Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ceva nou :D

#1
A fost initial ideea Lui Sibel. Ea a parasit animezup si crisa ,o fata noua a lucrat niste corpuri noi pentru animezup. Sper sa va placa. Ea este plecata momentan cu colegii in practica si mi-a sugerat mie sa va zic cum sta treaba. Va garantam ca sunt originale corpurile si puteti sa cautati unde vreti voi. Sunt originale. Bine expresiile de zambet, plans si tristete sunt comune. ^^ Dar facute in paint. Hainele la fel vor fi facute. Dar daca stie cineva sa deseneze pixel in PS sa zica.

Lui flaw i-au placut corpurile. Si de haine ma ocup eu si de back-uri crisa si de imbunatatiri, ca sa zic eu. ^^ Animalute, etc. 4 Eu as dori sa va zicet pererea despre ele si sa imi ziceti ce sugestii mai aveti cu hainele, corpurile etc si daca mai sunt persoane talentate in pixel care sa ajute. Poate vom face si animatii. Depinde acum.

Priviti munca noastra:
Acest corp e facut de crisa:
[Imagine: baseegood.png]

Astea sunt imbunatatite de mine la maini si fete:
[Imagine: Cibigenerator.png]

ECHIPA

Deschide cineva dintre voi cei din echipa

Tuti[fani]
Daria
Miss M
Ryuu -> s-a retras
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#2
Lol ann. Nimeni si deja a trecut o zi. :-|

Eu una mi-as dori ca chibi-urile sa aiba ochelari, si pentru inceput un costumas alp cu initialele ZUP-ului. ^^ Cred ca e cel mai ok pentru inceput. Dar daca nu da nimeni sugestii.. parca sutn speriati de bombe. -..-
[Imagine: o88djien5737pr5gx1f.png]
De la Ang a mea! Mersi. < 3

#3
Arata foarte bine, felicitari pentru munca depusa. Imi plac mult expresiile fetei, chiar sunt kawaii. De abia astept sa fie totul gata. Ideea cu ochelarii si tricoul cu initialele ZUP este ok. Mi-ar place sa adaugati si niste haine ale altor stiluri gen : punk, rock, emo, funky si frizuri traznite. xD
Ca accesorii ce ziceti si de o chitara?23

#4
Ma bucur ca a mai trecut cienva pe aici.

Da ideea cu tricourile e chiar misto si ar fi buna pentru un nou inceput. ^^ Frizuri etc etc cred ca pe parcurs. acum nici macar nu e solida ideea. si nu e nici pusa in practica. Dar chiar nimeni nu se descurca inafara de noi 2ua la pixel? Ma car cineva care sa faca fond transparent?

dAca o sa va oferiti si doriti sa incercati sa faceti pixel va dau si tutoriale . ^^
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#5
^^
Am creeat in sfarsit costumasul marca ZUP:

Enjoy!

[Imagine: zuptricou.png]
^^
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#6
Ce kawaii e costumatia XD
Va apreciez mult de tot munca pentru Chibi Generator.
I love costumatia asta Zup si sper sa continuati XD

Psycho XD

#7
Ann a iesit bine sa stii. Dar trebuie sa facem si un corp chibi pentru baieti. cred ca incerc eu. ^^
Psy apreciem entuziasmul tau si aprecierile tale. Ma bucur ca te i ntereseaza.

Si conteaza pe noi ca vom continua.
[Imagine: o88djien5737pr5gx1f.png]
De la Ang a mea! Mersi. < 3

#8
Sa se llumineze situatia...
[Imagine: a83325c5.png]

uite idee de dezmortire. dar inafara de crisa, nimeni nu s-a oferit sa ma ajute cu chibi. Lucrurile astea se invata...
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#9
Mie nu imi prea plac trupurile chibiurilor. Iar hainele si astea nu sunt asa de inspirate. Dar imi plac hainele ultimului chibi.
Munca depusa o sa fie apreciata, presupun. Macar de unii.
Bafta in continuare.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#10
Yaoi, multumesc de aprecieri. >.<

106 sunt doar eu singura cu chibi generator. Lol. Nu ma ajuta si nu imi da idei nimeni. - . - Daca ai ideii si prieteni cu idei veniti aici, lol! Cu idei care le numiti voi inspirate . ><

edit:
Daca puteti face voi niste variante mai bune la cap/corpuri 106
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)