ştiu deja *
I miss you all the time ;3.
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

I'm into you, baby : >

Meowww ! Mi s-a pus pata pe tine, copil bronzat : >

This is for you, Berry(aka Bere). Poate spune lumea ce vrea, doar cu un zambet m-ai cucerit !

Si asta este pentru mine, caci ma iubesc prea mult. : >
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !



Asa va multumesc pentru eventualele dedicatii nu am fost pe fazza .____....Soryy -.-''
Soo.:
Rosy meu hug Yeah, melodia asta mereu imi aduce de tine si o ascult de 100 de ori pana ma plictisesc
Pentru fata mea Zummy, nebuna in devenire, sau deja nebuna -.-''. Sa fiee21
Eѡαηɢєʟɪηє ƒαʟʟѕ special pentru tine ca mai anuntat de next 9
That's all^^ Hope you like!!
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile

Pt matushika mea pe are am uitat'o 65
Si pt Elz"Lolz^.^ pentru ca mi'a spus sa o anunt de next 9 Btw, i'a ID-ul meu de la profil, dear pupic
There is no spam 19
[Imagine: SIGN.png]
Thanks ^Ciresica^
SasuSaku fics || Miky`s Smile Zone

Deci , fac si eu cateva dedicatii, ca nu strica 71 , toti care aveti aici scris numele sa stiti ca va iubesc pentru ca sunteti niste copii deosebit de minunati (nu numai copii , ci si niste prieteni nebuni , in sensul bun si al naibii de prietenosi , ca doar e aia sunteti prieteni , nu ? 21 ) Cu voi am vorbit mereu , voi mi-ati urat bun venit si tot voi imi sunteti prieteni . Asadar si cu "U" mare 21 va iubesc si sper sa va placa melodiile pupic va sarut si ne mai auzim hug


prima melodie , o dedic scumpei mele bauturi alcoolice 71 Whisky , pentru ca ma ajuta sa-mi imbunatatesc ficul hug
pentru andrra , pur si simplu o iubesc , de fapt eu iubesc pe toata lumea 21
for my mommy pupic elz , i love you
hmmmm , asta este pentru mykoto , motive 39 pur si simplu imi place hug
pentru search hug , ti-am zis ca te iubesc 39 , nu cred deci , Da , Te iubesc ! pupic
for my sweat love mercyD :X
pentru olteanca mea X Panda Baka X hug
for my dear aunt Venus Roseta
o dedic pentru MiRaN"da
candy girl , si pe tine te iubesc pupic
pentru rena , nu am motive nici pentru aceasta dedicatie 39 de obicei fac lucruri fara motive , deci Rena sa stii ca esti iubita pupic

pentru MitsukaiYoru , sper sa-mi zici ca ma iubesti 21 in japoneza 24 stii tu de ce 3
asta este pentru Sho-Yo , nu stiu sigur dar , parca ti-am zis ca te iubesc 39 ce conteaza , iti zic acum TE IUBESC
asta ste pentru a doua mamica a mea 21 Serqet pupic noemal ca te iubesc , doar esti maicamea 21
[Imagine: 82s.png]
When you look into my eyes, tell me what you see,
Do you feel my love for you, makes you HAPPY, sets you free?


Well, trec pe aici pentru prima oara sa fac o dedicatie. Hmm, dragut din partea mea, nu? 9
Pentru ma big sis aka administratoarea forumului nostru : Dizzy
Asta e pentru tine, ca am observat ca iti cam place HU 3
http://www.youtube.com/watch?v=PYeq2qquP...re=related

Pentru kiryuu (pentru că ne place la amândoi)
Click




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Dedicatie muzicala hikari marina 368 179.156 19-12-2010, 01:22 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac


Utilizatori care citesc acest subiect:
132 Vizitator(i)