Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

am incercat :D

#21
Nu-ti fa grji, nu esti singura >.> nici la mine nu s inghesuie lumea ...but whatever.

Revenind la gfx, girl I like your tyle xD
Eu abia acum a descoperit cum sa lucrez si cu c4d-urile O.o oricum imi place cum le pozitionezi, arata foarte interesant ^^ La ultimele 2 adevarul e ca (,) culorile sunt cam stridente. Nu stiu daca e cuvantul potrvit dar in fine :?:

In rest nu pera am ce sa comentez pt ca (,) chiar imi plac <3 Preferatul meu e primul din ultimul post ^^

So ..keep up the good work ^____^

#22
merci arya (mai da cineva pe aici ^_^ )

[Imagine: Chantriasig1.png] ->comanda...stiu ca nu arata prea bine, dar celui care ii apartine acu' setul, ii place o_o"
[Imagine: coca-colasig.png]
[Imagine: userbar1copy.png] ->al treilea userbar si nici nu arata chiar asa rau 21
[Imagine: clownsig-1.png]
[Imagine: cccc.png] ->aiurea -_-'
[Imagine: sigcopy-1.png] ->poate mergea mai bine fara text...mdeah, e mai draguta in realitate
[Imagine: onionshuntercopy-1.png]

#23
nimeni? o_o"

[Imagine: technicalbloodcopy.png]
[Imagine: Untitled-1copy-1.png]
[Imagine: byakuya.png]
[Imagine: Untitled-7.png]
[Imagine: ulquiorra-1.png]
[Imagine: ichigohollowcopy.png]

#24
Din cate vat pana acum nimeni nu ti-a comentat ultimile posturi? Si ma intreb de ce 39 Ah stiu sunt niste semnaturi reusite, si nu aveau ce sa comenteze...Dar uite ca vin eu si ochiul meu critici (fir-ar el sa fie 10).

La postul din 11 septembrie:

1.E o semnatura buna, dar fractal renderul sau C4Dul de pe render strica, trebuia sa stergi ce era peste.

2. Coca Cola e misto se vrea a fi o semantura vectoriala. Nu trebuia sa mai scrii Coca Cola style, caci marca asta e prea cunoscuta ca sa o mai scrii pe ceva. Sticla vorbea de la sine.

3. O semnatura foarte interesanta. Nu am ce zice.

4. Da...e cam aiurea brushul ala in patratele de pe render, in rest e ok.

5.Nu am ce comenta si corecta ca ai vazut singura, despre ce e voriba.

6.Fontul nu merge, trebuia incercat altceva.

Ultimul post.

1.E interesanta ideea, porbabil trebuiau sa se piarda mai mult in semnatura dungile.

2.Nu prea imi place ce ai pus pe background, acele pete(nu stiu cum sa le numesc altfel) ca un fum. Si ce sunt acele gheare?

3.Asta e o semnatura care imi place, dar trebuia sters renderul de pe ureche.

4. Asta e un stock pe care ai aplicat niste fractal render si niste brushuri, nimic spectaculos. Apreciez ideea.

5.Aici ai facut scrisul mai important decat imaginea.

6. E prea arsa semnatura.

Bafta in continuare si nu imi lua in nume de rau comentariile.

#25
irisim, chiar imi place de ochiul tau critic
la sig-ul 2 din ultimul post, ghearele faceau parte din render, deci nu le-am putut face nimic

[Imagine: DSSsig.png] ->comanda pentru dss (il apreciez pentru cererile lui destul de complicate, chiar daca nu l-am multumit cu acest sig)
http://i227.photobucket.com/albums/dd116...gowall.png ->al doilea wall facut pana acum
[Imagine: hitsugayacopy.png] ->sig-ul pentru concursul de gfx
[Imagine: hellsingcopy.png] ->tot comanda
[Imagine: ichigocopy.png] ->asta nu mai e nimic 21, asta doar imi place

#26
o.O n-am mai dat pe aici...
anyway let's see 39 nu prea am ce comenta pt ca mie mi se par reusite mai ales cel pt concurs, desi cred ca mergea un Curves sau Levels....e un pic cam tipator 10
La al treilea sig scrisul e cam inghesuit, iar culorile sunt cam tipatoare. In rest e ok ^-^
La ultimul imi place cum ai combinat c4d-urile, mie niciodata nu mi-a iesit ^^" Iar textul cred ca arata mai bine ceva mai mic si mai aproape de focal.
______________________

so gambatte in continuare si astept sig-uri noi [avatare nu faci? 10]

#27
Ia asa vin si eu cu criticile mele personal constructive:
Ce lcu DDS 39 ...mda nu ti-a iesit...dark il vroia bloody..iar a tau e ..tehno deci nu mergea
In partea drepta jos a sigului..30 a luat foc? -_- e cam ars...
Texteul este total anapoda...fontul e de groaza si asa sta de inghesuit acolo -_-
nota: 5/10

Wall-ul 106 e...mai bine spus nu e waLL.. un wallpaper nu ar trebui sa arate asa..negru...106 persoanjul nici nu se prea vede..destule c4d-uri ( daca am ghicit) 106 ce sa zic
3/10

Cel cu hitzugaya....
-_- prea luminos...prea non-sens..Il vad pe hitzu si niste...chichite pe acolo 39 dar...2/3 din sig e ..alb -_- arata bine din punct de vedere visual..dar din punct de vedere tehnic...sau nuj cum sa zic ..-_-
3/10

Cel rosu..prea rosu..bate rau ochilor si ..106 textul e de groaza la inceput nici nu se intelege si e cam inghesuit...106 foarte lung..Personajul nici nu se prea vede( craniul acela)
5/10

Ultimul arata bine ...desi e cam multa parte neagra -_-...

In general e bine 106 asta e stilul tau..srry daca comentez exagerat 21
Treci si pe la mine si criticami creatile 71
o.o" wot

#28
merci arya si melyeter (notele tale arata ca mai am de lucrat, si asa si e 10)

[Imagine: hitsugaya.png]
[Imagine: narutosigcopy.png]
[Imagine: onion.png]
[Imagine: GuardianAngelsig2copy-1.png] ->o alta comanda nereusita -_-'
[Imagine: insidethefirecopy.png]

#29
[Imagine: ichigocopy-1.png]
[Imagine: dsscopy.png]
[Imagine: Amaranthacopy-1.png]
[Imagine: nemcopy.png]
[Imagine: ifeelmusiccopy.png]
[Imagine: ifeelmusic.png]
[Imagine: souseisekicopy.png]

#30
[Imagine: gaaara.png]
[Imagine: uhhh.png]
[Imagine: copy.png] ->comanda
[Imagine: yohcopy-1.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)