Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Kpop reality shows

#6
Da... Am aterizat ÅŸi eu pe aci'.
Am văzut '' Hello Baby '' cu SHINee, unde am murit de râs. Aici i-am cunoscut eu pe cei de la SHINee foarte bine. Mi s+a părut amuzant, plin de inspiraţie şi mi-a plăcut, altceva nu pot spune. Ultimul episod...m-a făcut să plâng. Yoogeun seamănă enorm cu Minho. Nu m-aş mira dacă Yoogeun când va creste mare va arăta exact ca Minho, serios. Sunt charismatici amândoi.
Acum îl vizionez şi pe cel cu SNSD. Şi aici sunt chestii amuzante şi mi se pare minunat să experimentezi cum e să fi mămica/tătic. Vedetele se atatşează foarte tare de personajul principal să spunem aşa, al show-ului.

Am mai văzut şi Super Junior Adonis camp.
Prima mea emisiune kpop. Mda, era wonderful. I reallz liked it. Au fost faze funny, câteva faze yaoi, I mean, nu yaoi yaoi, hm, skinship. Aşa. Mi-a plăcut. M-am minunat prima oară când l-am auzit pe KangIn cântând Miracle pentru fata aia să le dea orez. LOL.

Am văzut şi Full House cu Super Junior. Hm, ce pot spune, am murit de râs. Ratonul ;3. Ah, raton, ador ratonii [ mă refer la KangIn ]. Au fost faze foarte amuzante, însă nu-mi aduc aminte cine a făcut ce, că nu îl stiam decât pe KangIn atunci, so :]]. Dar totuşi mi-a făcut plăcere să-l vizionez.

Am mai văzut şi B2ST Idol Maid. Mda, aici faze dure. Adică, faze tari. Hyunseung mereu ţipa după Bongsun unnie, '' NOOONAAA!!''. E epică faza. Dongwoon ţinea cu Bongsun unnie, nu cu ...i-am uitat numele. Dacă îmi aduc aminte, revin.

Am văzut şi eu MiniDrama cu Super Junior.
A fost minunată, eu chiar credeam că-i pe bune, şi de-abia aşteptam să văd sărutul dintre KangIn şi Leeteuk da' n-a fost să fie. Era prea frumos să fie adevărat.

M-am uitat şi la SS501 Big Mama. Ei trebuiau sa poarte nişte costume...care erau...în aşa fel făcute încât ziceai că eşti gravidă. Adică, incercau să vadă cum e să fi gravid xD. Şi acolo am murit de râs, si plans [ am râs cu lacrimi xDDD].

Beast Almighty. Era aşa de bun Hyunnie acolo. OMFG! E foarte tare emisiunea. Vreau şi eu să fiu aşa norocoasă ca fanele alea. Rili. Chiar vreau. Cred că n-aş mai dori nimic de la viaţă dacă s-ar întâmpla aia, adică...să-mi împlinească o dorinţă.

WGM. M-am uitat şi eu cu Victoria şi Nichkhun prima oară, după cu Seohyun şi Yonghwa. Şi acolo au fost faze amuzante, dar de cele mai multe ori eram geloasă şi lăsam să mă uit altădată xD. Don't blame me. I know I'm a babo! Dacă-mi mai aduc aminte ce-am mai văzut, revin cu un edit.
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]



Răspunsuri în acest subiect
Kpop reality shows - de SooMin - 08-07-2010, 12:22 AM
RE: Kpop reality shows - de Elusive wolf - 08-07-2010, 12:33 AM
RE: Kpop reality shows - de nemo-chii - 09-07-2010, 12:18 AM
RE: Kpop reality shows - de SooMin - 11-07-2010, 02:03 AM
RE: Kpop reality shows - de midori.isaai - 09-09-2010, 07:31 PM
RE: Kpop reality shows - de Aerith - 21-08-2011, 11:20 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Choose the song [Kpop] βεκi 47 28.615 08-04-2013, 12:21 PM
Ultimul răspuns: Aerith
  Ce melodii kpop recomandati pentru "incepatori" Sosetuta' 5 5.346 19-08-2011, 02:01 PM
Ultimul răspuns: Aylin
  Top 5 Kpop Idols SooMin 14 9.731 26-07-2011, 08:46 PM
Ultimul răspuns: Aerith
  `KPOP Adiccted . Ciel 4 5.859 16-07-2011, 04:11 PM
Ultimul răspuns: KarinaD


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)