Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Wild Love[+16] [hentai]

#21
nuuuuuu!!! sa nu indrazneasca sa-i faca ceva lui Sharon! Sa nu se atinga de ea, ca dau cu el de toti peretii!!! deci daca o forteaza,nu stiu ce fac cu el! ii dau in cap!!!
pune repede continuarea ca inebunesc aici!!!

#22
Saraca inocenta!!Jin e un...un...stai...dar nu i-a facut nimic!Deci, inca nu e nimic!
GAMBATe!!!
[Imagine: sigdn.jpg]

The old bastard left his ties and his suit
A brown box, mothballs and bowling shoes







#23
Pariul

Era aproape ora pranzului,iar cartierul era mai populat ca niciodata.Baietii ce formau cea mai periculoasa gasca din aceea parte a orasului priveau interesati fetele ce se perindau prin fata lor.Iubeau sa le fluiere si sa strige dupa ele.Asa era sexul masculin.Insa liderul lor parea sa fie prezent doar cu trupul.Statea sprijinit de zidul blocului,tinand mainile incrucisate.Privea in gol,ridicand uneori din spranceana.Era obisnuit ca fetele sa ii cada la picioare,insa Sharon era diferita.Si tocmai asta il facea pe baiat sa o doreasca mai tare.Insa era constient de faptul ca trebuie sa se lupte din greu pana sa o obtina.Dantes si-a dat seama ca ceva se petrece cu amicul lui.Parea foarte incantat de vestea despre renumitul fotomodel.Atunci cand gasca a plecat la magazin,rebelul s-a apropiat de Renji,spunandu-i zambind:
-Te gandesti la ea,nu?
-Glumesti?Privirea aceea patrunzatoare nu vrea sa imi dea pace.Tanjesc dupa buzele ei.
-Facem un pariu:
daca tu te culci cu Sharon intr-o saptamana,ai de la mine bere pentru o luna.Dar daca eu ti-o iau inainte cu Ayaka,tu va trebui sa imi cumperi alcool pentru aceiasi perioada de timp.Spune Dantes ranjind.
-Niciodata nu refuz asa ceva.De acord.Raspunde brunetul fericit.
Cei doi baieti au inceput sa rada zgomotos,gandindu-se la cele doua fete ce pareau un fel de premiu.
In fata somptuosului bloc,frumoasa bruneta isi cauta cu disperare telefonul in geanta.Acesta parea sa sune de cateva minute bune.Intr-un sfarsit,micul obiect roz a fost gasit.La celalalt capat,era noul ei impresar.In timp ce discuta,fata a observat ca prietena ei se agita exagerat de tare.Insa a decis sa nu o bage in seama.Cand a inchis mobilul,o voce din spate a facut-o sa tresara.
-Hei Shari.Iti sta foarte bine cu fusta asta.Apropo,numele tau imi suna cunoscut.Spune Renji lovindu-l cu cotul pe amicul lui.
-Bineinteles ca il cunosti.Sharon Stone.Iti spune ceva?Intreaba fotomodelul dand din picior.
-Actrita?Eu ma gandeam la prostituaa care ma satisface pe mine.si uneori pe baieti.
Nervoasa la culme de comentariul facut,bruneta a vrut sa il loveasca.Insa a fost prinsa de mana si lipita de stalpul iluminator aflat in spatele ei.La contactul cu betonul,aceasta a scos un scancet lipsit de vlaga.Jin a imbratisat stalpul,lipindu-si trupul de cel al fetei aflate la ananghie.Brunetul ii mirosea parul,cautandu-i cu disperare buzele.Cand a vrut sa si le uneasca cu cele ale fotomodelului,acesta s-a lasta in jos,iar baiatul nu a reusit decat sa sarute suprafata de piatra.
-Asa iti trebuie daca te pui cu Sharon Takaya.Iti urez niste momente pline de pasiune cu noua ta iubita.Vine replica brunetei ce radea in hohote.
Cele doua fete au plecat,lasandu-i pe baieti singuri.In timp ce Renji isi curata buzele de praf,Dantes se abtinea sa nu zambeasca.
-Se pare ca pisicuta e mai sireata decat credeam.Cine va reusii sa o faca femeie,va fi un zeu pentru mine.Spune rebelul bagandu-si mainile in buzunar.
-Pai atunci pregatestete sa ma venerezi.Fiara asta o sa fie a mea cu orice pret.Fie ca vrea,fie ca nu.
-Doar nu esti in stare sa o obligi.Gandeste-te ca e prima oara pentru ea.
Brunetul nu a dat nici-un raspuns.Doar a ranjit malefic.Ceva era cu siguranta in mintea lui.Uneori,inteligenta de care dadea dovada era ceva de speriat.dupa ce au mers catvea minute bune pe strazile mari si aglomerate,cele doua prietene s-au oprit la o cafenea des frecventata de ele.De cum le-a vazut,chelnerul a stiut ce sa le aduca.Sharon obisnuia sa bea suc de portocale,in timp ce ayaka consuma numai limonada.In timp ce savura delicioasa bautura,bruneta a fost distrasa de vocea amicei sale.
-Tie iti place de Renji?
La auzul acestei replici,bruneta s-a inecat brusc.
-Glumesti?Papuselu ala nu merita sa ma indragostesc de el.Insa am observat ca amicul lui ti-a picat cu tronc.
-Dantes?Arata bine,e dragut cu mine,e tandru...
-Stop!Scumpo,sper ca nu i te-ai daruit asa usor,nu?Intreaba fotomodelul socata.
-Nu..sigur ca nu.Raspunde fata zambind.
Linistita,Sharon a continuat sa traga din paiul roz ce era pus in pahar.Ii placea sa priveasca oamenii ce se perindau prin fata ei.Cand era agitata,obisnuia sa miste din piciorul drept.Iar acum nu parea sa aiba o stare foarte buna.Deodata,in cafenea au intrat doi baieti.Atrasa,bruneta si-a aruncat privirea la ei.Insa a avut o supriza destul de neplacuta.
-Ce faci fiaro?Intreaba Renji asezandu-se langa bruneta.
-Pana acum doua secunde eram bine.Raspunde aceasta pe un ton sarcastic.
-Ia uite ce miracol.Pisicuta si-a scos ghiarele.am vazut o poza cu tine pe cladirea casei de bijuterii "Saphire".
-Logic.sunt imaginea acelei firme.Si a multor altora.Doar sunt cea mai buna din breasla mea.
-Interesant.Te voi ruga sa imi dai si mie o poza cu tine.Cat mai incitanta.
-La ce iti trebuie?Intreaba Sharon destul de suspicioasa.
-Nu cred ca ar trebui sa spun in public.Raspunde baiatul ranjind.
Nervoasa,bruneta a intors capul,continuand sa priveasca strada.Auzea clar chicotele celor doi amici,insa nu vroia sa se certe intr-un loc atat de popular.Nu era bine pentru imaginea ei.Insa ardea de dorinta sa il plezneasca pe enervantul brunet.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#24
Sharon ...TRAGE-I UNA SI DIN PARTEA MEA :)) devine paca din ce in ce mai enervant Jin asta :))) Sper ca nu are de gand sa o forteze p Sharon k il distrug :| tzandari il fac !
abia astept nextu :*
chuu sis :*
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]


#25
amandoi si-o cauta:))
va iesi sigur cu scantei, din alea mari de tot, sau cu o noapte "romantica" intelegi tu!
chuu sis :*

#26
sooper capitol...le-am citit pe toate pe alt site...
akum le voi citi aici...
abia astept cap urmator...
desi mi se pare mie sau pe celalalt site erau mai multe capitole...?
succes si spor la scris!
[Imagine: blendGSgardy7-1.jpg]

FRIENDS are like stars...
They come and go...But the one that stay
Are the ones that go

LOVE is like a ghost...
Many talk abouit it, but
only few can feel it...

You can fall from a mountain,
You can fall from a tree,
But the best way you can fall,
Is a friendship with me...

[Imagine: chibi_435.gif]
Chibi-ul lui emo girl

#27
Propunerea

Minutele treceau iar baietii continuau sa stea la masa fetelor,spre disperarea lui Sharon.De fiecare data cand Renji o atingea,aceasta il calca pe picior.De partea cealalta,Dantes ii saruta gatul fetei cu parul roz,lucru care o enerva pe bruneta.Ayaka era indragostita pana peste cap de rebel.Se parea ca nu era asa puternica si hotarata ca amica ei.Singurul care nu reusea nimic era Jin.Fotomodelul era in stare sa ii arunce bautura in fata.Era o rebela innascuta,tipul de fata care te provoca doar privindu-te.Intr-un final,liderul a spart gheata,incepand sa vorbeasca.
-Eu si amicul meu ne gandeam sa plecam la mare,poimaine.Si am dorii sa ne insotiti.
-Ce?Esti nebun sau te prefaci?Dantes,nu am nimic cu tine,insa il detest pe baiatu de langa mine.Mai bine cad pe pasarela decat sa merg undeva cu tipu asta.Spune Sharon sarcastica.
-Fiarele ca tine trebuie imblanzite.Stai fara grija,frumoaso.Am eu grija de tine.Spune brunetul ridicandu-se de la masa.
-Daca va schimbati parerea,asteptam un mesaj.Vine replica baiatului cu parul argintiu zambind.
Ramase singure,fetele se priveau una pe cealalta.Dupa ce fotomodelul a platit consumatia,s-a ridicat de pe scaun,parasind localul.In timp ce mergea pe strada aglomerata,a observat ca prietena ei era foarte agitata.Parca ar fi vrut sa ii spuna ceva.Ajungand aproape de bloc,Ayaka o apuca pe bruneta de mana.
-S-a intamplat ceva?Intreaba acesta dandu-si suvita de pe chip.
-Te implor sa accepti calatoria.Vreau sa fiu cu Dantes.Fac ce vrei tu.Numai da mesaju ala!Niciodata nu am fost undeva,cu doi baieti atat de frumosi.
-Scumpo,iti promit ca o sa ma gandesc.Acum vreau sa ma odihnesc.Sunt epuizata.
Fotomodelul a intrat in cladire,indreptandu-se spre al patrulea etaj.Ajungand in apartament,s-a trantit pe canapea.Simtea cum fiecare muschi ii zvacneste de oboseala.Ridicandu-se de pe suprafata moale,se indrepta cu pasi mici spre baie.Isi dadu hainele jos,dupa care intra in jacuzzi.Ii placea sa isi simta trupul acoperit de apa fierbinte in timp ce isi desfata simturile cu mirosul delicat de lavanda al spumei.In timp ce se relaxa,iubea sa savureze un pahat de sampanie.Era o rasfatata in adevaratul sens al cuvantului.Dupa cateva minute,iesii din apa fierbinte.Isi stergea corpul cu un prosop moale de bumbac.Dulapul ei era plin de lenjerii scumpre.Intr-un final,isi lua o pereche de boxeri si un maieu roz.De cum s-a pus in pat,a reusit sa adoarma.
Pe strazile intortocheate ale cartierului,cei doi prieteni se plimbau.Era intuneric si pustiu.Insa nu le era frica.Oricum,nimeni nu ar fi indraznit sa se ia de ei.
-Renji,crezi ca pisicuta ta o sa accepte sa mearga cu noi?
-Sigur ca da.Prietena ei o va presa,pentru ca vrea sa fie cu tine.Si in plus,domnisoara fotomodel nu va putea sta departe de mine.
-Sincer...uneori inteligenta ta ma sperie.Personal,nu am mai vazut o fata asa incapatanata ca ea.Eu deja o controlez pe Ayaka.Ar da orice sa fie a mea.Spune Dantes ranjind.
-Abea astept sa plecam.De data asta,Sharon nu imi va mai scapa.
Cei doi baieti au inceput sa rada zgomotos.Erau pe punctul de a-si indeplini planurile.
Dimineata a sosit numaidecat.Razele Soarelui patrundeau prin perdeaua transparenta,cazand pe chipul frumoasei adormite.Aceasta deschis usor ochii,cascand larg.Dupa ce si-a destins trupul,se ridica din pat.Isi pieptana parul in oglinda mare din camera,dupa care se schimba.Isi lua din dulap un maieu negru si o fusta alba.In timp ce privea la televizor,un gand ii trecu prin cap.
-O sa dau nenorocitu ala de mesaj.Am nevoie de o pauza.
Dupa ce a scris textul,a ezitat un moment inainte sa apese pe buton.Insa in cele din urma l-a trimis.
In apartamentul lui Renji,acesta isi prepara micul-dejun.Legume,oua crude si suc de fructe,amestecate la blender.Deodata,telefonul a inceput sa sune.
-"O sa mergem cu tine si prietenul tau la mare.Insa te avertizez:sa stai departe de mine.Astept mesaj cu ora plecarii".
-Brunetul era fericit.In sfarsit Sharon dadea semne de slabiciune.Ii dadu un SMS in care ii spunea ca ii va face o vizita intr-o ora.Chiar in acel moment,la usa s-a auzit o bataie.Era Dantes impreuna cu Ayaka.
-Ce faceti porumbeilor?Intreaba acesta zambind.
-M-am intalnit cu papusa asta pe drum si m-am gandit sa o iau la o plimbare.Tu unde te duci?Intreaba baiatul cu par argintiu curios.
-La Sharon.Se pare ca amica ta a cedat.Maine mergem la mare!Mai bine ati incepe sa va pregatiti bagajele.
Fericiti,cei doi au iesit afara din casa.In sfarsit aveau sa petreaca o saptamana impreuna,departe de ochii lumii.Totul era atat de bine.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#28
Oh doamne:)) abia astept capitolul urmator sa vad ce nebunii fac astia :)) Ayaka e chiar innebunita dupa Dantes :)) ... cine n-ar fi? :-" eu una nu sunt ... (she's really liyng now >.<)

Deci abia astept nextu...Rapid rapid:))
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]


#29
Mama da' aeriana ma sunt in ultima vreme...am uitat sa comentez la un capitol #-o ...In fine recuperez :))
Ce se mai complica lucrurile pe aici...Ayaka e inebunita dupa dantes,Sharon da semne de slabiciune..oare ce mai urmeaza :))
Ce nas da sa plec cu ei in vacanta la mare *puppyeyes*
Abia astept urmatorul cap..sper sa fie cat mai repede

#30
am lipsit la multe lucruri dar credeti-ma am citit toate capitolele si m-am decis sa revin.
Mama-mia .Sharon o va pati rau de tot "maine" :));)).mie frika dar eu oare cum tin cu Jin.Abia astept sa vad ce nebunii vor face la mare.
.waiting the next chapter.
o.o" wot



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Wild Soul [Romance, Fantasy] Sako-chan 32 17.361 26-02-2012, 06:44 PM
Ultimul răspuns: Sako-chan
  The Love Game + 18 [ Hentai/Yuri] .: Em :. 23 11.832 15-12-2011, 09:48 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  Wild Love - [+18] Heaven 14 11.622 25-06-2011, 09:46 AM
Ultimul răspuns: Sasha.
  Love and rivalry [+16 / +18] [hentai] kristal_icequeen 7 4.968 25-12-2009, 10:32 PM
Ultimul răspuns: Sushiiushii
  Wild eyes Jollye 13 8.096 03-08-2009, 02:46 PM
Ultimul răspuns: No Name
  Itsumo mugoi, Itsumo yasei[always inhuman, always wild] [sf / shouen-ai / yaoi] bastard_in_love 12 8.315 26-04-2009, 08:14 PM
Ultimul răspuns: love_anime


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)