Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca?

#41
Ce eu cu Ciel,iti jur ca nu sa intamplat ceea ce crezi a fost doar un sarut nevinovat
Next:
Ce ai face daca sebastian tiar zice ca el o baut otrava si ,se pare ca in loc sa moara oitrava ia facut parul mai frumos si matasos?
[Imagine: WhyImsuposedtokeepmyheaddown3.png]
[Imagine: 5860362.png][Imagine: 5860357.png]

#42
I mean, WTF?! Pe bune? l-as trage putin de par, sa vad daca nu are peruca apoi l-as intreba daca otrava are de fapt efect asupra lui. I mean again, parul mai matasos de la otrava? Sebas-chan U'r one hell of a butler.
Next: Ce ai face daca Alois ti-ar trage o palma peste fata?
[Imagine: ak8THBQ.png]


#43
-Iii targ eu al palmi de se satura de ele
Next:
Ce ai face daca Claude tear obliga sa te imbraci intr-un costum de servitoare,defapt fusta ar fii scurta
[Imagine: WhyImsuposedtokeepmyheaddown3.png]
[Imagine: 5860362.png][Imagine: 5860357.png]

#44
Pai, poate pentru Claude as face-o, dar sa ma lase pe mine sa aleg fusta. Nu neaparat lungimea, culoarea si modelul mai mult. Asa ne-am impaca amandoi fara cearta.
Next: Ce ai face daca Lizzy ti-ar cere sa fii cea care filmeaza prima noapte a ei impreuna cu Ciel?
[Imagine: ak8THBQ.png]


#45
»-Lizzy , poate a doua noapte , pentru că prima a fost cu mine =p~ În orice caz pune pe altcineva că dacă filmez eu , mă alătur şi eu distracţiei 15
Next:Ce ai face daca de SF Valentin ai primi bomboane de la Alois ? 19

#46
-Hmm probabil ca mas uita la ele dupa aceea as pune pe oricine altcineva sa deguste deliciosele bomboane de la Alois sa vada daca nu is cumva otravite si daca is arunc cu cutia de bomboane dupa el si atunci sa vada el ce Sf.Valentin o sa aiba dar daca sunt in regula cred ca i-as multumi pentru gestul lui.
Next: -Ce ai face daca Undertaker ar veni si ti-ar spune daca nu vrei sa incerci sa dormi intr-unul dintre minunatele lui sicriururi cat timp el iti sapa groapa unde va urma sa fii asezata?
[Imagine: WhyImsuposedtokeepmyheaddown3.png]
[Imagine: 5860362.png][Imagine: 5860357.png]

#47
Oh, well, Undertaker AKA HIHIHI e foarte dragut sa ma intrebe asa ceva, insa eu mai am de trait si nici sa ma ingroape de vie nu as vrea. Asa ca l-as refuza frumos, fara mici incidente 4
Nezt: Ce ai face daca intr-o dimineata te-ai trezi ca ai un ochi ca si al lui Ciel?

edit: stupid question
[Imagine: ak8THBQ.png]


#48
As sari in sus de bucurie iupiii( iubesc ochii lui:Xpupic)
Next:Ce ai face daca... Ciel s-ar lua la bataie cu Sebastian pentru tine? :ha:
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#49
Pai, m-as simtii ciudat, de ce sa faca asta. Bocchan e prea-iubitul lui Sebas-chan. Ar fi aiurea. Pai as incerca sa ii despart, ma rog, as incerca. Apoi i-as intreba care e treaba 21 cum sa se bata asa, plus ca Sebby ar incalca contractul daca ar face asta. Soooo, ar fi naspa pentru mine.

Next: Ce ai face daca Undertaker ti-ar arata ochii lui si ar fi ca si a lui Ciel?
[Imagine: ak8THBQ.png]


#50
As intreba : Un demon.... A nu doar tu21 Ar arata groaznic nu Dalorius? Cu steaua aia satanista in ochi17
Next: Ce ai face daca Roscatul te-ar saruta.... cum spune el "cu limba"21)24
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)