Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Wild Love[+16] [hentai]

#11
Perversullll>:) I really like it sis ... Incepe sa prinda culoare :))
Sharon ar trebui sa primeasca o lectie(da parca seamana din ce in ce mai mult cu mine) :))
Abia astept... unele parti henati >:) 'cause i'm a little perv >:)
chuu si Gambate sis :*:*:*:*
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]


#12
Intalnirea

Sharon statea rezemata de canapea,asteptandu-si prietena.Buzele ei erau rosii din cauza ca si le-a sters violent cu o batista.Inca mai simtea acel sarut.Era foarte nervoasa.Defapt,Renji reusise sa ii provoace mai multi nervi decat au facut-o sedintele foto.Brusc,telefonul ei a inceput sa sune.Tocmai primise un mesaj.Cand l-a deschis,a vazut un text foarte enervant.
-"Ai cele mai dulci buze pe care le-am gustat".Tipu asta e nebun sau se preface?
Bruneta a aruncat cu telefonul in perete,insa imbracamintea din puf a impiedicat spargerea acestuia.Fotomodelul isi puse wisky intr-un pahar de cristal.Nu era adepta alcoolului,insa uneori reusea sa o calmeze.Intr-un final,la usa apartamentului a batut cineva.Era Ayaka.Sharon a poftit-o in casa,spunandu-i sa se aseze pe canapea.
-Ce ti s-a intamplat?Arati destul de rau.Spune aceasta privindu-si prietena.
-Prostu ala tupeist a avut curajul sa intre in casa mea si m-a sarutat cu forta.Sa nu mai spun de faptul ca m-a tras de par.
Fata cu parul roz a inceput sa rada,acoperindu-si gura cu palma dreapta.
-Tu de ce mama dracu iti ranjesti dintii?
-Se numeste zambet.Vreau sa te invit diseara in club.Vrei?
Bruneta s-a gandit catvea minute,dupa care a aprobat din cap.In ultima luna,nu mai iesise din casa.Decat la prezentari de moda si sedinte foto.Dupa ce Ayaka a plecat,fotomodelul a intrat in baie.Trupul ei zvelt se relaxa in apa fierbinte,in timp ce se juca cu spuma frumos mirositoare.Dupa o jumatate de ora,fata se afla in dormitor.Isi lua din dulap o fusta alba si un tricou ce i se mula foarte frumos pe sani.Imbracata in alb,parea un inger.Parul si-l lasa liber pe umeri,prinzandu-si doar o clama in forma de fluture.Machiajul ei era compus din rimel,dermatograf negru si gloss.Era mai frumoasa ca niciodata.In timp ce isi astepta prietena,schimba haotic programele televizorului.Intr-un final,se auzii o bataie in usa.Ayaka era imbracata in roz.Cele doua fete au plecat cu decapotabila lui Sharon,spre club.Ajungand in locul cu pricina,au constatat cat era de popular.Din cauza intunericului,nimeni nu a recunoscut-o.In timp ce serveau doua pahare de suv,bruneta a observat ca pe scena se afla un baiat ce cocheta cu toate fetele.Iar acestea nu faceau alceva decat sa il soarbe din priviri.
-Sharon,ala nu e lideru gastii?
fotomodelul s-a uitat in partea dreapta.Intr-adevar,cel ce dansa era Renji.Si se parea ca atat el cat si Dantes le-au vazut.Acestia s-au asezat la masa fetelor,razand zgomotos.
-Ia uite cine e aici.Fiara mea cu buze dulci.Spune brunetul mirosindu-i parul.
-Nu pot sa cred.Esti beat.Mirosi a alcool de la un kilometru.
Jin a inceput sa rada,in timp ce o privea adanc pe fata.Dantes a luat-o pe ayaka de mana,lasandu-i singuri pe cei doi.
-Grozav.Amica mea a plecat si m-am pomenit cu tine.La cat esti de baut,nu cred ca te poti tine pe picioare.Nu stiu unde locuiesti,asa ca te iau la mine acasa.
Bruneta l-a luat de brat,ducandu-l la masina.In timp ce conducea,simtea cum mana brunetului urca din ce in ce mai sus pe piciorul ei.Aceasta i-a retras palma,injurand in gandul ei.Ajungand in fata blocului,bruneta s-a chinuit sa il care pana la etajul patru.Intrand in casa,Sharon l-a dus pe Renji in living,insa cand a vrut sa il puna pe canapea,a cazut peste el.
-Cred ca te-am lovit.imi cer scuze.
-Nu pleca.Vreau sa dormi cu mine.Spune Jin punandu-i mana pe fese.
-Bine,stau cu tine,dar lasa-ma sa ma ridic.
Bruneta s-a asezat langa baiat,dand din picior.Bratul puternic al brunetului a cazut peste sanii ei,reusind sa o loveasca.
-Tipu asta e culmea!Doarme la mine in pat si pe deasupra ma mai si loveste.Dar buzele lui sunt atat de apetisante.Sharon,ai inebunit?cum poti spune o asemenea aberatie?Se pare ca a adormit.Cred ca ma pot duce la mine in camera.
Insa cand a vrut sa se ridice,a fost prinsa de baiat si trasa peste el.Cu cat o imbratisa mai puternic,cu atat sanii ei erau presati,facand-o sa scoata un scancet de durere.
-Unde vroiai tu sa pleci?Pisicuta speriata.
-Te rog nu ma mai strange.Ma doare!
-Tremuri atat de tare in bratele mele,incat nu pot sa cred ca dimineata m-ai lovit.Vreau sa dormi la mine in brate,exact in aceasta pozitie.
Bruneta a aprobat,dupa care isi puse capul pe pieptul baiatului.Renji isi incolaci picioarele in jurul trupului fotomodelului,evitand ca aceasta sa mai plece.Lumina lunii intra prin perdea,creand o atmosfera de mister pentru cei doi,care in sfarsit dormeau,imbratisati.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#13
WoW misto capitol.Imi place atitudinea lui Sharon.
Intotdeauna mi-a placut cand fata e mai tupeista :d
ANyway can't wait for the next chapter^^

#14
ce capitol tare...mai ales la final :rolleyes:
imi place ca Renji o domina pe Sharon :D
cam atat am de zis, si astept cu nerabdare urmatorul capitol!!!

#15
Poftim?Sharon chiar l-a acceptat?Ce dusa e fata asta!Ma rog...dupa cum ziceam si pe ------, nu am ce comenta(sau cel putin nu vreau sa puric atat de adanc).GAMBATE!

[edit Aly] nu mai vorbi de alte site-uri si/sau forumuri care nu au legatura pe zup la fanfiction :| si citeste regulile
[Imagine: sigdn.jpg]

The old bastard left his ties and his suit
A brown box, mothballs and bowling shoes







#16
Mamma mia... De cand e Sharon atat de ...Ingaduitoare? Deja si-a dat seama k il place pe Jin ?:))
Cateodata poate fi o insuportabila...dar in unele momente nu ;;)
Mi-a placut super mult capitolul ;;) oh God, abia astept next
chuu si Gambate sis :*:*:*:*
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]


#17
Aflarea unor vesti

Dis-de-dimineata,Soarele trimitea sageti de foc spre pamant,incalzind totul in jurul sau.Adierea usoara a vantului intra pe geamul living-ului,ce era deschis.Trupul lui Sharon era pe jumatate in pat,in timp ce cealalta parte se afla pe podea,dupa o noapte destul de agitata.Lumina soarelui nu o mai lasa sa doarma,deschizand in cele din urma ochii.Nu si-a amintit ca mai este cu cineva in apartament,asa ca incepu sa isi destinda relaxata trupul.Insa in clipa in care auzii un zgomot puternic din bucatarie,s-a speriat destul de tare.Cand a pasit in camera cu pricina,a avut parte de un soc.Pe gresie erau saprte cateva oua,in timp ce peretii erau stropiti de o compozitie destul de ciudata!
-Ce mama dracu e aici?Curatenia mea!Peretii mei!Gresia mea proaspat lustruita!Striga aceasta punandu-si mainile in cap.
-De ce nu spui si "iubitul meu frumos"?Neata pisicuto.Spune brunetul ce isi servea linistit o ceasca de cafea.
-Tu...nenorocitule!Ti-ai batut joc de curatenia mea!Ai idee cat mi-a luat sa o fac?Mi s-a rupt pana si o unghie!Te crezi la tine acasa sau ce?Continua fotomodelul sa tipe,spre disperarea baiatului.
-Ar fi trebuit sa te faci cantareata de opera.Ai o voce...de sparge cele mai dure pahare de cristal.Si nu mai face pe isterica in fata mea.
Sharon era de-a dreptul enervata.Dupa ce ca ii distruse-se bucataria,Renji mai avea tupeu sa si comenteze in fata ei.Insa bruneta nu se lasa mai prejos.Glasul ei rasuna in intreg apartamentul,reusind sa il scoata din sarite pe brunet.In cele din urma,acesta trantii ceasca pe masa,si luand-o pe bruneta in brate,intra in dormitor unde o trantii pe pat.Jin inchise usa de la camera cu cheia,bagand cheia in buzunarul de la blugi.Fata incerca pe cat de mult posibil sa isi acopere trupul cu halatul,in timp ce lideurl gastii o masura cu privirea.
-De ce ai inchis usa?Intreaba aceasta punandu-se in genunchi pe pat.
-Aici ramai pana te calmezi.Daca mai tipi,cred ca va trebui sa aplic tehnica mea secreta.
-Esti incredibil!Da-mi cheia daca nu vrei sa te bat.Spune fotomodelul hotarat.
Renji a inceput sa rada zgomotor,dupa care ii facu branci brunetei,ce cazu pe pat.Acesta isi alungii trupul deasupra ei,prinzandu-i picioarele intre ale sale.Privirile lor patrunzatoare creeau scantei atunci cand se intalneau,in timp ce buzele tanjeau una dupa gustul celeilalte.Intr-un final,Renji o lua pe fata de par,acaparandu-i gura intr-un sarut extrem de pasional.Aceasta a incercat sa se zbata,insa fara nici-un rezultat.Puterea ei era infirma pe langa cea a brunetului.Dupa catvea minute,baiatul a rupt sarutul,ridicandu-se de pe pat.
-Pentru ca ai fost fata rea si te-ai zbatut,te las inchisa aici.Cheia de la camera o las pe masuta din living.Sa te descuie cine poate.
Sharon a ras,crezand ca este o simpla amenintare.Insa cand a vazut ca liderul o pune in practica,a aruncat cu telefonul de nervi.Usa de la intrare s-a auzit,semn ca Renji chiar plecase.Nervoasa,bruneta s-a intins pe pat,privind spoturile din tavan,ce formau o figura destul de ciudata.Nu dupa mult timp,in broasca se auzii un zgomot.Era ayaka ce isi eliberase prietena.
-Ce bine ca ai venit.Credeam ca inebunesc daca mai stateam putin cu obsedatu ala.
-Ai facut ceva cu el?Adica stii tu la ce ma refer.Spune fata cu parul roz serioasa.
-Esti nebuna?Bineinteles ca nu!
Fotomodelul isi lua amica de mana,intrand in bucatarie.Cele doua au inceput sa curete dezastrul facut de Renji in dimineata respectiva.Si nu era tocmai usor.Dar macar asa puteau sa vorbeasca de lucruri interesante.
In cartier,Jin se reunise cu gasca.Toti purtau un zambet ciudat pe chip,iar liderul nu stia ce se intampla.Nici nu avea ide ca el era subiectul principal de discutie.In cele din urma,un baiat blond,ce avea un cercel in urechea stanga,exact ca cel al brunetului,a inceput sa vorbeasca.
-Hei sefu,am auzit ca ai pus mana pe fiara aia.
-Pana acum,doar am sarutat-o.Nu am trecut la celalalt pas.Raspunde acesta razand.
-Apropo,stii ce am aflat aseara,cand ma plimbam cu Ayaka?Intreaba Dantes trecandu-si degetul peste buze.
-Nu...dar sunt curios.Asa ca da-i drumul.
-Se pare ca domnisoara fotomodel e virgina!De aia te tot respinge.Nu a fost niciodata cu un barbat...micuta de ea.
La auzirea acestui lucru,Jin s-a sprijinit de bloc.Asta era o veste minunata.Avea ocazia sa fie primul din viata ei.Asta daca nu i-o lua alcineva inainte,insa la cat era Sharon de stricta si nervoasa,era foarte greu ca un baiat sa puna mana pe ea.Brunetul a inceput sa rada,dupa care isi incrucisa bratele.Avea de gand sa ii faca o vizita domnisoarei Miss Inocenta.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#18
WoW.La faza cu curatenia imi aminteste de cineva...deci atata am ras la faza aia :)) Replicile ei semana cu ale mele oarecum...
Anyway sunt curioasa sa vad ce a re degand sa fac Renji cu Sharon...*little pervert*

#19
oups...ayaka are o gura cam mare :))
si se pare ca miss inocenta o sa sufere un pic...
oricum verry cute chuu:*

#20
Mor....Crap...vai
Te bat... daca nu pui continuarea tampesc aici
Deci cat mai repede ca altef ma arunc de pe bloc...
doamne... Jin e nebun rau :))
Si Sharon e....Virgina :)) nu pot crede asa ceva :))
Dar iti dai seama...:)) Miss Inocenta
abia astept nextu
Chuu si gambate sis :*:*:*
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Wild Soul [Romance, Fantasy] Sako-chan 32 17.360 26-02-2012, 06:44 PM
Ultimul răspuns: Sako-chan
  The Love Game + 18 [ Hentai/Yuri] .: Em :. 23 11.830 15-12-2011, 09:48 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  Wild Love - [+18] Heaven 14 11.621 25-06-2011, 09:46 AM
Ultimul răspuns: Sasha.
  Love and rivalry [+16 / +18] [hentai] kristal_icequeen 7 4.968 25-12-2009, 10:32 PM
Ultimul răspuns: Sushiiushii
  Wild eyes Jollye 13 8.096 03-08-2009, 02:46 PM
Ultimul răspuns: No Name
  Itsumo mugoi, Itsumo yasei[always inhuman, always wild] [sf / shouen-ai / yaoi] bastard_in_love 12 8.315 26-04-2009, 08:14 PM
Ultimul răspuns: love_anime


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)