Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

am incercat :D

#11
uh >.<, aproape am uitat de acest topic
seturi ceva mai noi, fiindca nu cred ca are rost s ale postez pe toate

[Imagine: onionsigcopy.png]
[Imagine: sakurasig1.png]
[Imagine: Untitled-1-2.png] ->ar fi mers un text in spatiul "liber" , dar nu am inspiratie cu privire la text niciodata >.<
[Imagine: Untitled-1-3.png]
[Imagine: tsunadesig.png]

#12
Well o.o' cele din primele posturi nu sunt chiar foarte reusite dar se vede ca ai evoluat chiar foarte mult @_@ ca sa nu le iau pe fiecare in parte o sa zic doar de ultimele n_n'
1. Well o.O' vad o poza + niste brush-uri puse acolo si un pic de text z.z sincer nu mi se pare chiar reusita, dar e draguta n_n'
2. Aici mergea niste text, desi imi plac efectele si culorile background-ului scot in evidenta render-ul.
3. Mda ar fi mers niste text pe spatiul gol z.z si cred ca ar mai fi mers si un brush doua .-. oricum culorile sunt dragute in rest si imi place.
4. Asta nu stiu z.z nu-mi prea place, adica nu prea are calitate mare si acele c4d-uri sau fractal renders nu stiu ce ai folosit nu arata prea bine z.z
5. Asta e preferata mea @_@ ai pozitionat render-ul foarte bine si chiar imi place cum e realizat sig-ul @_@ culorile, efectele totul se combina foarte bine @_@ i <3 it xDE

#13
merci byo.shin

noi sig-uri
[Imagine: gaarasig.png]
[Imagine: gaarasig1.png]
[Imagine: clairesig.png]
[Imagine: ichigosig.png]
[Imagine: shikamarusigcopy.png] ->o incercare destul de esuata, in "patratul acela transparent trebuia sa fie un gif doar ca nu mai vrea sa mearga programul (acela care ti-l da odata cu paint shop) si image ready nu stiu sa-l folosesc >.<
[Imagine: iGaaraav.png]
[Imagine: iGaarasig.png] ->trebuia sa fac odata un set de genu, ca de la gaara si iPod vine nick-ul meu 21 )
[Imagine: jiraiyaav.png]
[Imagine: jiraiyasig-1.png]

#14
Lucrezi foarte, foarte frumos! Sfaturi nu prea am sa-ti dau 39
La al cincilea sig din ultimul post, acel patrat este cam aiurea...
So...succes in continuare si spor la treaba!
:bye:

#15
iLOVE iti spun sincer cand am vazut ce commenturi am primit de la tine am crezut ca sti mai multe in photoshop sau in ce program lucrezi u mai multe , da nu pot sa spun ca nu sunt dragute , totate sunt frumoase dar credeam ca vor fi mai spectaculoase 4 ..

#16
ehe, m-ai distrat 21. Nu trebuie sa fii un GFX-er profesionist pentru a sti ceva de photoshop (da, folosesc photoshop). Stiu efectele necesare pentru un sig reusit, dar nu stiu sa le combin in asa fel incat sa iasa ceva (cum ai spus tu) spectaculos. Dar ma straduiesc, fiindca vreau sa iasa ceva din sig-urile mele. P.S.:stiu ca nu am fost foarte politisoasa ^_^", dar imi place ca atunci cand comentez, sa fie ceea ce cred cu adevarat, fiindca asa voi fi de mai mare ajutor decat daca voi zice ca sunt reusite.

si ca sa nu dau doar explicatii
[Imagine: Untitleddd.png] -> cred ca am cam exagerat cu acel brush, dar nu reuseam sa fac ceea ce aveam eu in cap
[Imagine: ichigo-2.png]

#17
Hmm sunt dragute cele 2 Smile ale noi iLOVE am spus si o mai spuns nu m-am suparat deloc pe tine din contra asta mia placut cel mai mult la tine SINCERITATEA .. 4 da la primu cam mult brush dar a iesit ceva frumos 444 .. bv tot asa Smile ..

#18
umm...pricop, ar fi fost mai indicat sa spui ce-ti place si ce nu la ultimele sig-uri, dar nu mai conteaza acum

[Imagine: orochimaru.png]
[Imagine: tatsukisig.png]
[Imagine: sasukesig.png]
[Imagine: gaara-3.png]

#19
da' vad ca tare v-ati mai agitat cu sig-urile mele...

[Imagine: rukiasig.png] ->arata...ciudat O_o
[Imagine: hitsugaia.png]
[Imagine: sssasuke.png]
[Imagine: sssssasuke.png]
[Imagine: ummmmmmmmmmmm.png]
[Imagine: mdeah-1.png]
[Imagine: mdeahsig.png]
[Imagine: mdeahsig-2.png]
[Imagine: sigcopy.png]
[Imagine: sig-5.png]

#20
al treilea post? o_o" ma rog...

[Imagine: chibi.png]
[Imagine: gaara_.png]
[Imagine: ichigo-4.png]
[Imagine: ulquiorrasig.png]
[Imagine: rukia.png]
[Imagine: evanescencesig2.png] ->comanda ^_^"
[Imagine: MoneyAddictsig2.png] ->tot comanda ^_^"
[Imagine: technosig.png] ->numai mie-mi putea veni geniala idee de a face un sig cu un c4d ca "baza" (doar 2 brushes : >)
[Imagine: sig-6.png]
[Imagine: Untitled-1-4.png] ->cred ca am cam exagerat cu [,] contrastul...




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)