Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

One life...One love(a sasusaku love story)

#7
Buna...deci m-am intors cu un nou capitol...mersi Lolli pentri sfaturi...o sa incerc sa le urmez...


Sarutul...



-Naruto, tu esti sigur de ceea ce spui?Este doar un zvon pentru Dumnezeu!Am spus putin dezamagita.
-In fine..sa uitam de asta.Sa mergem sa luam niste ramen!
Am mers la magazinul preferat al lui Naruto de ramen si am mancat.Apoi ne-am plimbat prin parc.Ma uit la ceas si observ ca se apropie ora 8.Imi cer scuze si incep sa plec cand…cineva ma apuca de mana si ma tranteste cu spatele de perete.”A durut”…deschid ochii si vad ca este Naruto.Acesta isi apropie fata din ce in ce mai mult de mine pana cand….imi cuprinde buzele intr-un sarut, dar nu a durat mult deoarece i-am tras un sut intre picioare si i-am dat si o palma peste fata.
-Sa te inveti minte sa te mai apropii de mine...i-am spus cu o voce ferma.
Am urcat in primul taxi pe care l-am vazut i-am dat adresa blocului.Pe drum siruri de la crimi au inceput sa-mi curga pe obraji.Nu e chiar asa, dar totusi ma simt violata si ca o tradatoare.Dar eu nu am tradat pe nimeni…
<<E cum sa nu…l-ai tradat pe Sasuke!>>imi spune egoul meu
“Dar nici macar nu-mi place de el…”
<<Desi nu o stii asa….o sa afli cand e timpul>>
Am ajuns in fata blocului.Imi sterg lacrimile, dupa care dau banii taximetristului.Acasa luminile erau aprinse, se pare ca am intarziat la cina.Am intrat in apartament si am spus:
-Bune seara…imi pare rau ca am intarziat, ma duc pana la mine in camera.Vin imediat.
Dupa ce am spus asta am fugit in camera mea.Desi nu am vrut, lacrimile au inceput sa curaga inainte sa intru in camera.Sasuke a observat asta.
-“Ce crezi ca are”-spune partea buna a lui Sasuke
“Nu ma intereseaza.E doar o fata”spune Sasuke
<<”Asa Sasuke.Asa te vreau”>>a spus partea rea a lui Sasuke
“Dar totusi, sunt curios…dar nu ma duc dupa ea ca dupa aia sa creada ca ma intereseaza persoana ei”
<<”Cum adica esti curios?Exista doar doua variante:1.te intereseaza persoana ei…2.Nu te intereseaza…care dintre ele e?”>>zise furioasa partea rea
“Sincer,nu stiu”
.M-am aruncat in pat si am inceput sa plang in hohote.Sora a inceput sa se ingrijoreze pentru mine, dar nu a venit la mine sa ma consoleze.A facut ceva mai rau…l-a trimis pe Sasuke sa ma cheme la masa.
-M-a trimis Sora sa te iau la masa.A spus Sasuke plictisit.
Am scos capul din perna…mare greseala…
-Stiam eu ca plangi.Ce ai?
-Nu conteaza…Si in plus nu te intreseaza pe tine
Sasuke vine spre mine si imi fata in palmele sale.”Sunt atat de calde…”
-Ba ma intereseaza…chiar foarte mult
-Daca tot vrei sa stii…la finalul plimbarii cu Naruto….el m-a sarutat…am spus lacrimile continuand sa-mi curga pe fata.Sasuke se uita lung la mine.In ochii lui se citeste furia.Isi apropie fata din ce in ce mai mult de a mea si spune:
-Acela nu a fost un sarut adevarat…
-Nu?
-A fost doar o proasta atingere..lasa-ma sa o sterg.Dupa ce spune aceste cuvinte buzele noastre se unesc intr-un sarut pasional.Limba sa a descoperit incetul cu incetul fiecare coltisor al gurii mele.Atunci mi-am dat seama de ceva.Egoul meu nu se inselase…avea dreptate.M-am indragostit de Sasuke, dar ma tem sa-i spun asta..ma tem ca ma va respinge…
“Un lucru e sigur….e ceva special la ea…dar nu stiu ce..”a gandit Sasuke
-Sasuke trebuie sa te intreb ceva ce am aflat de la Naruto…este advarat ca esti gay?am spus asta inghitind in sec
Atunci a inceput sa rada…
-E clar..Naruto te place….El ii spune asa fiecarei fete care-i pica cu tronc ca sa nu se indragosteasca respectiva de mine.
-Deci nu esti?
-Nu…acum sa mergem la masa, ne asteapta.
Inainte sa iesim din camera m-am uitat putin in oglinda.Se pare ca imi cursese rimelul de la atata plans..L-am rugat pe Sasuke sa o ia inainte.In timp ce ma demachiam ma gandeam la posibilitatea ca i-ar putea place de mine…
“Offf….cat mi-as dori ca lui Sasike sa-i placa de mine, dar el e atat de reca incat nu pot sa-mi dau seama ce simte…”
<<”De ce ai facut asta?Acum o sa creada ca-ti place de ea…”>>Spuse partea rea a lui Sasuke
“Nu stiu, am simtit sa fac asta..ca se intampla cu mine?”spuse Sasuke
-“Se intampla ca te indragostesti”-
Cand am terminat, am mers in bucatarie.Cina a decurs normal, fara alte incidente.Dupa ce musafirii au plecat, m-am dus direct in pat....am adormit cu gandul la Sasuke....
Read my fics: One life One love ( a sasusaku love story) (finished): http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=3807
Psihologia dragostei: http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=4333
Love or Blood: http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=4471 ( lasati si un com, arigatou)
[Imagine: Jana_sig.png]



Răspunsuri în acest subiect
RE: One life...One love(a sasusaku fan fic) - de SoUl EaTeR - 19-04-2009, 10:31 PM
RE: One life...One love(a sasusaku fan fic) - de ***candy bar*** - 10-05-2009, 10:26 PM
RE: One life...One love(a sasusaku fan fic) - de ***candy bar*** - 26-05-2009, 07:33 PM
RE: One life...One love(a sasusaku fan fic) - de ***candy bar*** - 26-05-2009, 11:56 PM
RE: One life...One love(a sasusaku fan fic) - de Ang3l_Darkn3s - 30-05-2009, 06:26 PM
RE: One life...One love(a sasusaku fan fic) - de ***candy bar*** - 30-05-2009, 07:35 PM
RE: One life...One love(a sasusaku love story) - de ***candy bar*** - 14-06-2009, 12:18 PM
RE: One life...One love(a sasusaku love story) - de ***candy bar*** - 14-06-2009, 11:20 PM
RE: One life...One love(a sasusaku love story) - de Dark~Melody - 17-06-2009, 08:14 PM
RE: One life...One love(a sasusaku love story) - de ***candy bar*** - 17-06-2009, 10:36 PM
RE: One life...One love(a sasusaku love story) - de Dark~Melody - 19-06-2009, 08:15 PM
RE: One life...One love(a sasusaku love story) - de Sakura96 - 22-06-2009, 10:11 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  A rose for love, and a book for ever Kira's Scarlet 12 7.868 03-10-2013, 09:52 PM
Ultimul răspuns: ohaio_angel
  Just...love me PandaKun 10 6.393 17-09-2013, 07:59 PM
Ultimul răspuns: PandaKun
  My Durarara Love Story Juwels 2 2.503 18-05-2013, 12:07 PM
Ultimul răspuns: Forever Young
  Crazy love[one direction]. cucubau1000 1 2.436 06-05-2013, 02:19 AM
Ultimul răspuns: Syryus
  [Naruto] Love ? No, just atraction. Andreea Corina 6 3.719 13-04-2013, 08:34 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  Do you love me? Alexi 67 45.809 21-02-2013, 07:07 PM
Ultimul răspuns: Alexi
  I hate that I love you! RosetteFoxy 17 8.014 14-02-2013, 09:06 PM
Ultimul răspuns: Lain
  [Naruto] The history of love Diamond D.C 1 2.093 28-11-2012, 07:58 PM
Ultimul răspuns: ohaio_angel
  [Naruto] The Devil Inside(Itachi love story) vandadaydreaming 3 3.212 15-10-2012, 01:51 PM
Ultimul răspuns: *Black Flame*
  [Naruto] Prostitution and Love+16 Capsunica 3 3.087 17-06-2012, 11:46 AM
Ultimul răspuns: Diz


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)