Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Adevar sau provocare

Bine. Deci, intr-o frumoasa zi de toamna, eu, Balcu Irina, la antrenament, am patit cel mai jenant lucru din cate exista. Un pustiulica enervant ma tot stresa in legatura cu un baiat, iar atunci am spart gheata, zicand ca imi place de altcineva (mai nou unii au prima dragoste la gradinita, deci nu va mirati). Si o doamna m-a intrebat cine e "the one". I-am soptit, dar fiul ei le-a spus celorlalti micul meu secret. Asa a iesit haosul, fetele au aflat, sora tipului mi-a zis ca o sa ii povesteasca cu lux de amanunte cand ajung acasa (17) dar, inainte de asta, respectivul a aflat. Deci, lucrurile au luat o intorsatura fortuita. Dupa aceea, eu, niste fete si respectivul+verisorul lui (care e coleg de clasa cu mine)+ un prieten+sora celui de fata mergeau inaintea noastra. Imi venea sa imi dau in cap, deoarece acel baiat a fost tachinat de catre ceilalti (tocmai ce nu imi doream sa vad vreodata) si stateam sa intru in pamant de rusine. Sora si versioara domnisorului de fata (pentru care am o anumita... atractie pot spune) erau optimiste si ziceau ca mi-a zis "Irinuta" si nu stiu ce. Da, a ofst cel mai jenant moment din viata mea, mai ales ca nu stiu cum s-o mai "dreg".
Provoc urmatorul user sa scrie o scrisoare unui manelist, fara a pune injuraturi(imaignar, desigur),alte cuvinte urate sau de lauda.
Cine spune ca n-a avut parte de tristete este un mincinos.
Violenta este ultimul refugiu al incompetentei.
Optimistul e un prost fericit. Desigur, pesimistul e doar prost.
Nu sufar de nebunie, ma bucur de ea in fiecare clipa!

Provoc urmatorul user sa scrie o scrisoare unui manelist, fara a pune injuraturi(imaginar, desigur),alte cuvinte urate sau de lauda.

Refuz. 22 Aş începe să înjur de la primul cuvânt. xD

Next: Provoc următorul user să spună pe cine displace şi pe cine apreciază de pe Zup. :]
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

Poi sa vedem.... displace 39 eu nu displace, eu uraste pe aia de uraste si tu Nyule.
Si apreciaza poi 39 pe tn Nya, pe love_anime, pe adyna_45, pe myuu shi well.... cam atat 21 un grup restrans dar va apreciez foarte mult pe voi pt faptu ca ma suportati eroic de vreo juma de an incoace. Means a lot to me ^^

Provoc urmatoru user sa... sa... sa scrie o strofa de 4 versuri dedicata iubitului/iubitei lor sau ma rog... de cn le place 21

desi nu plac pe nimeni, o sa o fac

Trandafirii ii miros
Iar parfumul e al tau
Esti putin copilaros
Sarutand lantisorul meu. 21

asta e. nu sunt buna la poezie, mai mult la proza...

nest: E adevarat ca esti verde?
Hope si-a lasat urma pe-aici...71
,,Lucrurile nu sunt bune sau rele în sine, gândirea noastră le face să fie astfel."- William Shakespeare
[Imagine: 6ru0k7.jpg]
Mai genial nici ca se putea. Multumesc muult mult de tot, Abyhug

Verde, eu? 21 Dragă, eu sunt verde numai când mă ascultă la chimie 21 [ right, Svear? 21 ] . Anyway, spre dezamăgirea ta, eu nu's verde. :d

Next: provoc următorul user să asculte melodia The Last Amazing Grays de la SonatAArctica şi să-mi spună dacă i-a plăcut 65
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



Offtopic: Really? Verde cand te asculta la chimie? Tare...eu ma fac albastra 21

Ontopic: Deci am ascultat acea melodie...Sincer nu a fost ceea ce ma asteptam.Adica ma asteptam la ceva muuuuuuult mai urlator 21...Dar mi`a placut :X A fost o melodie buna, o ascult din nou

Next: Provoc urmatorul user sa isi spunca aici, in fata poporului, parerea fata de filmul Avatar..[ahh, don`t kill me...alte idei n`am avut >.>']
KyuMin.

Avatar a fost un film, care după părerea mea... a reuşit să atinga toate aşteptările pe care le aveam de la el. Nu ştiu cât de incredibilă e povestea... îmi place totuşi că atrage prin simplitate. Efectele au fost devastatoare. În sensul bun. Şi aici, a existat lupta dintre bine si rau, câştigată de prima tabără. Yuhuu... All Hail Pandora.
Da... a fost un film bun.ÅŸi este( de ce vorbesc la trecut?)

Next: Este adevărat că ai făcut cel puţin o dată spam?
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




Ehee, nu numa` o data 24 pe atunci cand eram noob la siteuri, eram si eu ca tot romanu`, postaaaaam, si postaaam, si nu scriam cine stie ce chestie, in plus cam abateam de la subiect 21. En fin, la intrebarea ta, da e adevarat am facut spam si nu numai odata. :d

Next:

Aww, este adevarat ca ai fumat tigara odata in viata ta ? 65
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













Adevărat, foarte adevărat mah dear. Am fumat de câteva ori. Prima dată vara asta, când eram cu skateul în parc [ unde toţi fumează ] şi altă dată după ore când eram scos din sărite [ pissed off ] . Deci, am fumat :d

Neeext: Este adevărat că urăşti chimia [ ca mine ] ? 21
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



Neh , nu fumez, nu am fumat , nu am sa fumez, dar ok am tras o data dintr-una si nu mi-a placut.

Next: Te provoc sa ne spui care este melodia ta preferata.
[Imagine: 15wngnk.jpg]
"The greatest enemy is the fear that resides in your heart."




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)