Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Arunca ceva in userul de deasupra

Deci draga mea de mai sus21 Eu sau peste tine >.>" sau invers [se mai stie?]
EU arunc in tine....Hmm....inca nu mam gandit....cred ka mia venit o idee O.O"
Deci arunc cu :o albinutza jucausha 1521
nishte rreviste
si o plapuma o.o" [astay langa mine21]
Deci mai mult habar nu am inspiratya mia sunat la 5 noaptea dar a duart 5 minute asa ka am decis sa postez azi15
[Imagine: Jun0xCa.png]

ZuZax eu arunc in tine cu:
-pizza,ciocolata,tot arsenalul meu de mancare
-titanic,tirul meu,Buggati,toate masinile mele din vis
-tot yaoiul meu si toate chestiile de la scoala
(neah,mi-e lene)cam atat21
[Imagine: syred2_by_antonie15-d6tdkwx.gif]
Ashes to ashes. Dust to dust. We are nothing, but dust and to the dust we shall return.� Amen�

BLforever arunc in tine cu:
o banana, o maimuta care sa te muste de cap, castile mele care nu stiu unde naiba sunt
fratimio, varamio, celalat var al meu, cu o prietena alina care ma scoate din pepeni, cu inca un prieten care am scoate din pepeni bobo ( ti las tie daca supravietuiesti dupa ei)
cu gelatinaaaa, capsuni, portocale, ceasul meu care are doua pasari care se balancane, am zis ca arunc cu fratimio, nu?
hmm cam atat momentan
[Imagine: 2m2b9sn.gif]
*Sebastian Michaelis*

Black Butler

[Imagine: bj7bc6.jpg] [Imagine: a4n0w2.jpg] [Imagine: s3oiv5.jpg]
[Imagine: 168impv.gif]

...A Demon*...And A Butler



Elina5eu arunc cu:
-testul la franceza
-testul la romana
-tema la mate
-perna mea care-i prea pufoasa >.>
-muulta ciocolata
-cutia cu pixuri
-banii de scoala : ))
-si sticla de cola.

So, cred ca ti`a ajuns : ))

punct.

Iubirea mea! Am onoarea de a runca in tine cu: multa dragoste, saruturi dulci, inima mea, masti de teatru; atunci cand vei fi trista sa o porti pe cea fericita atunci cand vei fi fericita sa o porti pe cea misterioasa, licurici de o culoare de negru si argintiu, culorile curcubeului (curcubeu nu corcodus), fructe exoctice, libertatea, o masina 2010, moderna, de fite.

Sper sa iti placa!
Nu uita!
Te iubesc! Stiai asta, nu?
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

Citat:Iubirea mea! Am onoarea de a runca in tine cu: multa dragoste, saruturi dulci, inima mea, masti de teatru; atunci cand vei fi trista sa o porti pe cea fericita atunci cand vei fi fericita sa o porti pe cea misterioasa, licurici de o culoare de negru si argintiu, culorile curcubeului (curcubeu nu corcodus), fructe exoctice, libertatea, o masina 2010, moderna.
Uau... e criză şi nu am de unde să arunc cu atâtea bunătăţi... o să arunc în tine cu Zuppy şi cu postul ăsta. : ]
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.

Aggie.
Eu arunc in tine cu:
-micul meu dejun,caietul meu de romana,cartea mea de calculatoare,sfanta carte a mecanicii,batistele mele pline cu muci,raceala mea ingrozitoare,Harry Potter care ma urmareste,toate posturile de italiana si maghiara pe care le am,postul ala de bebelusi enervant,toate creioanele mele de pe birou,foaia pe care am desenat 3 baieti sexi si ameteala mea de la afurisita de raceala21
[Imagine: syred2_by_antonie15-d6tdkwx.gif]
Ashes to ashes. Dust to dust. We are nothing, but dust and to the dust we shall return.� Amen�

Ala din av tau de mai de mult, ala sangeros si sexy. Tatal meu si sotul tau cu care m-ai facut, Yuki Eiri. Amantul lui, care nu's eu, ci Shuichi. Cativa baieti din trupe k-pop (stiu eu pe cativa mai cute, ti-ar placea cu singuranta, mamiii) si... ceva banal, de care n-ai nevoie, inima mea.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

Arunc in tine cu niste cartofi prajitiiii pe caeie iam facut acum 3 minute , cu tigaia cea nou in care am facut cartofii si cu uleiul ramai . Pfosta buna !

Si ca sa nu te murdaresti iti mai dau niste servetele si ca sa nu mananci cu mana arunc in tine si cu o furculita 19
[Imagine: Jun0xCa.png]

ZuZu............. oare cu ce voi arunca in tine? sa ma gandesc..........

Cu gaini moarteee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Heh, asta e doar prima parte........... A doua parte:
Guta, Salam si Vijelie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Va rog, nu-i lasati sa moara!



[Imagine: cuZv.gif]
[Imagine: 3MiK.gif]
[Imagine: BvWd.gif]
[Imagine: QrLB.gif]
[Imagine: v1oJ.gif]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ceva nou :D Ana 62 36.944 27-04-2012, 09:14 PM
Ultimul răspuns: Ana
  Ce ati face daca v-ati trezi langa userul de deasupra? Cherie 308 138.091 05-09-2011, 03:39 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  Ce nota ii dai avatarului de deasupra ta?! Tobi 3 2.892 03-08-2010, 09:37 PM
Ultimul răspuns: Tobi
  Asociaza userul cu un altul Denny 15 7.637 02-04-2010, 02:12 PM
Ultimul răspuns: BloodyInnocence
  Cadou de Craciun pentru userul preferat Flash 8 5.414 25-12-2008, 10:56 PM
Ultimul răspuns: Denny


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)