Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca?

#51
Daca m-ar saruta direct? OMG, am zis intr-un alt post ca m-as ferii de asta pe cat posibil.
Pai, as incerca sa ii scot 'limba' din gura mea. Sau poate nu. Depinde de cat de bine ar saruta, nesimtita de mine. Cat timp nu si l-ar imagina pe Sebas-chan in locul meu.
Next: Ce ai face daca tripletii aia ti-au cere sa il elimini pe Claude pentru ei deoarece se poarta urat cu ei?
[Imagine: ak8THBQ.png]


#52
:?? Ce tupeisti!!! Eu nu fac decat ce imi zice lordul meu... Seby-chan21 aaaa seby-chan....
(visez ca un ingeras)

Next: Ce ai face daca.... UnderTaker ar cereo in casatorie pe Izzy???( i'm crazy but you like it3 )
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#53
WoooooW. As fi ceva de genul WTF, nu e cel mai reusit cuplu evar. In plus, Undertaker e prea inspaimantator pentru Lizzy si prea cute Zuppy22 pentru noi. Pentu fanele Kuroshitsuji. Soooo, dap, as fi al naibii de uimita si as incerca sa il consolez pe Ciel.
Next: Ce ai face daca Madam Red ar invia ca un zombie si te-ar ataca in mijlocul noptii?
[Imagine: ak8THBQ.png]


#54
:ask: So cool! Zombi.... looks good21 Poi... l-as chema pe lordul meu Seby-chan sa ma apere...Ah,iar visez.... ca un ingerash...la un demon19
Next: Ce ai face daca Seby- chan te-ar saruta si apoi ar spune:" i love you but.... i'm a such perv"21 ( We love Kuroshitsuji :love: )
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#55
HELL YEAH we love it !!!
So, nu mi-ar venii sa cred urechilor si sa vad ochilor si sa gust gurii.
I mean, c'mon 15 ar spune Sebas-chan asta? Daca da, i-as da un *hug* si i-as spune ca nu e o problema, poate ma invata si pe mine cate ceva din arta asta a perversitatii.
Next: Ce ai face daca Grell ti-ar vopsi parul rosu peste noapte?
[Imagine: ak8THBQ.png]


#56
-Ma uit la par cu o fata si apoi il intreb de ce mo vopsit,si ii zic sa imi faca repede rost de o peruca satena ca daca ma vad la scoala cu un ros ca al lui ma certa diriginta,si nu as avea chef de gura ei.
Next:
Ce ai face Sebastian ar veni la tine la usa 4raga mea !Printesa ,sa stiuu ca eu team iubit mereu,nu ca ceilati care teau tradat,iar apoi tear saruta ,si dupa sarut tiar zice ca defapt el te-o incurcat cu altcineva?
[Imagine: WhyImsuposedtokeepmyheaddown3.png]
[Imagine: 5860362.png][Imagine: 5860357.png]

#57
:?? Dupa ce ca i-as da o palma de s-ar aduna de pe jos o saptamana... Ias spune:
-Men! WTF you said?

Next: Ce ai face daca Grell te-ar transforma intr-o secera?(nonsens)
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#58
Pai daca Grell s-ar transforma intr-o secera a mortii(I guess) ,pai ce sa fac as lua-o si as folosi-o 24) cred 21) ,sper.
Sau i-as da-o cadou cuiva 24))).


Next: Ce ai face daca Alois ar fi la tine in pat?21)
~~~~~~

"My angel,my sunSHINe <3.
"
[Imagine: 16lh2lj.gif]
"I still look at you"
[Imagine: 257estt.jpg]


#59
-Ce cauti aici , imbecilule ? Nu ti`e rusine ? Sa nu te mai vad in patul meu ? Hai da`i cu prfa de mers molusca !!!
Next:Ce ai face daca Alois ti l`ar fura pe Seb sau Ciel ?

#60
(31-12-2010, 04:30 PM)*ILY Yaoi Maniac* A scris: Next:Ce ai face daca Alois ti l`ar fura pe Seb sau Ciel ?

Pai depinde,daca as fi butler-ul lui CIel as lupta pentru el71 iti dai seama nu il lasam eu sa il fure sa abuzeze de el44 he's mine 4

Next: Ce ai face daca ai fi un shinigami ca Grell?
~~~~~~

"My angel,my sunSHINe <3.
"
[Imagine: 16lh2lj.gif]
"I still look at you"
[Imagine: 257estt.jpg]





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)