Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Mai exista speranta?

#4
So , am adus next-ul si sper sa primesc mai multe comentari. Un ;ucru am de spus legat de capitolul doi: are o mica tenta de hentai. OKy...spor la citit si criticati!

II. Mda. O sa-l omor


-Mai astept mult dupa tine ? Sunt trezita din visare de catre brunetul care statea in pragul usii, admirandu-mi frumosul corp. Ma intorc cu fata spre el si il privesc confuza. Acesta se apropie de mine , un zambet pervers intiparindu-se pe chipul sau. Ma dau un pas in spate doar pentru ai intarzia sosirea. Fereastra camerei mele era deschisa , pe ea intrand o usoara adiere de vant care ma face sa tremur. Abia in acel moment mi-am dat seama ca inca aveam pe mine prosopul cel alb. Obrajii mei incep sa ia o nuanta de roz cand il zaresc , iarasi, pe Akiro atat de aproape de mine. M-am mai dat un pas in spate , dupa care bietul baiat s-a trezit din nou aruncat in perete.

-Perversule ! Iesi imediat din camera mea ! L-am mai lovit inca o data, dar am ratat tinta. Akiro fugise deja. Am urat mereu la el comportamentul sau de baiat rau, insa asta era si ce imi place mai mult. Cand l-am intalnit era diferit. Era rece, ura tot. Tot ce isi dorea mai mult era sa ucida, asta pana ce ne-am intalnit. Nu voi putea niciodata sa uit acea noapte, noaptea inceputului noii mele vieti. Nici acum nu pot sa cred ca au trecut cinci ani de atunci.

Cu miscari mecanice , reusesc sa imi pun pe mine imbracamintea aleasa pentru aceasta zi. Imi prind parul negru precum smoala intr-o coada la spate , renuntand in a ma mai machia. In cateva minute eram gata. Ma privesc pentru un minut in oglinda . Purtam o pereche de blugi negrii cu cateva taieturi in genunchi , o bluza alba cu un fluture albastru pe piept , iar in picioare aveam o pereche de tenesi negrii. Privesc absenta reflexia mea, intrebandu-ma mereu daca eu sunt aceea.

-Pisicuta, pis , pis , pis …Cat mai ai de gand sa zabovesti ? Simt o rasuflare calda pe gatul meu si din reflex , persoana din spate este lovita. Revin cu picioarele pe Pamant si ies din camera fara a-l ajuta pe Akiro. Cobor grabita scarile si merg spre iesirea casei in care locuiam cu perversul. Defapt , aceasta casa e a lui. Eu sunt doar un intrus in ea , un intrus care aproape l-a distrus acum un an.

Flashback

Alerg speriata printr-o padure in miez de noapte. Afara ploua cu galeata. Prind o viteza destul de mare pentru mine in momentul cand aud urletul disperat al unei fiare infometate. Desigur , eu voi fi masa. Ce idee proasta in a ma desparti de Akiro. Calc prin fiecare baltoaca formata pana cand ma opresc brusc, simtind ca se apropie. Ma uit disperata prin jur, incercand sa gasesc un loc unde sa ma pot ascunde. Ochii mei rosii emanau numai frica. Simteam ca in orice moment as putea sa cedez nervos , asta aducandu-mi sfarsitul. Incep iarasi sa alerg pana imi vine geniala idee de a ma catara intr-un copac. Zis si facut. In urmatoarea secunda coroana deasa a unui copac urias ma adapostea. Ma uit in jos si privesc fiara ce adulmeca locul in incercarea de a-mi gasi urma. Inghit in sec , incercand sa pastrez linistea. Un singur lucru mi-a scapat. Cu putin timp inainte ma ranisem destul de rau la mana , rana sangerand abundent. Monstrul a simtit mirosul si a sarit sa ma atace, cand…

Endback

-Hey ! E cineva acasa ? Il observ pe Akiro cum isi flutura mana in fata mea, incercand sa ma readuca cu picioarele pe Pamant. Dau afirmativ din cap si urc in decapotabila rosie a brunetului, pe locul din dreapta al soferului. Tot drumul spre scoala am visat. Ma gandeam la acea zi. In mintea mea amintirile se amestecau intre ele , daruindu-mi dureri groaznice de cap. Tresar usor cand pe umarul meu simt mana rece a baiatului ce ma anunta ca am ajuns . Ma dau jos din masina si privesc uriasa cladire alba cu trei etaje care se intindea inaintea noastra. Intram in curte, Akiro fiind imediat inconjurat de fete. Mironositele ii cereau intalniri , incercau sa-i atraga privirea sau chiar sa-l atinga.

Cu greu m-am abtinut sa nu le pocnesc cand au incercat sa-l sarute. Ma indepartez rapid de grup , lasandu-l singur singurel pe Aki sa se descurce cu acele fete.
Intru in incinta , urcand cu rapiditate fiecare treapta, dorind nespus de mult sa merg in clasa si sa ma calmez. Insa , cum ma asteptam , dau peste cateva cupluri care faceau lucruri interzise minorilor . Privesc cu dezgust scenele si pe fiecare persoana printre care si dirigintele meu , aceste bucurandu-se de o blonda care se juca cu jucaria sa. Acesta gemea de placere in timp ce isi infigea mainile in parului fetei , tragand-o mai aproape. Mda…Total dezgustator. Vreau sa dispar din acel peisaj si astfel dau un pas in spate, lovindu-ma de ceva sau mai bine zis, cineva.

-Unde vrei sa mergi , frumusico ? Nu vrei sa te alaturi si tu spectacolului ? Ma intorc si il privesc pe tip cu raceala. Ochii sai albastri privesc pofticiosi la sanii mei. Isi trece o mana prin parul sau blond spre castaniu , aplecandu-se pana la nivelul meu. Ii zambesc dulce , dupa care il lovesc la bijuterie, luand-o la fuga pe scari. Tipul urla de durere si isi trimite maimutele dupa mine. Ma simt ca in acea noapte. Alerg cat pot de tare pe scari , in cele din urma ajungand pe acoperisul cladirii. Ma apropi de margine si privesc in jos. Puteam sa sar , dar in curte sunt prea multi copii si astfel riscam sa fiu descoperita. In fata idiotilor astora nu puteam sa imi folosesc puterile , normal ca m-as pune si mai mult in pericol. Deci perfect ! Pur si simplu perfect ! Matahalele se apropie de mine periculos de mult. Nu puteam sa ma misc. Sangele imi inghetase de spaima. Da. Era la fel ca in acea seara. Nu , nu , nu pot sa cred…Pas cu pas …Unul dintre ei ma prinde da tricou , rupandu-l in bucatele. Tremuram…Imi era frica de ce va urma. Inchid pentru o secunda ochii si simt cum sunt trantita la pamant. Scancesc de durere in momentul cand trupul meu firav a facut contact cu cimentul rece. Plangeam…Lacrimi reci curg in rauri pe obrajii mei. Nu puteam reactiona cu nimic. Nu ma pot apara. Inchid ochii si in fata lor se astern iar acele imagini.

Flashback

Mi-a prins in ghearele sale piciorul, tragandu-ma in jos. Fac destul de repede cunostinta cu pamantul ud , scuipand putin sange. Ma uit in ceata la bestia ce se infatiseaza in fata mea , coltii sai uriasi stralucind in noapte. Atunci am simtit frica. Inima imi inghetase in piept de teama. Nu mai respiram normal, tremuram toata si speram ca se va intampla o minume. Aud maraitul demonului , iar in urmatoare secunda se napusteste asupra mea. Asta e. Pana acum mi-a fost dat sa traiesc.
Inchid ochii, asteptand inevitabila moarte, insa ii deschid rapid cand aud vocea lui Akiro care se afla deasupra bestiei. Am incercat sa ma apropii , dar aceasta imi interzicea . Imi spunea sa stau la distanta si sa ma ascund undeva. L-am ascultat pana la ultimul cuvant. Ma tarasc pana in spatele unui copac unde privesc cu groaza scena care mi se infatisaza. Era precum intr-un film de groaza. Akiro si monstrul se luptau cu multa indarjala , asta pana cand fiara cade rapusa la pamant.

Baiatul se ridica victorios si se uita la mine. Privirea sa era goala. Avea rani pe tot corpul , rani din care curgea abundent sange. Pe chip se intipareste un mic zambet sters. Face un singur pas , apoi cade si el cu puterile la zero. Simteam ca nu mai rezist. Ma ridic de jos cu greutate si ma intrept spre el. Ajung langa trupul sau insangerat si il privesc cu lacrimi in ochi. Cad in genunchi si incep sa-i strig numele. Nu doream sa-l pierd. Nu si pe el. Refuzam asta. Dar ce puteam face ? Pierduse prea mult sange. Chiar daca este vampir nu va rezista. In acel moment imi vine o idee geniala. Ma musc de incheietura mainii, lasand sangele sa curga, apoi mi-o aduc la nivelul buzelor sale , acestea atingandu-mi piele zgariata si insangerata . Atunci am simtit cum sangele din corpul meu incepe sa se scurga rapid , ceea ce inseamna ca planul meu a mers. Akiro deschide incet ochii, afisandu-mi abisul din privirea sa. Zambesc dupa care totul devine intunecat, eu pierzand contactul cu lumea…

Endback

Lacrimile nu imi dau pace. Se varsa neincetat peste obrajii rosii. Simt lama rece a unui cutit pe pielea spatelui meu , in timp ce nemernicii astia incearca sa imi taie legatura de la sutien. Imi venea sa urlu de durere , mai ales cand ii mai scapa cutitul pe spate, facandu-mi rani superficiale, dar de nesuportat pentru mine. Cand acestia se hotarasc sa imi rupa si pantalonii , unul dintre ei primeste o lovitura de picior in fata , zburand cativa metrii distanta. Imi deschid ochii si il observ pe Akiro nervos la culme de scena de fata. Ceilalti doi se reped la el , insa procesul de repeta , ambii ricosand in perete. Injura ceva printre dintii insangerati si pleaca in graba de la fata locului.

Incerc sa ma ridic , dar pic repede in genunchi. Inca tremuram, socul suferit disparand cu greu. Simt cum sunt invelita in ceva moale, apoi sunt luata in brate. Imi placea caldura pe care o emana , chiar daca pielea sa este rece ca gheata.

-Sa mergem acasa. Ai trecut prin multe azi si ar fi mai bine sa te odihnesti. Glasul sau dulce imi rasuna in urechi neincetat. Era un glas care emana atata iubire si grija pentru mine. Ma inrosesc instantaneu si ma apropii mai mult de el. Sunt fericita ca este aici , langa mine.

Seara coboara incet peste orasul zgomotos, lasand in urma o zi de cosmar. Ma trezesc putin ametita si privesc in jur , cautand ceva sau pe cineva. Il zaresc pe brunet cum cauta cu privirea ceva de pe cer. Ma ridic in sezut , atragandu-i atentia, acesta uitandu-se la mine cu multa caldura. Intelegeam ce gandea doar privindu-i ochii superbi. Dar in urmatorul moment…este peste mine, sarutandu-ma posesiv, plin de dorinta. Degetele sale reci se plimba pe piciorul meu in sus. Tremur usor la atingerea sa , mii de fiori strabatandu-mi sirea spinarii. Isi baga o mana sub tricoul meu, incepand sa se joace cu unul dintre sani. Atunci a pus punctul pe I. Il plesnesc , imediat primind un genunchi in stomac , apoi fiind propulsat in perete.

-Cred ca am sa te omor daca mai incerci una ca asta ! Ai inteles ? Tip la el nervoasa. Nu imi ajungea ca astazi eram pe punctul de a-mi pierde virginitatea, mai trebuie sa isi bata si el joc. Obsedat sexual ce esti ! Rostesc tare , cat sa inteleaga ,in timp ce il scot afara , abtinandu-ma cu greu sa nu plang. Trantesc usa si ma las pe ea in jos, strangandu-mi genunchii la piept , incepand sa plang.

-Te iubesc ! Aud soapta sa in timp ce si el se lasa incet pe usa maro. O lacrima se prelinge pe obraz in timp ce pe chipul meu apare un zambet micut.

-Si eu te iubesc ! Aceste cuvinte le-am spus mai mult in soapta, dar ajungea atat. Stiam ca el m-a auzit. Ei bine, de azi totul se va schimba. Totul depinde de noi daca in bine sau rau.



Răspunsuri în acest subiect
Mai exista speranta? - de Ame - 05-07-2011, 12:15 AM
RE: Mai exista speranta? - de KiDda - 05-07-2011, 05:07 PM
RE: Mai exista speranta? - de Camelie. - 05-07-2011, 09:41 PM
RE: Mai exista speranta? - de Ame - 06-08-2011, 05:15 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [+18] Unde dragostea nu poate exista... THE LAST UCHIHA 16 10.381 14-01-2014, 06:53 PM
Ultimul răspuns: SabrynaMe
  >Unde iubirea nu are speranta si totusi, EXISTA <3 Uchiha Rose 4 2.432 01-12-2013, 08:29 PM
Ultimul răspuns: THE LAST UCHIHA
  Speranta Pierduta Ai_4ever 13 8.012 11-08-2013, 02:41 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Naruto] Dincolo de tristete exista si fericirea. SakuraXLOVE 6 4.645 15-09-2012, 09:48 PM
Ultimul răspuns: KarinaD
  Inima fara speranta Hope 6 3.923 05-08-2012, 03:36 PM
Ultimul răspuns: Hope
  Franturi de speranta Katniss 160 76.650 22-06-2012, 11:16 AM
Ultimul răspuns: Katniss
  O noua speranta . Un nou inceput [ Naruto Fic ] Sayumi 4 3.775 21-01-2012, 05:07 PM
Ultimul răspuns: Aly
  In dragoste nu exista limite... ~FreaKy and CuTe~xD 13 8.892 27-12-2011, 04:18 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Crezi că există un portal È™i spre inima ta ? ( +16 *yaoi* ) ×Tα℮♏iᾔ× 21 8.968 02-10-2011, 02:32 PM
Ultimul răspuns: Addeh
  Speranta moare ultima MooN. 7 5.056 08-03-2011, 03:53 PM
Ultimul răspuns: MooN.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)