Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cat la suta?

100%. Parerea mea este ca arta este o dovada ca omul are ceva in plus fata de animal. Cel care nu stie sa aprecieze arta adevarata, e o fiinta oarecare, cu un strop de inteligenta, dar care nu ii permite sa analizeze sau sa primeasca mesajul autorilor.

Cat la suta iti place sa domini?

Vreo 60-70 %, sau mai putin. Sincer nu-i gasesc niciun avantaj si nici nu-mi prea place lucrul asta sau daca altii incearca sa ma domine, o sa faca cunostinta cu spitalul de urgente 21 Nu stiu ce prost sa-r lasa dominat. Sau sa stau si sa-mi dea mie cineva ordine. Doamne fereste21 Vai de el.

Cat la suta petreci timpul la calculator?
[Imagine: Hm757.png]





Hm.....50%-sau cel putin ase este in ultimul tim am stat multt O.o.Oricum nu cred ca prea exagrez asa-i?Imi place sa ascult muzica,sa vorbesc pe mess.Sa mai scriu cate ceva>Si imi place sa postez pe zup.^.^ Am si eu o ocupatie....Dar in rest sunt pe afra,mai ies la un suc!Cu prieteni1Si scoala..of..cat timp imi ocupa ea >.<

Cat la suta iti place ciocolata?^.^


1 miliard % !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ador ciocolata , nu cred ca sa putea tri fara ea :X mai ales daca e ciocolata cu visine , sau cu rom ........................................... nu ma bagati in seama acum , delirez :X
Next : Cat la suta iti place de mine ? ^^
Va rog, nu-i lasati sa moara!



[Imagine: cuZv.gif]
[Imagine: 3MiK.gif]
[Imagine: BvWd.gif]
[Imagine: QrLB.gif]
[Imagine: v1oJ.gif]

Pai..25% as spune mai mult,dar dat find ca nu am mai vorbit cu tine,nu pot sa-mi fac o parere certa si concreta-frate ce explicita sunt O.o.Oricum....sory daca te-a deranjat raspunsul pupic :X

NEXT:Cat la suta ai vrea sa ne cunoastem mai bine?


pai ...................................... daca ar fi vorba sa devenim prietene as zice cam ......... cam ....................... cam ....................... 1000% cred 4 .
Next : Cat la suta ma urasti ? 21
Va rog, nu-i lasati sa moara!



[Imagine: cuZv.gif]
[Imagine: 3MiK.gif]
[Imagine: BvWd.gif]
[Imagine: QrLB.gif]
[Imagine: v1oJ.gif]

o%.Nu te-as pute urta in viata mea hug De ce as face-o.Nu te urasc si n-o voi face.Bine numai daca faci fite >.> vai ce nu-mi plac.dar nu cred ca faci hug

NEXT:Cat la suta iti plac baieti inalti,blonzi si cu ochi albastrii?


Hmmmm ............. o intrebare grea ............. as zice 2% pentru ca nu ma dau in vant dupa blonzi sau ochi albastri , nu sunt genul ala de fata ........ si stai linistita nu fac fite 4
Next : Cat la suta ai vrea sa ne imprietenim ? 5
Va rog, nu-i lasati sa moara!



[Imagine: cuZv.gif]
[Imagine: 3MiK.gif]
[Imagine: BvWd.gif]
[Imagine: QrLB.gif]
[Imagine: v1oJ.gif]

pai..nu stiu..pote..ba nu..stai..ma gandesc..ma ganesc 10000 % hug
Ma bucur ca nu faci fitehug

NEXT:Cat la suta te doare mna de la atat scris ?


0% , nu ma doare mana si chiar daca ma va durea nu o sa ma plang 4 pe langa a nu fi fitoasa , nu sunt nici plangacioasa d-aia care mereu zice " au , ma doare mana " de la putin scris 4 asa ca si colegul meu de bancaZuppy06
Next : Cat la suta vrei sa fim prietene ? ( adica vrei sa fim prietene ? ^^ )
Va rog, nu-i lasati sa moara!



[Imagine: cuZv.gif]
[Imagine: 3MiK.gif]
[Imagine: BvWd.gif]
[Imagine: QrLB.gif]
[Imagine: v1oJ.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)