Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Love is for everyone [yaoi]

#71
Cap 31

O incercare de a scapa

Razele timide ale soarelui incepura sa se joace prin pletele intunecate ae brunetului care dormea linistit la pieptul iubitului sau;Ryu se sculase de cateva ore bune cu toate astea ramase langa colegul sau,continuand sa-l dezmierde cu mangaieri si sarutari usoare. Dupa un timp se trezi si Sen datorita atingerilor fierbinti ale blondului. Se ridica in capul oaselor si-si treccu privirea de mai multe ori peste abdomenul gol al iubitului sau,sarutandu-I pasional pe buze:

- Ma duc sa fac un dus,zise brunetul,ridicandu-se iritat din pat. Isi indrepta pasii spre baie,dand drumul la apa. Se parea ca norocul il parasise in ziua accea. Apa era orpita iar in afara de un sunet infundat ce-l zgaria pe creier si cateva picaturi de apa si alea ruginite,brunetul nu primi nimic altceva:

- Fir-ar sa fie! Auzi Ryu putem sa ramanem acasa azi?

- In regula dar cu scoala ce facem? Azi trebuia sa dam proba la sport,stii foarte bine si nu cred..
- O bagam in mama masii de scoaa si de proba,asculta-ma odata! Il intrerupse brunetul ,muscandu-si cu putere buza de jos. Sangele incepu sa-I siroiasca pe Barbie,intr-un final ajungand pe tricoul alb pe care-l purta. Baiatul isi duse mana la gura,incercand sa evite privirile speriate ale iubitului sau. Aceta se ridica de pe pat,prinzandu-l pe Sen de mana si fortandu-l sa-l urmeze. In cateva secunde cei doi ajunsera in baie unde blondul incepu sa-I curete rana colegului sau,dezinfectandu-i-o cu apa oxigenata gasita intr-unul din dulapioarele agatate de peretii albastri:

- Idiotule! Ti-ai spart buza! Sa nu te prin ca-mi tipi in timpane ca e vai de tine! Se rasti nervos Ryu,trecand vata imbibata in dezinfectant peste buza de jos a brunetului. Acesta scoase un urlet infundat de durere prinzandu-I pe baiatul din fata sa de ambele incheieturi,incercand sa-l indeparteze.Niciodata nu se mai purtase blondul cu atata bruschete fata de Sen.In scurt timp sangerarea fu oprita;dup ace ii mai dadu inca o data cu apa oxigenata,Ryu ii puse si un bandaj peste rana pentru a fi sigur ca nu se infecteaza:

- Cam asta ar fi,imi pare rau ca m-am purtat urat cu tine,nu meritai asta,zise acesta,apucandu-l pe brunet de talie si sarutandu-l tandru pe frunte. Sen se indeparta lasandu-si colegul sa stranga bucatile de vata folosite si se intoarse in dormitor. La scurt timp veni si blondul,privindul dojenitor pe iubitul sau. Nu intelegea ce e cu purtarea atat de ciudase pe care-o abordase toata dimineata:

- Si..zi-mi ce-i atat de grav incat te ranesti singur? Intreba blondul saruntandu-si iubitul pe buze. Dintr-o miscare limba acestuia incepu sa I se plimbe libera prin gura,facandu-l pe Sen sa tresara.Il apuca de mana dreapta,dupa care si-o baga pe sub bluza brunetul ,masandu-i usor abdomenul ce-i tremura la fiecare unduire a degetelor pe care-o facea iubitul sau. Sen il impinse pe spate,urcandu-se peste trupul blondului care incepuse sa-l sarute pe gat,muscandu-l violent:

- Haa…mmm…ter..mina,murmura colegul sau.Trebuie sa…ahhh haa,sa vorbim serios,continua acesta prinzand cu o mana cateva suvite rebele din parul de culoarea graului. In urmatoare clipa,Ryu inceta,privindu-l suspicios pe Sen:

- Inainte sa-mi zici ceva lasa-ma sa vorbesc apoi poti sa faci cate crize vrei.
- Bine da…brunetul il apuca de Barbie,varadu-si limba in gura colegului sau,facandu-l sa-l asculte:

- Deci cum ziceam sa plecam…ar fi minunat daca ne-am incepe viata departe de famile si tot tacamul…doar noi doi.


Stiu ca este f, scurt dar e provizoriu..continuarea va fi postata peste umm o saptamana...deci well see u then.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Hunt for Love [~YAOI~] hiimera 14 9.923 07-09-2011, 11:23 AM
Ultimul răspuns: Denny
  Fatal.Love II [YAOI] hiimera 6 3.909 07-09-2011, 11:22 AM
Ultimul răspuns: Denny
  Learning how to love (yaoi + 18 by Kayla. & Bl forever) Kayla. 22 10.991 07-08-2011, 07:39 PM
Ultimul răspuns: HanniGram
  Brother Love (+18 incest yaoi) ^.^Vampix^.^ 68 36.072 19-07-2011, 01:48 PM
Ultimul răspuns: LoLix
  Love Story SHINee [yaoi] Aerith 8 7.751 02-06-2011, 12:44 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] hiimera 28 22.171 28-03-2011, 05:49 PM
Ultimul răspuns: angel cat
  Orange Yaoi Love Luzer 3 2.836 12-03-2011, 11:07 PM
Ultimul răspuns: hiimera
  Secret Love! [yaoi 16+ (romance)] Aliss_anime 3 3.468 29-11-2010, 07:39 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  Key to love [by Teh & Mitsu] - Yaoi Mitsukai Yoru 36 21.191 10-11-2010, 11:28 AM
Ultimul răspuns: Beatrix LaVey
  SHINee Love Story [Yaoi] Aerith 2 2.646 10-09-2010, 11:55 AM
Ultimul răspuns: Aerith


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)