Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Wild Love[+16] [hentai]

#1
Ok....un fic neobisnuit pentru mine.Si spun asta pentru ca e normal...si are o mica(bine...putin mai mare)tenta hentai.Yeah...sunt nebuna,stiu:))De aia are avertizare.Enjoy!

Intalnirea

Era o frumoasa zi de vara in capitala nipona.In complexul din centrul orasului,era o galagie de nedescris.Intr-o incapere mare,luminata de reflectoare,se desfasura o parada de moda.Pe pasarela isi facu-se aparitia o fata in varsta de optisprezece ani,ce semana incredibil de mult cu o zeita.Parul ei negru ca smoala si bretonul ii incadrau perfect chipul angelic.Ochii ei aveau o nuanta de caprui deschis,iar buzele le avea rosii ca sangele.Picioarele ei zvelte si lungi erau acoperite de o fusta alba,transparenta,in timp ce corsetul roz ii tinea sanii in frau.Dupa ce a terminat defilarea,s-a retras in culise,acolo,o fata cu parul roz si lung o astepta.
-Bravo Sharon.Esti cea mai buna.
-Multumesc Ayaka.Vreau sa mergem acasa.Sunt incredibil de obosita.
Cele doua fete au iesit din comlex,indreptandu-se spre casa.Insa masina brunetei nu mai mergea,asa ca au fost nevoite sa o ia pe jos.fotomodelul purta o pereche de blugi albastri,mulati pe corp si un maieu foarte decoltat.Parul il avea liber,fluturand in bataia vantului.Ayaka era mai timida,insa intodeauna asculta sfaturile amicei sale.Brusc,in fata lor a aparut o gasca de baieti.In fruntea ei se afla un tip ce purta o pereche de blugi si un tricou negru ce i se mula perfect pe muschi.Langa el,era un baiat la fel de bine facut,numai ca avea parul vopsit argintiu.
-Ce avem noi aici?Doua pisicute.Brunet-o,imi esti cunoscuta.Spune brunetul privind-o pe fata din capa pana-n picioare.
-Ei bine,tu mie nu.Asa ca fa bine si date din drumu meu.Spune Sharon hotarata.
-Esti fiara,nu?Mai vedem noi.
Baiatul a vrut sa o i-a in brate,insa bruneta a reusit sa il calce pe picior,eliberandu-se din stransoare.Si-a luat prietena de mana,trecand pe langa gasca de baieti,ce le priveau insistent.
-Renji,cred ca tipa ti-a cam pus capac.Spune baiatul cu par argintiu razand.
-Dantes,inchide gura ca numai prostii vorbesti.
Dupa cateva minute,cele doua fete au ajuns acasa la Sharon.Aceasta si-a luat la revedere de la amica ei,dupa care a intrat in baie.Hainele au disparut imediat,descoperind un trup minunat.Aceasta isi relaxa corpul sub apa fierbinte,dezmierdandu-si simturile cu uleiurile aromate din etajera.Era foarte obosita.Fiecare defilare o epuiza,insa ii placea sa fie in centrul atentiei,sa se afle in lumina reflectoarelor,toate privirile fiind atintite asupra ei.Doar era cotata ca cel mai bun fotomodel din Japonia.Multe colege din breasla ei erau foarte invidioase,insa nu aveau ce face.
In spatele unui bloc,gasca lui Renji isi facea veacu,dicutand despre subiectul lor preferat:fete.Insa brunetul se parea ca e absent de la discutie.Si acest lucru era foarte ciudat,avand in vedere ca avuse-se toate domnisoarele din cartier.
-Ce e cu tine?La ce te gandesti?
-Dantes...esti liber mai tarziu?Intreaba acesta privindu-si amicul.
-Da...de ce?Vreau sa vi la mine sa ma ajuti sa caut ceva.
Baiatul cu par argintiu presimtea ceva.Insa nu vroia sa vorbeasca.Stia ca seful gastii uraste sa se vorbeasca despre el.Dupa aproximativ o ora,cei doi prieteni au intrat in apartamentul brunetului.Cu toate ca avea o personalitate foarte rebela si era un cuceritor innascut,ii placea sa aiba ordine in casa.Peretii albi straluceau din cauza neonului puternic asezat pe plafon.In living avea o canapea inacdrata de doua fotolii negre.Baietii au intrat in camera lui Renji,apropiindu-se de calculator.In timp ce brunetul se relaxa pe patul mare,vocea lui Dantes l-a trezit din visare.
-Ghiceste!Fiara ta are site.Vino sa vezi ce am gasit.
Baiatul privea cu atentie pozele aflate pe pagina de internet,muscandu-si cu ardoare buza de jos.
-Interesant...Sharon Takezo.Vad ca are si adresa.
-Renji,la ce te gandesti?Intreaba Dantes zambind.
-Hey,doar ma gandesti.Domnisoara fotomodel o sa imi plateasca scump pentru ca m-a uimilit cu atitudinea aia de superioritate.O sa isi doreasca sa nu ma fi cunoscut.
-Cunosc eu zambetul ala malefic.
Renji nu a spus nimic.Doar privea plin de entuziasm pozele senzuale ale fetei.
In apartament,Sharon se plimba prin living cu un pahar de apa in mana.Vroia sa adoarma,insa nu ii era somn.Halatul roz din matase ii acoperea picioarele zvelte,iar papucii albi cu un mic puf faceau zgomot pe parchet.Apartamentul avea peretii mov,decorat foarte frumos.avand o situatie materiala excelenta,Sharon isi permitea orice.Avea televizor LCD imens,spoturi in plafon,canapele de piele si multe alte lucruri.Locuia singura si nu obisnuia sa bea,insa in living avea un mini-bar,plin cu bauturi scumpe.Asezata pe canapea,in fata televizorului,a adormit imediat in camera cu lumina violet.


Galerie personaje:
Sharon: http://img175.imageshack.us/img175/2370/...yesoc2.jpg
Renji: http://img175.imageshack.us/img175/455/bishi137hh4.jpg
Ayaka: http://img175.imageshack.us/img175/8462/...irlje0.jpg
Dantes: http://img142.imageshack.us/img142/619/200610qa3.jpg
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#2
super fic :D. imi place dantes :D e mai sweet si mai...linistit ;))
" ma intreb " ce vrea sa " faca " renji ;))(desi nu treb sa mai intreb)
frumos inceput.sa vedem ce se va mai intampla.
astept capitolul urmator !! :D
o.o" wot

#3
destul de interesant fan-fic-ul :D....mi-a captat atentia(asta desi nu prea citesc fan-fic-uri :P) anyway mi-a placut modul in care faci descrierile:) ....ce mai pot zice...Dantes la prima vedere a descrierii mi-a adus aminte de Dante Sparda din DMC....poate din cauza parului argintiu ....apropo imi plac si pozele pe care le-ai gasit pentru personaje Sharon si Ayaka sunt kawaii iar Dantes parca seamana putin cu Dante :p....ce pot spune altcva decat ca astept urmatorul capitol...

Gambate la scris :D

#4
Un nou fic ...semnat de draga mea love. Superb, incitant si... Hopa! Am ramas fara cuvinte.
Imi plac personajele ...Si acum stau si ma gandesc ce pune la cale dragul nostru de Renji? Oare ce vrea sa-i faca lui Sharon.

Te pup.
[Imagine: 29_032847_a8zd2.jpg]

Cand ratacesti in intuneric singura lumina e Speranta.

[Imagine: chibi_183.gif]
Chibi-ul lui Mikomi_Aikou

#5
Cearta

Dis-de-dimineata,Sharon a fost trezita de zgomotul infernal produs de un film.Dupa ce a injurat putin producatorii si televizorul,s-a uitat plictisita la ceas.Era ora 7:30.Sedinta foto o avea la 10:00,asa ca avea destul timp sa se pregateasca.Dupa ce deschise geamurile in toata casa,a iesit pret de catvea minute pe balcon.Ii placea sa simta aerul curat al diminetii si s avada cum soarele abea trezit incalzea natura.Primul loc in care a intrat a fost baia.Isi prinse parul cu un elastic,dupa care a pasit in jacuzzi.Bulele si apa fierbinte o relaxau,destinzandu-i corpul.Ii placea sa simta mirosul lavandei in jurul ei.Dupa ce isi facu baie,isi lua halatul roz pe ea,indreptandu-se on bucatarie.Micul-dejun era compus din mancare lipsita de calori,insa foarte nutritiva.Dupa ce a mancat,s-ar reintors in living pentru a urmarii stirile,pana la ora 8:30.
Acasa la Renji,era o galagie de nedescris.Atat el cat si amicul lui au dormit,pe pat,imbracati in hainele cu care au fost afara.Ocupati cu site-ul fotomodelului,nu si-au dat seama cat de repede a trecut timpul,adormind de cum s-au pus in pat.Cei doi baieti cautau un ceas,ce suna cu disperare.Dupa zeci de injuraturi,brunetul a scos de sub pat obiectul zgomotos.
-L-am gasit!Acum nu vei mai deranja pe nimeni.Spune aceasta dand cu el de perete,facandu-l bucatele.
Baiatul cu par argintiu a ras,dupa care a intrat in bucatarie.Renji nu avea decat mancare de la fast-food,ce reprezinta pentru el mic-dejun,pranz si cina.
-Jin,nu stiu cum arati asa de bine,mancand numai prostii.
-Efortul depus cand ma intalnesc cu fetele,ma ajuta sa dau jos kilogramele in plus.Raspunde acesta schimbandu-si hainele cu unele curate.
In timp ce mancau,Dantes a observat ca amicul sau imbracat intr-o pereche de blugi si un tricou negru,avea un zambet ciudat pe fata.Puteau sa fie multe lucruri care sa il faca pe brunet sa rada,insa numai ceva ii producea o stare atat de buna.Dupa ce au terminat de servit micul-dejun,cei doi s-au asezat in fata televizorului.Au schimbat haotic canalele pret de cateva secunde,pana cand strigatul rebelului s-a auzit in intreaga casa.
-Opreste!Asta nu e tipa care ti-a pus capac?
Renji s-a uitat la el suspicios,dupa care si-a aruncat privirea la televizor.Intr-adevar,se difuza in reluare defilarea fotomodelului Sharon Takezo.Era pur si simplu stralucitoare.Aplauzele nu mai conteneau,in timp ce aceasta isi misca senzual picioarele pe pasarela.
-Se pare ca fiara mea e vedeta.Am o idee.Da-mi cheile de la masina.Vezi ca sunt puse pe masa.
Dantes a facut cum i s-a spus,banuind ce are de gand amicul sau.In timp ce acesta a ramas in apartament ca sa stranga dezastrul facut in dimineata respectiva,Jin s-a urcat grabit in masina sa,un Audi negru.Pe o foaie mica de hartie avea scrisa adresa fotomodelului.Norocul lui a fost faptul ca locuinta fetei nu era la mai mult de zece minute de mers cu automobilul.Parea un bloc din acela,cu fite.Tanarul a intrat,urcand hotarat pana la etajul sase.A batut apasat la usa,sperand ca i se va raspunde.Crezand ca este Ayaka,Sharon a fugit in halat,dezhizand usa neagra.
-Tu cine esti?Intreaba aceasta acoperindu-si pieptul.
-Nu trebuie sa te impaturesti in halat ca un melc,domnisoara fotomodel.Nu ma inviti inauntru?
Bruneta a zambit sarcastic,dupa care a vrut sa inchida usa.Insa puterea brunetului a fost mai mare ca a ei,reuisnd sa o izbeasca de zid.Dupa ce a pasit linistit in apartament,a inchis usa,indreptandu-se spre living.
-Poti sa imi spui ce dracu vrei?Trebuie sa ajung la o sedinta foto si ma grabesc.
-Cum ma gandeam.Esti orgolioasa,mandra si foarte increzuta.Raspunde Jin asezandu-se comod pe canapeaua din piele neagra.
-Iar tu esti un tip caruia i s-a urcat testosteronul la cap.Te voi ruga sa iesi din casa mea.Acum.
Baiatul a dezaprobat din cap,spre disperarea fetei.Aceasta l-a luat de mana,insa impedicandu-se de papuc,a cazut peste el.Cei doi se aflau pe podea,unul peste celalalt,privindu-se insistent.
-Pisicuto,daca ai fi vrut un sarut de ramas-bun,puteai sa mi-l ceri.Ti l-as fi dat cu mare placere.
In timp ce vorbea,mainile brunetului se indreptau rapid spre fesele lui Sharon.Aceasta si-a dat seama rapid de planul tanarului,ridicandu-se imediat de pe el.Dupa ce isi aranja halatul,se indrepta spre usa de la intrare,deschizand-o.
-La revedre,domnule increzut.
-Ma cheama Renji.Nu imi dai nici-un sarut?Intreaba acesta zambind.
-Pa!
-Ne mai vedem noi,fiaro.
Dupa ce a trantit nervoasa usa,bruneta s-a reintors in dormitor unde se pregatea pentru sedinta foto.Se privea in oglinda si nu isi putea crede ochilor.Ar fi trebuit sa ii dea o palma acelui netrebnic insistent.Insa era gata sa faca acest lucru urmatoarea data,cand se vor vedea.Isi lua un maieu rosu cu decolteu adanc si o fusta neagra,scurta.In picioare a incaltat o pereche de sandale de aceiasi nuanta cu fusta.Ii statea atat de bine.In timp ce statea si isi astepta amica,sorbea dintr-un pahar de wisky cu gheata.Nu era adepta alcoolului,insa mai avea momente in care vroia sa ii simta gustul.Nu dupa mult timp,in usa se auzi o bataie lipsita de blaga.
-De ce esti nervoasa?Intreaba fata cu parul roz privindu-si prietena.
-Iti amintesti tipul de aseara?Pe care l-am calcat pe picior?A indraznit sa vina aici,cu nu stiu ce pretenti.Ar fi trebuit sa ii dau un pumn cand am acut ocazia.Dar ma intreb de unde are adresa mea.
-Sharon,pe site-ul tau,sau mai bine spus pe site-ul companiei,la pagina ta,ai puse toate datele.De la nume pana la numar de telefon.
-La dracu.Inseamna ca o sa pomenesc cu telefoane de la el.Data viitoare cand il vad,ii mutilez fata aia de papusel.
Ayaka isi privea prietena si nu ii venea sa creada.Nu o mai vazuse asa nervoasa de la ultima sedinta foto,cand zece din cinzeci de poze nu au iesit bine.Atitudinea ei era foarte ciudata.Putea sa omoare cu privirea.SI asta as face daca l-ar avea pe acel baiat in fata.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#6
super intalnire:)) saraca sharon presimt ca va pati ceva ce nu si-ar dori:))
cum am mai spus imi place dantes :D
astept capitolul urmator :P !!
o.o" wot

#7
Intalnire cu peripetii


Cele doua fete se indreptau cu masina fotomodelului spre studioul unde aveau sedinta.Automobilul brunetei era un Audi decapotabil,rosu.Toate privirire erau atinte asupra ei,barbatii sorbind-o din priviri.Ins anu avea ce sa faca.De aia era cel mai renumit fotomodel din intreaga Japonie.Dupa aproximativ o ora,masina lui sharon a oprit in fata unui complex,ce avea o poza mare cu ea chiar la intrarea principala.Ajunsa intr-o camera frumos decorata,bruneta a fost primita cu tot respectul de fotografi si cei care mai erau acolo.In timp ce un barbat in varsta de douazeci si cinci o machia,Ayaka impreuna cu un designer stabileau tinutele pe care avea sa le poarte.Era foarte obositor sa schimbe zeci de tinute,insa Sharon se dedice in intregime meseriei ei.Pozele ieseau pur si simplu minunate,toti din jurul ei admirand-o si ridicand-o in slavi.
-Esti stralucitoare!Spune Ayaka fericita.
-Iti multumesc.Hai ca mai avem putin.Raspunde bruneta in timp ce imbraca un maieu negru.
In carier,Renji si gasca sa stateau pe treptele unui bloc,vorbind despre ce ii interesa mai tare.Aveau prostul obicei sa fluiere si sa strige dupa fetele ce le treceau prin fata.Era ciudat faptul ca fiecare pustoaica ce locuia in acel cartier,trecuse prin patul lui Jin.Acesta ii placea la nebunie sa fie cu fete pure,fiind primul din viata lor.Era un lucru specific pentru cel mai atragator si rau baiat din cartier.
-Renji,esti cam absent astazi.Nu ai fluierat decat trei tipe.Ce e cu tine?Intreaba un baiat din gasca.
-Nu am nimic...doar ma gandesc.Raspunde acesta zambind.
Dantes stia care este planul amicului sau,insa nu vroia sa-l dezvaluie.Stia ca amicului sau nu ii place ca cineva sa vorbeasca despre ce e al lui.Zambetul sau malefic se incapatana sa dispara,iar privirea perversa era ceva normal la el.
Afara incepea sa se insereze,iar cele doua fete se intorceau de la sedinta foto.A fost obositoare,insa un total succes.Sharon era cea mai buna din breasla ei,iar fotografii au observat acest lucru.Era imaginea mai multor magazine de haine si bijuteri,mandrindu-se cu acest lucru.La toate prezentarile de moda,ea era nelipsita,spre groaza colegelor ei,care o invidiau.Brusc,decapotabila rosie a pus o frana brusc,lucru care a speriat-o pe Ayaka.
-Ce s-a intamplat?Intreaba aceasta mirata.
-Uite-l pe nenorocit.Spune aceasta coborand din masina.
Renji si ceilalti au observat-o si au incercat sa o faca pe indiferenti.Insa bruneta era mult prea nervoasa.
-Tu,tipu cu tupeu.Striga aceasta intrand in gasca.
-Cred ca vorbeste cu tine,spune Dantes zambind.
-Ce vrei,domnisoara fotomodel?Intreaba Renji privind-o insistent.
Sharon nu a mai spus nimic,doar a ridicat palma pentru a-l lovi pe baiatul din fata ei.Insa acesta a fost mult mai rapid,si prinzandu-i palma a trantit-o pe masina din spatele ei.Cu toace ca incerca sa scape,Renji i-a prins mainile deasupra capului,bagandu-i genunchiul intre picioare.
-Hai fiaro,mai loveste-ma acum.Stii ca daca vreau te fac a mea exact pe masina asta?
-Fa bine si ia-ti mainile de pe mine.Esti un prost.Ayaka,ajuta-ma!Striga Sharon la prietena ei.
Cand aceasta a vrut sa se apropie,Dantes s-a pus in fata ei,lipind-o de stalpul iluminator din spate.Rebelul o privea adanc,muscandu-si buza de jos.
-Grozav!Doi obsedati nu ne lasa se plecam.Sunt mai desteapta ca tine.Spune aceasta zambind
Nefiind atent,Jin a indepartat genunchiul,lasandu-i libertate fetei.Aceasta nu a ezitat nici-un moment,lovindu-l intre picioare pe puternicul brunet.Dupa ce a scapat de el,si-a luat amica de mana,urcandu-se rapid in masina.Pe asfalt,Renji injura de mama focului,tinandu-si ambele maini in locul ascuns.
-Tarfa ce e.Se crede puternica,nu?Lasa ca afla ea cine sunt eu.Dantes,da-mi telefonul.
Rebelul a facut cum i s-a spus,intinzandu-i prietenului sau mobilul.Acesta a cautat in agenda un numar,dand un beep.In geanta brunetei,telefonul roz al acesteia suna de cu zor.Crezand ca este fotograful,a raspuns rapid,uitand sa se mai uite pe afisaj.
-Alo?Spune fata oprind in afat blocului unde locuia Ayaka.
Fata cu parul roz i-a facut cu mana,nevrand sa o mai deranjeze din convorbire.
-Ce faci fiaro?Crezi ca daca ma lovesti scapi de mine?Cu chestia asta,m-ai enervat de-a dreptul.Asta e un avertisment,dar il iei cum vrei:evita sa te mai plimbi pe strazile mele,altfel o veti pati rau.
-Tot tu esti?Vezi sa nu ma sperii.Ce mi-ai putea face?Ma violezi?Intrebare...ai cu ce?Spune bruneta razand la telefon.
Nu amai vrut sa asculte ce are de spus Renji,doar a inchis telefonul,bagandu-l in geanta.Intr-un fel,amenintarea brunetului o speriase putin,dar nu vroia sa arate acest lucru.Nu dupa mult timp a ajuns in fata blocului unde locuia,urcand cu viteza.Ajungand in apartament,se simtea protejata.Dupa ce isi lua un halat alb de matase pe ea,se aseza in afat televizorului,urmarind un film horror.Era singura in casa,insa nu se speria ea de la atata lucru.Se gandea si injura cu voce tare.A doua zi era nevoita sa treaca prin locul unde isi facea veacul gasca tipului cu tupeu.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#8
Am ras de mai aveam putin si am dadeam cu capul de birou.Este amuzanta Sharon si ma bucur pt ca l-a lovit p Renji a meritat-o.Sunt curioasa sa vad ce o sa se intample mai departe astept continuarea.

#9
Primul sarut

Dis-de-dimineata,Sharon a fost trezita de zgomotul stresant al ceasului.Nervoasa,scapa catvea injuraturi,dupa care isi destinse trupul.Intodeauna adormea pe canapea,patul din dormitor fiind neatins de catvea zile bune.dupa ce a baut un pahar cu apa,a intrat in camera ei,pentru a se pregatii de o noua zi.Dulapul ei imens ascundea o multitudine de haine,toate pe gustul fetei.Avea de la fuste scurte pana la tricouri cu sclipici.Intr-un final,bruneta a ales un maieu rosu si o fusta scurta,alba.Cand mergea pe strada,ii placea sa fie machiata cat mai natural.rimel pe gene,gloss pe buze si creion negru la ochi.Cam asta era stilul fetei cand nu avea vre-o prezentare.Isi lua gentuta mica si alba pe umar,dupa care iesii din apartament.Ajungd la masina,a constatat cu stupoare ca aceasta nu mai avea benzina.Injura de cateva ori,dupa care o lua pe jos.Privirile erau atintite asupra ei.Barbatii o doreau,iar femeile o invidiau.Era aproape de locul unde Renji si gasca sa isi faceau veacul.Dupa ce a inghitit in sec,a trecut precauta prin fata blocului.Insa cand sa spuna ca e in siguranta,o voce se auzii din spatele ei.
-Te-am avertizat sa nu mai treci pe aici.
-Pe mine nu ma ameninta nimeni,clar?Daca ai chef sa te crezi domnul ego,fa-o cu fetitele tale,nu cu mine.
Sharon a vrut sa plece insa o piedica din partea brunetului au facut-o sa cada pe asfalt,in vazul tuturor.Era intinsa pe burta,iar din spatele ei se auzeau chicote de baieti.Nervoasa,s-a intors incercand sa il injure pe Renji.Insa acesta se aseza peste ea,despartindu-i picioarele.O singura mana era de ajuns pentru a o imobiliza pe bruneta,in timp ce cealalta si-o strecura sub maieu,aproape de sanii fetei.Insa o voce feminina i-a distras atentia baiatului,eliberand-o pe Sharon.
-Ah,se pare ca nici de data asta nu am obtinutce am vrut.De vina e prietena ta cu parul roz.
-Da-i drumul in momentul asta.
Jin rase sarcastic,dupa care o elibera pe fata.Insa aceasta nu se speria atat de usor.Dupa ce se ridica de pe asfalt,isi scutura fusta de praf.Insa il lua pe nepregatite pe brunet,dandu-i o palma peste fata.
-Asta te va invata minte sa nu te mai apropii de mine.Data viitoare voi avea grija sa te las fara mandria ta,
Spunand acest lucru,Sharon isi lua prietena de mana si pleca de langa gasca.Ramas in urma,Renji era foarte nervos.Reusise sa isi sperie prietenii numai cu o simpla privire.
-Data viitoare nu o sa ma glumesc.O sa afle pustoaica asta cu nas pudrat cine sunt eu.Ar fi in stare sa o bat pana o sting.
Dantes si ceilalti baieti erau speriati,intr-un fel.Liderul lor nu a mai fost asa nervos de la ultima altercatie cu gasca rivala.Prin centrul capitalei niponemcele doua fete isi faceau cumparaturile saptamanale.Bruneta iubea sa probeze haine,in timp ce era admirata de cei din hurul ei.Era imposibil ca baietii sa nu ii ceara autografe.In timp ce platea hainele cumparate de ea si amica ei,aceasta a distras-o cu o intrebare destul de ciudata.
-Sharon,tie nu iti e frica de tipu ala?
-Nu,sigur ca nu.De ce mi-ar fi?
-Sa iti spun sincer,pe mine m-a speriat privirea lui.Nu cred ca o sa renunte asa usor.
Fotomodelul a ras,dupa care a iesit din magazin.Vremea incepea sa se strice,iar vantul se intensifica.Cele doua fete au luat un taxi,grabindu-se.Ajungand in fata blocului,bruneta a platit si drumul prietenei ei,facandu-se nevazuta in cladire.In timp ce deschidea usa,a simtit cum ii este acoperita gura.
-Fi fata cuminte si deschide.
Sharon a inghitit in sec,dupa care a intors cheia in broasca.Cand usa a fost deschisa,bruneta a fost impinsa pe hol,cazand pe podea.Speriata,fotomodelul s-a ridicat,insa cand a pasit in living,a fost prinsa de par de catre Renji.
-Imi imaginez ca nu ai vrea sa apara o cicatrice pe cracul tau frumos,nu?
-Ce vrei sa imi faci?Intreaba fata speriata.
-Papusa,uite cum sta treaba.Eu nu ma joc.Nu esti prima fata in care as putea sa dau.Acum o sa taci,daca nu vrei sa devin violent.
Sharon si-a dat parul de pe chip,dupa care s-a asezat pe canapea.Jin avea un briceag in mana,pe care il invartea agitat.Deodata,brunetul s-a apropiat de fata,impingand-o pe canapea.Isi alungii trupul deasupra ei,privind-o adanc.
-Te rog sa ma lasi.
-Sa nu crezi asta.Papusa,acum nu te mai scapa nimeni.
Acesta o lua pe buneta de obraji,apasand-o pana ce aceasta a deschis gura.Brusc,Jin si-a introdus limba,sugandu-i buzele.O saruta violent,atingand-o pe picior.Dupa ce reusii sa o sperie,brunetul se ridica,trecandu-si degetul peste buze.Ramasa singura in casa,fotomodelul a inceput sa injure,stergandu-si gura cu incheietura mainii.Detesta ce patise.Insa pentru prima oara ii era frica.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#10
Nenorocitu' daca ii face ceva lui Sharon il omor.Si ea a intins coarda dar ador comportamentul ei.Ar fi meritat sa il lase fara mostenitori.astept continuarea....



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Wild Soul [Romance, Fantasy] Sako-chan 32 17.361 26-02-2012, 06:44 PM
Ultimul răspuns: Sako-chan
  The Love Game + 18 [ Hentai/Yuri] .: Em :. 23 11.832 15-12-2011, 09:48 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  Wild Love - [+18] Heaven 14 11.622 25-06-2011, 09:46 AM
Ultimul răspuns: Sasha.
  Love and rivalry [+16 / +18] [hentai] kristal_icequeen 7 4.968 25-12-2009, 10:32 PM
Ultimul răspuns: Sushiiushii
  Wild eyes Jollye 13 8.104 03-08-2009, 02:46 PM
Ultimul răspuns: No Name
  Itsumo mugoi, Itsumo yasei[always inhuman, always wild] [sf / shouen-ai / yaoi] bastard_in_love 12 8.316 26-04-2009, 08:14 PM
Ultimul răspuns: love_anime


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)