Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

am incercat :D

#31
Ok..voi comenta Doar ultimul post...65 dar ma astept sa te razbuni si tu...in topicul meu..

1)...Ok...unpic cam alb(subliniez "prea") ... Din acesta cauza se vede foarte greu pozitia lui Gaara...si faptul ca are bratele in san...(textul ma ajutat mult)...Desi textul nu are culoare potrivita...se vede prea greu...as fi preferat un rosu...albastru..Posibil chiar verde...Iar dungile acelea oblice...mai bine nu treceau si peste Gaara...poate sa treaca putin si cu trecerea pixelilor ...sa dispara incetul cu incetul...

2)Daca o privesc dintr-un anumit unghi...Arata ciudat ..nu se prea potriveste..renderul ( banuiesc ca tipul e render deoarece nu se prea asorteaza cu bg-ul)
Iar cu c4d-urile si efectele de pe langa render...hmm...nu prea se potrivesc...albastru pe un asemenea sig?O.o...nu mi se pare prea estetic

3)Acesta ti-a iesit chiar bine..39...Daca ignoram faptul ca mai bine colorai cordeluta aceea pixel cu pixel...nu asa...aiurea...( la fel si la nasture) Iar textul nu se incadreaza deloc...Prima litera deabia se inteleg..o fi un G?...posibil...Oricum asta mi-a placut cel mai mult

4)Asta...ALB...0_0...
Inafara De umbra (lapsus...mask nu mai stiu cum) restul e ok..daca ma gandesc ca sig-ul e negru..^_^

Nu uita sa treci si pe la mine..65
o.o" wot

#32
renderul nu cuprindea doar personajul (dar era render). Am folosit ce era pe acolo pentru fundal, am crezut ca s-ar potrivi. Cat despre culori, c4d, asta a fost ideea mea. Am vrut sa iasa ceva mai diferit fata de chestiile specifice genului.

Citat:Nu uita sa treci si pe la mine..
39 voi trece si pe acolo

[Imagine: aaaaaaa.png]
[Imagine: mellocopy.png] stiu ca l-am foit pana n-am mai putut >.<
[Imagine: serucopy.png] comanda (da, cam asta mi-a trecut prin cap in legatura cu cerinta)
[Imagine: itssouselesscopy.png]
[Imagine: yulobocopy-1.png]
[Imagine: bbbbbcopy.png]
[Imagine: acecopy.png]
[Imagine: narumicopy.png]
[Imagine: fightcopy.png] mult mai bine decat ma asteptam
[Imagine: saicopy.png]
[Imagine: hidekicopy.png] si asta e destul de foit >.<

#33
Ok..sunt multe..39 sti cum voi face? Voi zice care nu mi-au placut si de ce...Si care mi se par perfecte si de ce : )

Care nu mi-au placut:
2) Ok...O.o prea conturat...cum ai zis si tu..l-ai foit prea tare
Nu stiu daca era vina pozei sau e vina ta dar e dezastuos..39 Stiu ce vroiai sa faci cu nori aceia dar nu ti-a prea reusit...Cat despre colorize-ul acela de pe fata persoanjului...e intr-un moment neprielnic...Probabil a mai ajustat sig-ul unpic dar nu a facut mare lucru.
5)Aici stiu ca poza era problema...era pur si simplu un dezastru....nu se putea face mare lucru cu ea...Iar textul..inteleg ca e lung dat poate puteai folosit alt font(arial or somth) si la o marime mai mica 39 ar fi iesit mai bine probabil si sa il pui oblic ca sa acopere partea aceea care e cam de groaza...XD
8) Oh god...prea albastra...ma dispera culoarea aceea...Efectele sunt cam varza iar textul...lasa de dorit in materie de efect...Nici nu se inteleg preabine.Nu trebuia din prima sa folosesti ataea c4d-uri ^_^
9) Nu se pre aintelege mare lucru din acest sig...22 eu nu itneleg ce i-ai facut...In fine e de ajuns sa sti ca e ...cam nereusit....

Si acum cele care mi se par cele mai reusite:
3)Imi place foarte mult tio-ul acela...rosu-negru-alb..arata incredibil desi nu sunt eu cu bg-ul alb...asta arata mirific.
11) Ok...Allen Walker...Doar el si era super sig-ul..Inteleg ca ai vrut ca florile de pe margini sa semene cu trandafirul din mana lui..A iesit cat de cat : ) Mie una imi place foarte mult : ) Felicitari

65 Acum ce sa mai spun...astept lucrari noi si ...sa treci si pe la mine probabil daca nu esti prea ocupata 21
o.o" wot

#34
Citat: Acum ce sa mai spun...astept lucrari noi si ...sa treci si pe la mine probabil daca nu esti prea ocupata
78 m-am invatat deja ca dupa ce-mi comentezi sigurile sa trebuiasca sa dau si eu pe la tine (dar nu chiar de curand)...

[Imagine: powercopy.png]
[Imagine: explosioncopy.png]
[Imagine: boredcopy.png]
[Imagine: abcdefcopy.png]

http://i227.photobucket.com/albums/dd116...copy-4.png
si in lineart pentru un concurs http://i227.photobucket.com/albums/dd116...copy-2.png

#35
mai dau si pe la mine 65

[Imagine: asherhrrrjrcopy.png]
[Imagine: Seirensigcopy-2.png]
[Imagine: rukasig.png]
[Imagine: kayamesigcopy.png]
[Imagine: smilecopy-1.png] aiurea
[Imagine: barukcopy.png]
[Imagine: incaochestiecopy.png]
[Imagine: dt79hkji8ju89copy.png] text pus ca sa fie si un text >.<"

#36
[Imagine: newstyleofgfxcopy.png]
[Imagine: rujdeijkldtfdshsdrjdecopy.png]
[Imagine: adsgwehbecopy.png]
[Imagine: hinatacopy.png]
[Imagine: eyhjjuerjjerhcopy.png]
[Imagine: rtgehsjercopy.png]

#37
Iti mai trebuie un text pe ici pe colo si good job !
Imi place la nebunie a 4tra din ultimul post
great!

#38
[Imagine: busstopcopy.png]
[Imagine: bcopy.png]
[Imagine: sanjicopy.png]
[Imagine: Lcopy.png]

merci Shadee.xqxq ^_^

#39
GFX`urile tale sunt pur si simpli WOW...
Imi plac foarte mult...Culorile, brushurile, c4d`urile sunt foarte bine alese...Imbinarea dintre b/g si render...foarte buna...Spor la facut GFX`uri si nu te lasa...ai talent!

PS: [Imagine: hidekicopy.png]---> Can I wear it, Can I ??? *puppy eyes*
[Imagine: gothic.png]

#40
Citat:Can I wear it, Can I ???
ok

acum că a trecut cineva pe aici...
[Imagine: inouecopy.png]
[Imagine: lazycopy.png]
[Imagine: hinataacopy.png]
[Imagine: yulobosigcopy.png]
[Imagine: sfiiofhlesighkuescopy2.png]
[Imagine: baruk1copy.png]
[Imagine: LostInTheForest1copy.png]
[Imagine: LostInTheForest2copy.png]
O_o gata




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)