Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[+18] Unde dragostea nu poate exista...

#1

#2
Si...continui...


Capitolul 2
Pauza de ,,distractie"








Sakura


...fara sa-mi dau seama deja alergam,intorsei repede capu cand...vad doar o veverita cocalara care sperie lumea noaptea.Deodata veverita fugi de parca ar fi venit sfarsitu lumii.Ma uitai in spate si vazui 3 baieti care nu puteau da semn bun.Unul avea un cutit in mana,altu un sac,iar celalalt O_O 3 prezervative.O luai repede la sanatoasa,alergam prin toate tufisurile,abia evitam copacii,eram aproapede casa mea.Ma mai uit odata inapoi sa ma asigur ca nu au venit dupa mine.
Simpt o lama rece de cutit pe gatul meu,iar o mana puternica imi este lipita de gura,nu putam tipa si nici fugi.Pe fata mea aparura zeci de lacrimi,parca una mai infricosata ca cealalta.
-Ce fetita speriata avem noi aici...zise un tip care nu era altu decar Sasori,Sefu sa va distra de minune cu tine!
Apoi o batista cu niste somnifere imi est pusa la nas,ma abtineam sa nu respir,dar simpt lama cutitului plimbandu-se gatu meu si fara sa vreau inspir acel drog,totul se facu ceata si lesinai...
-Chiar trebuia sa-i arati si prezervativele?intreba Naruto.
-Daca e speriata Sasuke se va distra si mai mult cu ea!zise Kiba.
Ma pusera pe bancheta din spate a masinii si condusera vreo ora pana ajung la o vila imensa,cu gradina si totul...Kiba ma lua in brate si ma duse inauntru,ma aseza pe canapea si astepta cu ceilalti amici ai lui sa apara Sefu...ura




Sasuke



Dupa ce cumparai toate drogurile de la Gaara,urcai in masina si condusei pana acasa,normal,si cu idiotu de Deidara langa mn.Intrai pe poarta,apoi in casa,nici nu ma uitai la ,,angajatii" mei care ma bateau la cap sa-mi arate ceva.Urcai scarile si intrai sub dus,lasam picaturile de apa sa se izbeasca de corpul meu.Dupa ce treminai imi iau halatul,mi-l leg la mijloc si ies.
In fata mea nu apare decat Rose,unica fata ramasa din Clanul Uchiha,purta o rochita de noapte transparenta de culoare rosie,i se putea vedea foarte bine sutienul ei si chiloteii visinii de dantela.Se apropie incet de mine.Imi puse mainile pe talia ei,iar ea pe-dupa gatul meu.
-Seara asta nu vreau sa dorm singura...nu vrei sa mi te alaturi?zise aceasta cu un zambet pe gura.
Eu zambi in cel mai pervers mod cu putinta si o izbi de perte sarutand apasat gatul fetei.Abia reusim sa ajungem in camera mea.O tranti in pat,eu deasupra ei cand...




Suspans...Sper ca va placut!!!Cam scurt...dar nextu o sa fie mai lung si scene+18...
[Posturi unite]
Capitolul 3
O noapte de vis...




[b]Sasuke


O tranti in pat,eu deasupra ei cand...Sasori bate la usa:
-Sasuke!A ceva pentru tine,iesi odata!!!
-Baaa!!!Eu nu te deranjez cand te -bip- cu Kazura asa ca du-te si sugi -bip-...
-Plec,iti las cadou in sufragerie...dar nu apuca sa termine ca ,,Du-te Dreq"auzi din camera.
Dupa ce pleca deschise incet usa sa se asigure de data asta ca el si Rose sunt singuri,apoi incuie usa ca micuta lui pisituta sa nu aibe scapare.Se puse peste ea si incepu sa-i linga gatul pana ajunse la buzele ei catifelate.Le saruta cu brutalitate introducandu-si limba in gura fetei,provcand-o pe a ei la o mica lupta...Sasuke castigand.Dupa ce abia se mai deslipesc din sarutul acela umed,Sasuke opreste mica lupta a limbilor lor coborand incet pe gat pana la umeri sarutandu-i.Micuta ei rochita de noapte fu sfasiata numai-decat lasand-o pe fata doar in lenjeria intima.Sasuke isi baga mainile pe sub sutienul fetei.
-Nu acum tigrule...zise pisicuta si se urca pe mine sarutandu-mi incet gatul.
-Tu mica...dar nu apucai sa zic nimic ca buzele mele fusera prinse intr-un sarut parca nemaiavut cu ea.
Ma ridic incet si imi dau tricoul jos,la fel si pantalonii,ramanand doar in boxeri,apoi ma pun peste ea.Fara sa-mi dau seama ea ajunge pe mine,intr-o pozitie numai buna de sex.Simt cum isi baga mana prin boxeri mei si imi scoate ,,masculimitatea'' afara.Incepe sa se joace cu ,,prietnas-ul"mea facand-ui mici cerculete cu limba.Abia nimeresc sertarul din care scot o cutiuta cu prezervative,cu aroma de capsuni,abia reusesc sa mi-l pun,atunci sari pe fata,ii sfasia-i sutienul si incepui sa-i ling sfarcurile parca scoase din Rai.Mai continuai vreun minut,apoi chiloteii ei sunt de domeniul trecutului.Fata incepu sa geama de placere cand simpte cum imi introduc 2 degete in interiorul ei,miscandu-le incet.Mai continuai vreo 2 min si simt un lichid scurgandu-se pe degetele mele...se excitase.Imi iau degetele din acel loc,si o patrund brutal aproape facand-o sa tipe de durere,doar era virgina.Dupa ce vad ca am trecut de ,,inceput" incep sa fac miscari lente de ,,dute-vino" in interiorul ei facand-o sa geama de placere.
Dupa vreo2 ore de ,,distractie" simt ca imi vine sa-mi dau drumul,purtam prezervativ deci era in regula.Mai facu-i o patrundere extrem de adanca in intreiorul fetei,fortand-o sa distruga sarutul pe care il ofeream si sa-ti dea capul pe spate...Amandoi transpirati si obositi,abia reusesc sa mai in dau jos ,,aparatoarea" si sa-mi iau boxerii ca adorm cu Rose in brate...
[/b]


Sakura

Tineam ochii intre-deschisi.Simteam cum amorteala in scade si incep usor sa ma trezesc.Vedeam ca ma aflu undeva,mai degraba intr-o sufrageria uriasa.Intorsei capul putin si vazui 2 baieti cu prietenele lor in brate lingdndu-se,scarbosss.Unul dintre ei,Deidara,se uita la mine...inchisei ochii repede.
-Hei Sasori,cred ca rozalia se trezeste.Ce facem???
-Esti prost?Nu vezi ca doarme bustean,oricum mai bine n-o torturam noi,Sasuke se va distra si mai tare cu ea daca va vedea ca e speriata...
Nu se poate,Sasuke,adica Sasuke Uchiha,e imposibil.Prietenul meu disparut de mult,mai pe inteles,nu l-am mai vazut de 2 ani,se spunea peste tot ca a murit sau a patit ceva rau...pur si simplu nu poate fi el,nu e el si nici nu vreau sa fie.
-Hei baieti,zise Naruto,ne distram si noi cu ea inainte s-o faca Sefu?
Acum mai e si sef...
-Hei idiotule,zise prietena lui Sasori,Kazura.Du-te si baga-ti -bip- in altundeva!!!
-Ai auzit-o nu?zise prietena lui Deidara.
-Ino,nu ai vrei sa ne retragem undeva???
-Dupa tine tigrule...
-Da date-ti-va dreq odata...zise Naruto suparat...
*Ring-ring(telefonul lu Naruto)*
-Alo???
-Hei scumpete!Cand vi acasa?
-Ooo,vrei sa-i spun Hinatei ca o inseli???
-Da-te dreq,si pleca nervos...

#3

#4


Capitolul 4
Prostia se plateste...


Sakura

Inca eram treaza,imi tineam ochii intre-deschisi...Nesimtitii mi-au legat mainile la spate si nu ma puteam misca...
-Hei baieti,Sasuke nu mai vine odata?
Iar numele ala,era imposibil...
-Stai linistit trebuie sa apara!
-Mi se pare mie sau fetita se trezeste?zise un baiat pe care il chema Deidara.
-Esti tu prost,nu vezi ca doarme dusa...???
-Hmtp.


Sasuke

Abia imi deschideam ochii,mai uitai la mobil.Era ora 11:00,cine se trezeste la ora asta?Trebuia sa ma scol peste 2 ore,dar ma rog.Imi intorsei capul si o vazui pe Rose.Era doar in chiloti si se chinuia sa-si incheie sutienul.Ma apropiai incet de ea,amuzant,nici nu ma vazuse.Ma reped la ea deodata si ii sfasai sutienul izbind-o de perete.Ii sarutam apasta gatul cand auzi:
-Daca mai vrei o bucatica de Rose,trebuie doar sa ceri.
-Dar asa nu ar mai fi amuzant.O prind de talie si o trantesc in pat,eu fiind deasupra ei.Era destul de speriata,dar aceasta sperietura fu uitata de atingerea buzelor noastre foarte fine...O vroiam,vroiam sa am din nou parte de ea,dar indoi-sar Dumnezeu -bip- in ala care ma suna.
-Cine si ce dreq vrei?zisei eu.
-Mai incet boss,ai de gand sa vi odata.
-Nup...
-Dar o sa-ti placa.
-Bine,dar daca nu-mi place esti mort,la propriu.
-Ok.
Ma imbracai cu niste bantaloni scurti si un tricou cu semnul Uchiha pe spate.
-Iar ma lasi singura?
-Vezi in al doilea sertar,e un vibrator,fa-ti de cap.
-Hmtp...
Rose iesi din camera suparata...ma voi revansa eu candva,dar acum merg sa vad care e motivul cu care ma inebuneau idiotii aia.
-Uite cine apare in sfarsit...
-Ma rog...deci de naiba vreti sa-mi aratati?
-Rozalia asta se plimba singura pe strada noaptea,nu au invatat-o parintii ei ca e periculos sa faci asta.
-Duceti-o in camera mea si legati-o bine!


Sakura

Ce???Sa ma lege???Sigur vroia sa ma bata sau mai rau...sa ma violeze.Nu se putea intampla asa ceva.Eu care nu am avut vreo data parte de vreun contact sexual,sa fiu desvirginata asa?
-Deci Sasuke,ce vrei sa faci cu ea?
-Vom vedea,daca ma satisface bine poate o voi pastra,daca nu o s-o vand.Dupa formele ei as face ceva bistari...
-Ok...
-Voi chiar sunteti retardati nu???
-Ce???De ce???
-Voi nu vedeti ca e treaza?
-Imposibil!spuse Sasori.
A scos repede niste somnifre si mi lea pus la nas...
-Stop,opreste-te,zisei eu cam fara sperante si cazui din nou intr-un somn adanc.

Era ora 20:00.Corpul nu mai imi era amortit si ma trezeam...Imi datui seama ca eram legata,cu mainile deasupra capului,nu ma puteam misca,ma zbateam cu putere.Atunci aud usa deschizandu-se:
-Mai incet mandro sa nu rupi patul!zise acesta in badjocora...
-Unde sunt,cine esti???
-N-am timp sa-ti raspund la intrebari,dar am venit sa-ti zic ceva,doar asa ca imi pasa putin de tine.Viitorul tau depinde de noapta asta!
-Ce inseamna asta???zisei eu foarte speriata.
-Vei afla,in curand...
Tranti puternic usa si ma lasa singura aici.Deja incepusem sa plang de firca.Imi puse ceva la ochi ca sa nu vad nimic,nu mai puteam,simteam ca mor aici.



Sasuke

Ma plimbam pe hol,destinatie:camera unde era legat ,,musafiru".Mergeam linistit sa il vad pe Deidara:
-Ce dreq cautai acolo?il intrebai eu.
-Vroiam sa vad daca s-a trezit.
-Si?
-E mai speriata ca un catelus plouat.I-am lagat o esarfa la ochi sa ma asigur ca nu te va putea vedea.
-O idee foarte buna,cred ca prima din partea ta.
Ma indreptam spre camera,deschisei usor usa.O vedeam pe fara plangand:
-Mai,mai,mai ce avem noi aici...
-...
-Sa sti ca nu are sens sa strigi dupa ajutor,aici nu te va salva nimeni.
-Cine esti?
-Nu conteaza cine sunt Sakura!Tot ce trebuie sa faci e sa taci si sa induri!

#5
Capitolul 5
Violul


-Cine esti?
-Nu conteaza cine sunt Sakura!Tot ce trebiue sa faci e sa taci si sa induri!

Autor

Brunetul lua o bucata de material si i-a lagat-o la gura fetei,apoi se puse peste ea.Isi arata ghiarele care incepura sa se miste pe obrazul rozaliei.Ii saruta fruntea si cobora pe gat pana la umeri.Bluza il incomoda foarte mult,iar in urmatoarea secunda era deja rupta si aruncata pe jos.Cobora cu sarutarile pana la abdomenul fetei.
Fata simtea cu pantalonii ei scurti era sfasiati si indepartati.Ramasese doar in lenjerie intima.Simte cum chiloteii ei de dantela sunt indepartati si incepe sa se zbata.
Brunetul vazand asta se lasa cu tot trupui lui greu pe ea,nepermitandu-i sa se mai miste.Chilotii ei deja nu mai erau si fata nu mai avea pe ea decat sutienul.

Sakura

NUUUU!!!OPRESTE-TE!!!Zic in mintea mea.
Simt 2 degete cu se freaca de ,,bobocul" meu moale incalzindu-l,apoi isi introduce 1 deget in interiorul meu,mai adauga un ,,ajutor"si incepe sa le miste in mine...Cu bucata de material legata la gura nici nu puteam sa mai gem de durere.Mai continua asa vreo cateva minute.

Sasuke

Chiar cred ca aceaste pisicuta m-ar putea satisface cum trebuie.Imi scot degetele din micuta ei ,,comoara" umeda.Nu putea ascunde faptul sa se excitase...Ii rup sutienul si il dau jos,apoi incep sa-i sarut sanii mai perfecti decat ai lui Rose.Dupa ce ma plictisesc,imi dau pantalonii jos cu tot cu boxeri si o patrund brusc si adanc fara vre-un fel de avertizare.Rozalia,chiar si cu materialul acela la gura,reusi sa tipe de durere cat sa se auda in toata camera.Din interiorul ei se scurgeau cateva firicele de sange care imi incantara privirea.Ok,deci am trecut de inceput si incep sa fac miscari lente si adanci de ,,dute-vino" in interiorul ei...


Rose

-Ce dreq a fost aia???
Mi s-a parut ca aud pe cineva tipand.Ma ridic usor din pat,imi iau halatul si ies sa ma conving sa doar mi s-a parut.Eu si Sasuke eram singurii in casa,deci era normal sa ma duc la el...Ma apropii de camera lui.Eram langa usa,puteam auzi gemete de durere din camera aceea.Ce putea fi???Doar Sasuke nu ma inseala cu alta fata.Privi prin gaura cheii si vazui ceva oribil.
Era o fata,avea parul roz,era sigur narutal,cine isi face parul roz.Avea ochii acoperiti,iar gura si maini era legata.Nu se poate!!!Cel care era peste ea nu era nimeni altul decat Sasuke.De ce???Ce am facut gresit ca sa ma insele?Nu l-am satisfacut cum trebuie sau s-a plictisit de mine?Fug repede in camera mea si inchid usa.


Autor

In timp ce Rose se invinovatea singura,Sasuke isi continua treaba cu rozalia lui.Incepea sa impinga tot mai tare si adanc in interiorul ei.In momentul acesta sute de lacrimi amare erau pe chipul Sakurei.Acestea se inmultira brusc cand simte cum se opreste si isi da drumul in interiorul ei.Sasuke nu era constient de asta,asa ca ramase acolo cateva minute sarutandu-i si muscand cate putin din gatul fetei.Dupe vreo 2 min se dadu jos de pe ea si cazu frant si satisfacut in pat.Statu putin sa-si revina,isi lua boxerii si blugii,apoi cazu intr-un somn adanc,langa rozalia care adormie deja cu lacrimi in ochi...


#6
[amquote]

Capitolui 6
Urmatoarea zi...



[align=left]Sasuke

,,Trezeste-te,trezeste-te,dar trezeste-te" imi spuneam in mintea mea.Eram inghetat.Deschisei ochii si vad geamul deschis.In camera era un firg,zici ca era Polul Nord aici.Imi intorc capul si o vad pe Sakura plangand.O ating si observ ca e mai rece ca mine.Ma grabesc si inchid geamul.O invesec pe fata si ma pregateam sa ma imbrac.Sakura vroia sa zica ceva,dar nu putea.Ii dezlegai materialul cu care am legat-o la gura si auzi:
-De ce?Cine esti?zise ea.
-Nu conteaza Sakura...Asculta,tu esti foarte buna la pat.Daca vei fi cuminte te voi pastra,daca nu...
-Daca nu ce?imi zise ea pe un ton nervos.
-Daca nu,Bordel(loc unde erau vandute fetele si violate de mafioti)scrie pe tine.
Am invelit-o si am parasit camera.Imi era foame asa ca m-am dus pana jos sa mananc ceva.Acolo o vad pe Rose care statea cu aperitivul in fata,dar nu manca nimic.Ma apropii de ea si incerc s-o sarut,dar ma respinge:
-De ce?Ce faceai aseara?Am vazut cum violai o fata cu par roz.De ce?Eu nu te putem satisface cum cum trebuie?
Cum dreq a aflat???Nu contaza,trebuie sa inventez ceva repede...
-Raspunde-mi!!!tipa ea.
-Cum mine nu merge asta...
O luai de mana si o plesni de-i inrosii obrazul.
-Daca vrei pleaca.Nu-mi pasa,ii spusei eu.
Observai in bucatarie bagajele deja facute.Fata asta...voi trimite pe cineva mai tarziu s-o omoare.Detine prea multe informatii despre mine.O vad cum paseste pe pragul usii si pleaca.


Sakura

Ce nesimtit!M-a violat,nici macar nu se protejase.Sa raman insarcinata la 16 ani???Ce vor zice prietenii mei,daca ii voi mai vedea vreo data?Toate aceste ganduri fusera intrerupte cand aud pe cineva ca deschide usa:
-Ma mir ca esti vie?zise acesta.
-Cine esti?zisei eu.
-Nu conteaza...ce conteaza aici esti tu ,rozalio!Vad ca l-ai satisfacut bine pe Sasuke de te-a pastrat in viata.
Tipul acela pleca,lasandu-ma singura aici.Sasuke,era imposibil sa fie el...

Sasuke

-Ce dreq faceai acolo,Sasori?
-Eram curios daca mai e in viata.Toate fetele care au trecut prin patul tau erau moarte a doua zi.
-Daaa...Rozalia aceea e criminala in pat.Cel mai culmea este ca o cunosc din copilarie.
-Vrei sa spui ca ea e Sakura,tipa dupa care era topit inainte de Rose,imi spuse el.
-Dap,dar acum cine mai stie ce e dragostea in lumea asta in care suntem fortati sa traim.
Ne despartim,iar eu merg sa-i duc micul-de-jun Sakurei.Eram eu un criminal,dar unu cu putina mila,doar o micuta particica din mine imi spunea asta.Ma apropii de camera cand o durere cumplita de gat se abate asupra mea.Simteam cum acel Semn lasat de Orochimaru pe gatul meu se schimba.Imi spusese ca se va intampla asa odata,dar nu-l credeam.Durerea era din ce in ce mai mare.Abia ajung in camera mea,acolo era si rozalia,si inchid usa.Ma trantesc in pat fara sa fac vre-un zgomot,fiindca ea dormea.Ma abtineam cu greu sa stau locului,dupa abia cateva minute durerea se opteste.Ma dusei repede in baie si observ ca semnul se schimbase...aparuse un fel de ,,gardulet" in jurul lui...sa speram ca e de bine.Las chestia asta de-o parte si-l sun pe Naruto:
-Hei idiotule!Mergem azi in club...?
-Sasuke eu nu te deranjez cand te -bip- cu fata aia cu par roz,asa ca nu ma deranja nici pe mine cand o fac cu Hinata.
-Esti tu prost,pa!zisei eu si ii inchisei lasandu-l sa-si faca ,,treaba".
Eram plictisit,trebuia sa merg in club sau pe undeva,apoi il sun pe Kiba...macar asta sa fie disponibil...
-Kiba!Ce faci...uite,nu-mi pasa ce faci...mergem in club?
-Sasuke nu pot sa fac asta...
-De ce?il intrebai eu.
-N-am noroc cu nici o fata,nici macar alea,curvele nu vor cu mine.
-Poi atinci...nici nu apucai sa termin ca ma intrerupe el:
-Sasuke,am hoatarat ce fac cu viata mea!
-Uimeste-ma,ce?il intrebai eu.
-Ma fac gay.
-Ce -bip- mea???Tu gay?Da-te dreq.
Ii inchisei repede.Frate.....Imi e cam frica sa nu se indragosteasca de furmuselul ce mine.Pana la urma merg singur,dar eram prea obosit.Merg in camera fostei Rose si ma culc.In a mea era Sakura.
Era ora 21:00.Nu-mi pasa ce facea Sakura,asa ca nici nu ma mai duc acum la ea.Intrai intr-un club privat,cu de toate,dansatoare pe jumatate goale si altele care te invitau sa ai parte de nopti lungi cu ele.Eu nu eram interesat,asa ca ma duceam la Yahiko,propietarul.
-Hei Sasuke!Ce faci?ma intreba el.A venit o curva noua,vrei s-o incerci?ma intreba el.
-Depinde.
Atunci imi arata o poza cu ea si nu-mi venea sa cred.Era...


Si cam atat cu cu capitolul asata,sper ce v-a placut!

#7

Sigur va intrebati de ce l-am facut pe Kiba gay,nu?In clasa mea e o fata inebunita dupa el,acum nu mai e:)))))))

Capitolul 7
O surpriza nedorita...


[align=left]Sasuke

Atinci imi arata o poza cu ea,si nu-mi venea sa cred.Era Rose.Curva???Daca n-as sti a facut-o pentru mine sau ca se plateste bine aici.Ma rog...de parca vrea sa se reimpace cu mine,dar sigur o vroiam in noaptea asta.Ce speriata va fi cand ma va vedea.Atunci ii spun lui Yahiko:
-Noaptea asta si restul...
-WTF?!?
-Mai,daca e buna la pat o pastrezi daca nu mi-o vinzi mie?il intrebai eu.
-De ce ma rog o vrei?ma intreba el.
-Am motivele mele...
-Batem palma.Tu du-te in camera si asteapt-o pe Rose.
-Sa nu-i spui cine sunt.Va fi o surpriza,ii spusei eu.
-Ok,ok...
Ma indreptam spre camera.Paseam incept pe covorul rosu sa nu ma fac auzit.Intru in camera pe care scria ,,Rose".Acum au si camere,ca sa vezi.Intrai inauntru si obesrv pe masuta:cotusi cu puf roz,un vibrator,un bici de curve si 2 pachetele cu prezervative.Ma pusei in patul de culoare visinie si asteptam sa apara Rose.Poate...daca ma satisface bine,o iau inapoi,alaturi de Sakura.


Rose

-Hei Rose imi spuse proprietarul.Ai primul client.Te asteapta in camera ta.Ai faca bine s-o nu o dai in bara.
Ceee?Deja am un client?Este prima mea noapte aici,deci nici nu am intrat in camera macar,si gata am un mafiot sau ceva de genu care asteapta satisfactie din partea mea.Ma indrept usor spre usa si il vad,deschisei usa...Nuuuu!!!De ce?De ce?Era Sasuke.De ce nu pot sa scap de el???
-Hei pisicuto,astept de mult.Ti s-a facut frica???
-De ce tu?Il intrebai eu.
-Poi,de ce tu?imi zise el.Eu asteptam o curva profesionista,nu pe tine.Sper totusi ca ma poti satisface inca o data.
F*ck my life!Acum trebuie sa ma comport in fata lui ca o curva profesionista.Ce tortura!Incerc sa nu-i arat ce speriata sunt.Ma duc putin la baie sa ma imbrac spunandui sa ma astepte pregatit.Imi iau un fel de costumas de curve si ies repede.



Sasuke

Mama!!!E bine ii stai in costumul ala.Sigur o sa-i cumpar si Sakurei unul.O vad cum se apropie si se urca pe mine intr-o pozitie numai buna.Imi da jos tricoul si pantalonii ramanand doar in boxeri.Incepe sa-mi sarute apasat gatul.Eu o prind de talie si o lipesc de mine.In acel moment aveam un ranjet pervest pe fata.Ii dau jos costumul de curva al lui Rose lasand-o goala.Se facuse rosie la fata,cred ca de aici i se trage si numele ,,Rose".Imi datu si boxerii jos.Apoi imi lua ,,aparatul de f*t*ut" si incepe sa-l linga.Face miscari care ma faceau si pe mine sa scot un inchet de placere.Pe fata mea aparu in zambet dracesc.In mintea mea,zambetul acesta avea inteles de ,,Hai excita-ma!".Am tras-o da par,fortand-o sa se opreasca de la ,,munca".O penetrai adanc,ea fiind pe mine si i-am spus:
-Ai de gand sa incepi sau vrei sa te parasc?intrebai eu,razand de ea.
-Hmpt...incepea sa faca miscari de ,,sus-jos''.Imi dadui capul pe spate de placere.Continua asa vreo 45 de min.Era obosita,dar eu plin de energie.Ma pusei pe ea si contunuam munca ei.Incepeam sa fac miscari de ,,dute-vino" rapide in interiorul lui Rose.Fata gemea destul de tare,intelesei ca vrea sa ma opresc,dar eu nu fac ca-mi zic oamenii.Nu purtam prezervativ,dar mai facui o miscare adanca si ramasei acolo.Fata se zbatea sub copul meu greu.Nu avea nici o speranta:
-Recunosc,tu sti sa ma satisfaci bine,dar trbuie sa scap de tine.
In uramtoarea secunda am scos un pistol si 2 gloante se auzira in tot clubul.Sangele fetei se scurgea din pat pe faianta rece.Tot cadavrul acela,mirosul de sange si pofta de a ucide mi se plimba prin vene.Iesi repede pe geam,sari cam de la etajul 2,fara nici o zgarietura.Urcai repede in masina si plecai de acolo.Cand ajung acasa vad...

Sper sa va placa!!!

#8

Capitolul 8
Imposibil...


Sasuke

Cand ajung acasa vad...zeci de masini de politie+politisti cu arme si tot felul de chestii de care nu-mi pasa.Plec repede fara sa observe niciunul.Ce naiba cautau la mine acasa si cum m-au gasit???O sa-i omor daca o pierd pe Sakura.


Flashback

Sora Sakurei,Denny

Unde o fi Sakura?Am cautat-o peste tot,sigur se va intoarce ea.Am fost prea dura cu ea?
Ora 20:00:
OMFG!!!Tot nu a venit,gata sun politia.In vreo 30 de min au venit politistii,le-am aratat o poza cu Sakura si au publicat-o in toate ziarele in sperantaca ca o vor gasi.


Sasori

-Hei Deidara!zisei eu.
-Ce?imi raspunse blondul.
-Uite cine e pe prima pagina a ziarului!
-Aia e...?
-Dap,rozalia lui Sasuke.O cheama Sakura.Cred ca a venit momentul razbunarii...
-Vrei sa la spunem politistilor unde e,nu?
-Ce fata va face Sasuke cand va vedea casa plina de politisti.De acolo nici el nu mai are scapare,ii spusei eu.



Sakura

Aud pe cineva cum intra in camera.Imi dezlegara ochii si vad 4 politisti.Ce bine!!!
-Domnisoara,sunteti Haruno Sakura?
-Da,eu sunt!tip de fericire ca au venit dupa mine.Mi-au dat niste haine si am coborat jos,impreuna cu ei.Acolo ma astepta sora mea mai mare.
-Sakuraaa!Cat ma bucur ca esti bine!imi zise Denny.
-Te iubesc surioara!Tu ai chemat politia,nu?o intrebai eu in timp ce ne strangeam in brate.
-Da,eu am chemat-o si datorita lor te-am gasit.
Vroiam sa ma intorc acasa,dar un politist m-a oprit:
-Domnisoara,ati auzit ceva despre mafiotul care sta aici?
Datui din cap aprobator.
-Atunci va rog sa veniti cu mine!
-Bine...
-Vin si eu!spuse sora mea.
-Nu se poate.Doar sora dumneavoastra trebuie interogata.
-Lasati-o va rog sa vina si ea.
-Bine,haideti repede.
Parasim toti 3 casa,urcam intr-o masina de politie si ne indreptam sper sectie.
-Domnisoara,ai auzit tipuri de nume in acea casa?
-Da,putine.
-Spunetimi-le va rog.
-Deidara,Sasori,Naruto si ...
-Si cine?ma intreba el.
-Si Sasuke.
Politistul se sperie cand auzi numele Sasuke.
-Sunte-ti bine?il intrebai eu.
-Domnisoara,spuneti-mi imediat ce va facut.
-...Nimic...
-Imposibil!!!Singurul Sasuke din tara asta e un criminal care rapeste fete si le violeza,asta e Sasuke Uchiha.
Nu se poate,Uchiha...Nuuu!Prietenul meu de mult a ajuns un crimial si violeaza fete...chiar si pe mine.Ne despartim cu greu de politist si ma indrept spre casa cu sora mea.Atunci ea m-a intrebat:
-De ce l-ai mintit pe politist?
-Ce?Dar nu l-am...ea ma intrerupse imediat.
-Era clar ca minteai,acum zi sincer ce ti-a facut?ma intreba ea in timp ce intram in casa.
Ne asezam pe camapea si ii spun:
-M-a violat.
-Ce???Nu se poate???Macar s-a prostejat???
-Nu...
-Sakura,ce facem daca ramai insarcinata?
-Stai calma,care sunt sansele.


End flashback

Dupa o luna
Sakura

Ma trezisem in sfarsit,era weekend deci aveam zi libera azi.Ma indrept spre bucatarie,acolo ma astepta sora mea:
-Buna dimineata,Sakura!
-Buna...dar nici nu am putu sa-i raspund,ca o greata si o durere de somac incredibila ma facur sa alerg la baie si sa vomit.
-Sakura,mai bine faci testul de sarcina.Uite daca este o singura linie nu esti insarcinata,daca sunt 2...
-Bine,dar lasa-ma singura...
Denny iesi din baie si ma lasa sa fac testul.Ok,s-o facem si pe asta...


Dupa 15min

Denny

-Sakura esti bine?Ce s-a auzit?Ai cazut?
Intrai in baie si o vazui pe Sakura.Statea pe jos plangand.Ma uitai la test si vazui.Era...



Nu stiu eu ce final cu suspans e,cred ca voi stiti deja ce se va intampla...

#9

Capitolul 9
Sarcina


Denny

Ma uitai la test si vazui.Era...insarcinata!!!Imposibil!Sora mea,are doar 16 ani si este deja insarcinata.Este imposibil,dar testul nu minte cand spune asta.Trebuie sa avorteze si trebuie s-o faca rapid.Atunci o aud:
-Sora...imi este frica...
-Sakura...trebuie sa avortezi!ii spusei eu.
-Ceee???Nu,nu o fac,imi este frica!
-Va fi si mai rau daca nu o vi face.Trebuie s-o faci rapid,daca vor afla toti prietenii tai sau chiar mai rau,toate lumea ca ai fost violata de Sasuke Uchiha.
-Nu-i mai spune numele!Nu vreu sa mai aud de el!Il urasc la fel de mult precum il iubesc!imi spuse ea.
-Sakura,vom merge la spital saptamana viitoare.Vreau sa te calmezi pana atunci,bine?Vom rezolva repede aceasta problema.
-Bine...imi spuse ea si o ajutai sa se ridice.
SASUKE UCHIHA,ITI JUC CA TE VOI UCIDE CU PROPRIILE MELE MAINI CAND DAU DE TINE!!!!!Acum trebuie sa-mi consolez sora...saraca,oare o sti cum sa avorteza???
-Sakura!ii spusei eu.
-Ce este?ma intrba ea.
-Aaa...tu sti cum se avorteaza?Nu e ca si cum eu nu as sti,dar...cred ca tu nu cunosti cum...
-Cum???
-Pai.....(aici am povestit lunga poveste despre avort)
-Ceeee???Nu o fac!Este ingrozitor...Nu se poate!
-Sakura o vei face fie ca vrei sau nu!Nu esti pregatita sa fi mama la 16 ani.Ce va zice toata lume doar cand te vor vedea cum iti creste burta???
-Bine...
-Saptamana viitoare mergem,sa nu uiti!ii spusei eu.
-...Ok...



Sakura pe culoar la liceu...

Trecuse o saptamana.Ma plimbam pe coridorul lung la liceului din Konoha.Pe abdomenul meu nu aparuse nici o diferenta.Eram la fel de slaba ca inainte.Gandurile mele fusera intrerupte de Karin,porclita ,,Curva Scolii",fiindca a satisfacut un profesor doar pentru media 10.O vedeam cum se apropie de mine.Incercam sa o ignor,dar atunci auzi:
-Ce mai face fata sechestrata,violato?imi spuse ea.
Era gata sa-i reprosez cateve,dar multumia lui Dumnezeu,directorul scolii o auzi.
-Scuza-ma domnisoara!Ai putea sa repeti?
-Ce sa repet domnule?ii spuse ea.
-Ce tocmai ai zis...ai facut-o pe Sakura violata.Cere-ti scuze sau Repetentie scrie pe tine.
-Sakura,te rog cel mai frumos sa ma ierti!imi spuse ea,era clar ca doar glumea cu asta.
Abia se terminara orele si mergeam pe trotuar impreuna cu prietenii mei:Ten-Ten,Temari,Shino(un tip ceva mai retras),Shikamaru si Asuke.Il aud pe Shikamaru spunand:
-Deci Sakura,vrei sa iesi cu mine?ma intreba el.
Atunci Asuke il pocni.Ce dur din parte lui.Credeam ca el e un tip bun si care iubeste orice...nu e gay...dar urat gest.Atunci il aud spunand:
-Sakura este a mea,ciudatule!zise el.
-Ceee???spusera ceilalti.
-Cum?zisei eu.
Sa fiu al lui???Celui mai popular baiat din scoala ma place...este super.
-Sakura,vrei sa fi iubita mea?ma intreba el.
OMFG!!!Fix cand sa raspund,o masina,mai exact un BMV nergu parca langa mine.La volan o vad pe sora mea.Ea imi spunea:
-Sakurita,vino ca avem treaba!imi zise ea.Doar nu ai uitat,nu?
-Trebuie sa plec prieteni!cand vroiam sa urc in masina Asuke ma opri si imi spuse:
-Dar nu mi-ai dat un raspuns...
-Sigur ca vreau sa fiu!
Amandoi zambim,el ma saruta pe obraz ca semn de despartire si inchid usa masinii,facandu-i cu mana pe geam.
-Deci Sakura,esti pregatita?ma inteba ea.
-...Sa fiu sincera nu!ii spusei eu.
-Va fi totul in regula dupa asta.
-Sper si eu.
Am ajuns repede la spital.Era urias.As crede ca l-as fi obesrvat pana acum,dar nu...Cand intram,sora mea ii spune numele meu unei asistente medicale.Asistenta se apropie de mine si imi zise s-o urmez pana intr-o camera.
-Bafta Sakura!imi zise ea.
Cand obesrvai,pe usa scria ,,Sala de operatii".Nuuuu!!!Tot curajul din mine se tranforma in frica!Asistenta parasesca camera si imi spune sa-l astept pe doctor.
Trecusera 5 minute.Cineva apasa clanta usii si intra.Avea un halat de un alb imaculat.Cand ma uitai la fata lui vazui...

#10


Capitolul 10
Doctorul...


Autor

Flashback

Sasuke

Hmtp...A trecut o luna si nu am mai vazut-o pe Sakura de atunci.Ce-o face acum?Oare o fi bine?O sa-i distrug pe acei politisti si o voi gasi oricat mai costa asta.Vroaim sa plec intr-un club pentru niste relaxare,dar Deidara ma opreste:
-Sasuke,am o veste minunati pentru tine!!!imi zise idiotul.
-Daca nu e ceva interesant,iti pierzi capu.
-Fata aia cu par roz pe care ai violat-o este insarcinata!!!Vei fi tatic!!!Felicitari!!!!!imi zise el.
-Ce dreq spui acolo???
-Ce ai auzit!Eu sper sa fie fetita :3!imi zicea el.
-Este imposibil sa fie asa!!!
-Hwaaa,se poate,te-ai protejat macar???
f**k my life!!!Cum am putut sa uit.Hhhhh,trebuie sa fac ceva repede.Il goni pe Deidara.Acum era singur in camera si ma gandeam...Cum s-a putut sa uit?Oricum deja a avortat!Stai...daca a avortat de ce mi-a zis Deidara de ea?Daca inca e insarcinata,voi scapa si de ea si de acel plod.Copilul acela va creea numai probl...Ai de plm!!!Stiu ce voi face!Daca il va naste,am un viitor stralucit pentru el.Doar daca se va naste ca mine va putea supravietui in lumea aceasta.Daca va vrea sa avorteze o voi opri numaidecat!

End flashback



Sakura

Cand ma uitai la fata lui vazui...un barbat cu par negru,ciufulil la spate si 2 suvite mari pe ambele parti ale fetei.Ochii sai erau negrii ca de pisica,nu puteam sa cred asta,dar imi amintea foarte mult de Sasuke.Ii spusei doctorului:
-Dumneavoastra sunteti doctorul?
-Da,domnisoara.
-Cum va numiti???



Sasuke

Cum ma numesc?Recunosc ca eu eram doctorul,dar ma rog...Ce dreq sa-i zic?Trebuia sa-i castig incredere pana o anesteziez.Ea ma observa din cap pana in picioare.Ce puteam sa-i spun:
-Ma numesc Uchiha Sasuke,Sakura!
-Ce???
O prinsei de ambele maini si nu-i permiteam sa se miste.Atunci scot un pistol incarcat si il pun la tampla:
-Nici eu nu vreau sa fac asta,asa ca fi cuminte!ii spusei.
Fata incremeni pe loc.Lacrimile se scurgeau de pe fata ei pe podeaua alba si rece din camera.
-Ce vrei sa-mi faci?ma intreba ea.
-Toate intrebarile isi vor gasi raspunsul mai tarziu,Sakura...
O lovi puternic in spate si fata lesina de durere.Ii legai mainile si plecai cu ea din spital fara sa observe cineva.O pusei in masina,pe bancheta din spate si condusei pana acasa,o noua casa mai mare si mai luxoasa decat cealalta.O luai pe fata si intrai inauntru.Urcai scarie si ma indreptam cu rozalia in brate spre camera mea.Totul era nou.Patul de o culoare visinie si perne albe si moi deasupra.Aveam desigur si balcon,dar era acoperit de perdelele rosii prin care nu putea trece decat o micuta raza de soare,care lumina camera.O asezai pe Sakura in pat.Ii dezlegai mainile si ma pusei lana ea.Unica raza de soare se plimba prin parul si fata ei.Era chiar frumoasa...Nu stiu ce se intampla cu mine,dar ma simt atras de ea,dar n-o iubesc.Simt nevoia s-o protejez,dar nu stiu de ce.O prind de talie si o apropi de mine.Trupul ei firav state cu spatele la mine.Eram destul de obosit.Trag plapuma peste mine si rozalie si adorm...



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  >Unde iubirea nu are speranta si totusi, EXISTA <3 Uchiha Rose 4 2.377 01-12-2013, 08:29 PM
Ultimul răspuns: THE LAST UCHIHA
  [Naruto] Dincolo de tristete exista si fericirea. SakuraXLOVE 6 4.523 15-09-2012, 09:48 PM
Ultimul răspuns: KarinaD
  In dragoste nu exista limite... ~FreaKy and CuTe~xD 13 8.715 27-12-2011, 04:18 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Crezi că există un portal È™i spre inima ta ? ( +16 *yaoi* ) ×Tα℮♏iᾔ× 21 8.662 02-10-2011, 02:32 PM
Ultimul răspuns: Addeh
  Mai exista speranta? Ame 3 3.072 06-08-2011, 05:15 PM
Ultimul răspuns: Ame
  Cine-i el? ..Poate n-ar trebui sa stiu.. pandora96 26 13.182 27-06-2011, 02:56 PM
Ultimul răspuns: Ada
  Dragostea poate fi inselatoare! Debb.' 93 71.334 27-05-2011, 01:35 PM
Ultimul răspuns: ciupaciup
  Ura poate duce la moarte Sayonara 12 7.238 03-04-2011, 09:13 AM
Ultimul răspuns: Flash
  Totul se poate spulbera in orice clipa Debb.' 18 10.832 05-03-2011, 12:07 AM
Ultimul răspuns: anyame1
  Minuni inca exista DJ_Biscuite 3 3.174 07-02-2011, 08:42 PM
Ultimul răspuns: Abbeh.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)