Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buna ^^

#1
Hi Everyone ^.^ Ma intitulez Georgiana am 15 ani si sunt din judetul Botosani.Ador muzica si imi place sa cant si sa dansez.Iubesc biologia si imi doresc o cariera in domeniul medicinei.Sunt o fire sociabila, amuzanta si destul de indrazneata.Nu stiu foarte multe in materie de Anime dar voi invata pe parcurs.Vreau sa`mi fac multi prieteni si sper sa nu ma impedice faptul ca nu stiu foarte multe despre Japonia.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#2
Bine ai venit pe Animezup, xFallen Angelx!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Syshug In sfarsit te-ai hotarat si tu sa iti faci conthug Cum noi suntem BFF si vorbim non-stop pe mess si ne si mai vedem zilnic...Normal ca nu am nici o intrebare:X21 Sper ca ai trecut pe la regulament si doresc sa ai cat mai multi prieteni si sa te distrezi mult:X Nu uita ca tin la tine foarte foarte mult5 Bye!hug

#4
Buna Georgiana hug. Bine ai venit pe zup. Sa iti faci multi prieteni, sa te distrezi, sa postezi ! Etc etc. As avea intrebari pentru tine:
- Ce culori iti plac cel mai mult ?
- Vanilia sau ciocolata ?
- Pisica sau catelul ?
- Mare sau munte ?
- Ce clasa esti ? Daca esti la liceu/ Ce profil ? Daca nu esti la liceu/ La ce profil vrei sa dai ?
- Ce muzica asculti ?
Si cam atat hug.
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#5
Hye
Sper sa te simti bine pe zup,am si eu cateva intrebari pentru tine:
1Peersonaj anime preferat
2.ceti doresti tu sa realizezi in viata?
3.Cinci lucruri ce-ti plac si cinci ce-ti displac
4.Cum se numeste ceea mai buna prietena a ta/
5.Ce-ti place pana acum pe zup?
6.Zi-mi ceva amuzant din viata ta!
cam atat....sper sa fim prietene si ne mai vedem pe zup ^.^


#6
Heiii` Georgiana , bine ai venit p`aici. Sper sa te distrezi , sa-ti faci multi prieteni and so on.
Am si eu cateva intrebari.
1. Citesti ? daca da, atunci care - i cartea preferata ? dar autorul?
2. Trupa favorita ?
3. Cum ai aflat de zup ?

Again , bun venit ^hugs^

punct.

#7
Bună Gey :p sper să ai o şedere plăcută aici şi să te distrezi 21 Citeşti manga ceva ?
Cânţi la vreun instrument muzica [ sau voce ] ? Yeah indeed ca şi tine iubesc biologia şi vreau o carieră în medicină dar nu vreau să te descuranjez însă sistemul sanitar e praf aici în România numai dacă te faci un medic foarte bun şi pleci peste hotare căci în România salariul ester unul mizer nu poţi acoperi cu el toate taxele, impozitele şi hrana de zi cu zi. E foarte greu în România peste hotare să fi medic este ceva foarte plăcut, merită cei şase ani + rezidenţiatul. :p
Nu vreau să te descurajez or smht, so şedere cât mai plăcută darling aici *hugs*
-

#8
Heey! =3..Muultumesc mult pt urari...sper sa ne intelegem! :]
Acum raspunsurile 71
♥ AlleXa ♥: ~>Pai culorile mele preferate sunt turquoise, gri, si mov :X
~>Vanilla <3
~>Pisica =^._.^=..Dar si catelul
~>Munte
~>In clasa a 9a..Profil Stiinte ale naturii
~>Pop..K-pop..Dance..Clubbing..Electro-Dance..si mai sunt:]
sSoph :~>Naruto
~>Pai..cum am mai spus..vreau o cariera in mdicina..o slujba bine platita..firesc..O familie..si o viata "numai lapte si miere" :]]
~>Cinci lucruri care imi plac:distractia..sa citesc..animalele..muzica..si iesirile in aer liber
Cinci lucruri care imi displac:prietenii falsi..sa ma judece cineva inainte de a ma cunoaste...minciuna..sa pice netu`:]]..si sa ma certe ai mei pentru nazbatiile lu` fratimiu
~>Georgiana (coincidenta de nume)..I Love Colors de pe Zup ^.^
~>Toti cei de pe Zup sunt sociabili, amuzanti si dornici sa`si faca noi prieteni exact ca si mine..<3
~>...Pai eram odata la Georgiana..si saream ca tembela pe pat:]]..si am dat cu capu` de lustra si s`a oprit lumina in toata casa24..epica faza24
Mădălina. ~>Da citesc..Agatha Christie..imi plac toate cartile ei..:X
~>Cascada..BoA..Brown Eyed Girls..Paramore.etc..etc..
~>Pai prietena mea a inceput sa citeasca fic`uri pe zup.si mi`a zis "giirl:O!..ce tare`i site`ul asta!" si am zis sa vad si eu...si mi`a placut:X
Lynn : ~>Nu citesc ..dar o sa incep:]
~>Cant la voce..dar nu iau lectii de canto..asa pentru mine:X..si vreau sa invat sa cant la pian <3
~>Stiu ca sistemul sanitar in Romania lasa de dorit :[..De aceea studiez franceza engleza si germana..pentru ca vreau sa plec din tara :] Sa ma ajute Dumnezeu! :]
Multumesc inca odata pt urari s[posturi unite]
Si pentru ca m`ati primit cu bratele descise! hug
Va iubeesc! >^.^<>^.^<
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#9
Bun venit pe zup, Georgiana ! ^^
Nu o să mă - ntind cu tot felul de urări and stuff că nu sunt bun la asta.
Și ție îți plac pisicile ? I love 'em ! * loooove * They're so cute and sweet.
Așaaaa... Mi - am revenit din starea de adorație față de pisici, deși nu poate să lipsească întrebarea :
1. Ai pisică ?
Also, mai am câteva mici întrebări 65 .
2. Te dai pe skateboard ? ( Asta e întrebarea standard pe care o pun mereu * laughs * . Numai pentru că sunt un fan al skateboardingului. )
3. Dar pe snowboard/skiuri ?
4. Asculți muzică metal ? ( I love it. )
That's all.
Btw, și mie - mi place biologia. E o materie genială, deși îmi place mai mult istoria. Totuși, dacă vrei să devii medic, atunci ar cam trebui să pleci din țară. Nu de alta, dar în România e praf. Ai să fii un medic bun, dar salariile sunt mici și, probabil, că tu știi mai bine ca mine cu ce se mănâncă subiectul. By ză way, dacă tot vrei să pleci din țară, unde te vei muta ? ( Hehe. Maybe in London so we can meet. )
So, îți urez ședere plăcută și sper să ne citim. ^^
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



#10
Salutari Newbie!
Bine ai venit!
Despre anime, nu-ti face griji! Se rezolva pe parcurs!
>Desenezi? Scrii?
Pupicei, ptu happy Day!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)