Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cat la suta?

O intrebare perfecta pentru mine,si poate o sa fie un raspuns cam ciudat pentru voi toti,dar uneori urasc vara,caldurile din ziua de astazi,care pur si simplu te sufoca.In general imi place vara dar cu aceste canicule nu prea...sa fie cam 65%

Next: Cat la % iti plac conversi? XD
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]

99%
Am 3 perechi. Din pacate doar una rosie mai e perfecta, cea verde si cea cu model de scrabble pe ei s-au deteriorat T.T I mean inca sunt purtabili doar ca s-au desfacut usor in colturile laterale, asa se intampla mereu, si ma omoara cu nervii.But I stil love my Converse.

Cat la suta iti place sa citesti? :3
back in black
I'll bite you, so don't bite me.
I am all the little things you hate

[Imagine: zvx369.png]
I was a sinner, a bad girl, Lord pardon me
I was deaf, dumb and blind, but know I can't see



pai depinde de carte si daca inteleg modul de a scrie a autorilor pentru ca urasc descrierea stiintifica. deci cam 75%
next: cat la sutaiti place ceaiul de musetel?

nu am avut alte idei si chiar acum imi rasfat papilele gustative cu el
Hi :3

cat la sutaiti place ceaiul de musetel?

nu prea sunt eu fana ceaiului. Totusi, ceaiul de musetel e pe locul 2. Cel de fructe de padure e #1.

next:cat la suta iti place ciocolata cu rom? (chiar acum mananc una...)
Hope si-a lasat urma pe-aici...71
,,Lucrurile nu sunt bune sau rele în sine, gândirea noastră le face să fie astfel."- William Shakespeare
[Imagine: 6ru0k7.jpg]
Mai genial nici ca se putea. Multumesc muult mult de tot, Abyhug

Nush cam vreo................40%-60% imi place, e buna dar nu ma omor dupa ea. Mda.........bravo tie ca mananci un dar in moemntul de fata daca mananc ceva, oricat de putin vars, so....next: hm....hm... e buna intrebare. cred ca aaa gata cat la suta iti plac stilurile punk, goth si rock?????(la mine e cam nush 87%-90% poate si putin peste 90)
Uita-te in sus...
Uita-te in jos...
Acum uita-te la mine...
Fac misto de tine!!! 10

100 % :X Imi place stilul punk, ador rochiile in stil goth, la fel si "frezele" si, desigur, machiajul ^^
In ce priveste stilul rock...no comm Smile

Next: Cat la suta iti plac SOAD?
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


100%
Ador trupa si piesele ..........am toate piesele lor. Ascult piesele lor toata ziua 39 atunci cand nu am lectii 71

Next: Cat la suta exista prietenie intre fata si baiat ?
[Imagine: aaaakip.jpg]

60-70%, exista. Poate in unele cazuri, chiar mai rar, dar deobicei, cu un baiat te poti intelege mai bine decat cu o fata, care poate sa plece dupa alta. 4 Deci, cred ca exista. Smile ........................

Next: Cat la % iti plac ursuletii de plush? 4 9

Kyaa9 Ce intrebare 9
Um..hai sa zic 45% 9
My turn :
Cat la % iti place/ti-a placut scoala(I-VIII)?

Hm... sunt si avantaje si dezavantaje. La scoala inveti lucruri noi, fara scoala poti spune ca nu ai un viitor. Dar toti spun ca nu le place ca o urasc, ca na' . Daca ne dau multe teme, nu e bine, daca ne da de invatat, nu e bine, ce mah? Sa renuntam la calculator si sa incercam sa citim lectia macar odata? : - J
Deci cam 30% - 45/50%
Faza e, nu imi place colectivul. Etc... [ cine ar avea timp sa ma asculte : - J ]

Next:

Cat la % iti place arta?
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)