Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Tu m'ai invatat sa iubesc

#28
Ok am venit cu nextul ca ma lovit inspiratia insfarsit. Capitolul acesta va fi +18 :d Sper sa va placa:*

Capitolul XI
*Ideea salvatoare*

Sasuke:

"Ma uit la ingerasul din fata mea. Perlele cristaline ii mangaie fata alba si ochii ei puri ma privesc cu o dorinta sfasietoare. Parca vrea sa moara si sa ma lase singur pentru totdeauna. Nu o las sa faca asta. Ea este totul pentru mine si daca ea moare atunci eu nu pot trai fara ea. Trebuie sa ma gandesc la o solutie. Cum sa o linistesc fara sa o mint? Cum sa ii spun ca totul va fi bine cand stiu ca nu e asa? Cum as putea sa o privesc in ochii ei verzi si sa ii spun ca va fi fericita cu Mike pentru ca ar durea prea tare. Nu vrea sa imi spuna cine a fost la telefon dar sunt sigur ca a fost el.
O cuprind cu bratele mele si ii manai usor obrajii reci. Fata isi pune mainile in jurul gatului meu si isi arcuieste picioarele in jurul taliei mele. Ne privim adanc in ochi. Simt cum obrajii imi iau foc si sangele pulseaza cu viteza prin vene. Inima mi-o ia razna. Cativa centimetri ne despart. Buzele noastre sunt atat de aproape..........dar totusi atat de departe. Simt cum mi se usuca buzele parca implorand sa le las sa se joace cu buzele ei trandafirii. Ma apropii de Sakura si o lipesc de trupul meu. Buzele noastre se intalnesc si i le gust cu pofta....poate pentru ultima data. Nu vreau sa mai continui sarutul pentru ca deja simt cum mi se sfasie inima. Nu voi mai putea sa o tin in brate,sa o sarut,sa o privesc cum doarme ca un ingeras...O iubesc din toata inima si nu pot sa o pierd. Nici nu va fi nevoie. Dca ma iubeste atunci va accepta."
-Sakura,tu il iubesti pe Mike?
-Nu,Sassuke. Eu te iubesc si te voi iubi mereu numai pe tine. Esti viata mea si as vrea sa fim doar noi doi pentru totdeauna.
-Atunci hai sa fugim in lume. Sa fim doar noi doi si sa nu ne pese de nimeni si nimic. Te iubesc Sakura si nu as suporta sa vad ca esti a altui baiat. "Fetei i se lumineaza fata si un zambet mare ia locul lacrimilor. Sare in bratele mele si incepe sa ma sarute fierbinte si sanii ei se lovesc de pieptul meu. In minte mi se deruleaza imagini interzise cu printesa mea. Simt ca si ea vrea mai mult. O intind pe patul moale si ma pun peste ea. Ma uit in ochii ei verzi care parca ma implora sa continui. O sarut cu pasiune si o mangai incep pe spate. Imi introduc mana in maieul ei si imi plimb degetele pe abdomenul ei. Fata tresare la fiecare atingere si geme de placere cand mainile mele incep sa ii magaie sanii rotuzi si catifelati. II dau maieul jos ma inrosesc imediat cand ii vad sanii bine dezvoltati. Incep sa ii sarut gatul si o musc usor lasandu-i o micuta pata rosie. Fata scoate gemete de placere care ma innebunesc. Ma simt tot mai greu in pantaloni. Rozalia mea ma trage si in cateva secunde se afla deasupra mea. Imi da tricoul jos si incepe sa isi plimbe buzele carnoase pe pieptul meu. Isi da fusta jos si ramane doar intr-o pereche de chiloti albastri. Formele ei apeisante ma fac din ce in ce mai pofticios. Gust cu lacomie din sanii ei mari si Sakura geme de placere. Isi baga degetele in parul meu si ma trage din ce in ce mai mult spre ea. Imi desface cureaua si imi da pantalonii jos.
In cateva secunde amandoi eram goi, lipiti unul de altul. Imi plimb limba pe pielea ei rece pana ajung la acel loc ascuns. Imi introduc limba si simt un lichid albicios si dulce. Rozalia scoate niste gemete care ar excita orice baiat. Fata asta stie sa innebuneasca un baiat. Printre gemete fata incearca sa murmure un "Te iubesc" care imi incalzeste inima.
Ma ridic si o patrund incet in timp ce buzele noastre fac un joc foarte fierbinte. Incep sa ma misc incet pentru a nu-i provoca prea multa durere,dar nu prea imi iese. Fata strange cu putere cearceaful si scoate cateva gemete inabusite de durere,dar si de placere. Fac miscari tot mai rapide de dute-vino si un firicel sangeriu se scurge pe coapsa printesei mele.
Dupa doua ore fierbinti ma simt din ce in ce mai bine si ma eliberez in ea. Ma prabusesc langa ea si o iau in brate. Rozalia se uita la mine fericita si imi da un sarut micut pe buze. Trag patura peste noi si simt cum ochii mi se inchid incet. In scurt timp adormim imbratisati si fericiti....pentru moment.

Sorry pentru greseli da nu ma simt bine si nu am chef sa il corectez. Sper sa va placa si scuze ca e atat de scurt dar dupa cum am mai spus,nu ma simt bine.
[Imagine: trandafir2-1.jpg]

Iubirea e asemenea unui trandafir... Prima data te vrajeste cu frumusetea si delicatetea sa apoi te inteapa si iti lasa rani adanci.
Cel Mai Dureros Mod De A`ti Fi Dor De Cineva E Sa Stai Chiar Langa El, Stiind Ca Nu Il Poti Avea...
Apusul lasa in urma o amintire, rasaritul aduce o speranta... Intre apus si rasarit sunt ore fara viata

[Imagine: animeBlueMissYou.jpg]

Prietenia este un ocean pe care multi vor sa-l treaca dar pana la mal majoritatea se ineaca.
















Răspunsuri în acest subiect
RE: Tu m'ai invatat sa iubesc - de hiimera - 03-04-2011, 10:21 PM
RE: Tu m'ai invatat sa iubesc - de KarinaD - 03-04-2011, 10:43 PM
RE: Tu m'ai invatat sa iubesc - de Rose ^^ - 05-04-2011, 11:47 AM
RE: Tu m'ai invatat sa iubesc - de Rose ^^ - 05-04-2011, 10:30 PM
RE: Tu m'ai invatat sa iubesc - de hiimera - 06-04-2011, 09:19 AM
RE: Tu m'ai invatat sa iubesc - de Rose ^^ - 10-04-2011, 02:17 PM
RE: Tu m'ai invatat sa iubesc - de hiimera - 12-04-2011, 09:16 PM
RE: Tu m'ai invatat sa iubesc - de KarinaD - 15-04-2011, 11:32 AM
RE: Tu m'ai invatat sa iubesc - de Rose ^^ - 15-04-2011, 03:58 PM
RE: Tu m'ai invatat sa iubesc - de KarinaD - 18-04-2011, 02:48 PM
RE: Tu m'ai invatat sa iubesc - de hiimera - 18-04-2011, 05:58 PM
RE: Tu m'ai invatat sa iubesc - de Rose ^^ - 21-04-2011, 09:06 AM
RE: Tu m'ai invatat sa iubesc - de Rose ^^ - 26-04-2011, 08:31 PM
RE: Tu m'ai invatat sa iubesc - de Rose ^^ - 28-04-2011, 09:32 AM
RE: Tu m'ai invatat sa iubesc - de Rose ^^ - 01-05-2011, 10:17 PM
RE: Tu m'ai invatat sa iubesc - de *Black~~Heart* - 07-05-2011, 11:57 PM
RE: Tu m'ai invatat sa iubesc - de Rose ^^ - 08-05-2011, 03:48 PM
RE: Tu m'ai invatat sa iubesc - de ♪RockPrincess♪ - 30-05-2011, 08:50 PM
RE: Tu m'ai invatat sa iubesc - de Rose ^^ - 31-05-2011, 10:17 AM
RE: Tu m'ai invatat sa iubesc - de Rose ^^ - 17-06-2011, 07:55 PM
RE: Tu m'ai invatat sa iubesc - de ♥FallenAngel♥ - 03-07-2011, 11:50 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Naruto] P. S. Sa stii ca te iubesc naruhinasasusaku 2 3.026 16-09-2013, 09:14 PM
Ultimul răspuns: Little Star
  Am realizat ca te iubesc CandyGirl 25 14.793 28-12-2011, 10:17 PM
Ultimul răspuns: CandyGirl
  Pentru ca inca te mai iubesc Debb.' 41 34.472 22-09-2011, 09:00 AM
Ultimul răspuns: DeMentă
  Complicat,dar tot te iubesc. Îngeraşş 1 2.475 06-09-2011, 05:33 PM
Ultimul răspuns: crazy little red
  Pentru că iubesc să trăiesc. SnowFlake. 96 29.526 15-07-2011, 08:48 AM
Ultimul răspuns: Kayla.
  Eu inca te mai iubesc Juneko 5 4.773 03-04-2011, 01:21 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Vreau sa te iubesc! Karinutzzza 7 4.811 08-03-2011, 06:20 PM
Ultimul răspuns: Karinutzzza
  Te iubesc Ioanna ღ 17 9.382 26-01-2011, 08:08 PM
Ultimul răspuns: •нąкü•
  Invata-ma sa iubesc Alexi 34 20.336 12-03-2010, 07:10 PM
Ultimul răspuns: pufu_pis_pis
  Saruta-ma asa cum te-am invatat Bambilici 34 28.080 12-02-2010, 01:57 PM
Ultimul răspuns: Minnie


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)