Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Gravi Fic 16+ [yaoy]

super il ador pe yuki si sper k cei doi vor ramane macar in acesta parte impreuna
numai laude autoarei care ne incanta k povestea ei succes
SmileSmileSmileSmilepupicpupicpupicpupic
[Imagine: 641488.jpg]
^_^Oh tu dulcele meu tiran... oare cand vei intelege ca "te iubesc"...^_^

tare tare tare. scz k nu am lasat comm si la celelalte capitole dar am uitat...
poi... am ramas socata la faza cu sarutul....
si am ramas socata k serena nu se mai sarutase niciodata pana acum... 21
mi-a placut muuuult... bafta si astept nextu pupic
What goes around comes around.

Gomen Gomen pentru greseli!Dar am scris acest capitol in timp ce imi faceam bagaju.


Secretul este dezvaluit

Ajuns acasa,dupa un concert obositor,dar frumos,Shuichi s-a trantit obosit pe canapea.Privea lung plafonul inalt,in timp ce isi tinea mainile intinse pe suprafata moale.Nu stia unde este sotul sau.Pur si simplu a disparut de la arena.Avea o idee despre locul unde ar putea fi,insa credea ca e doar imaginatia lui.Nici Serena nu era de gasit.Brusc,usa vilei s-a deschis,facandu-si aparitia scriitorul.Acesta a aruncat neglijent cheile pe masuta rotunda,dandu-si jos sacoul negru.Nevazandu-l pe rozaliu,a vrut sa urce pe scari.Insa vocea serioasa a cestuia l-a oprit din drum.
-Unde ai fost pana acum?
-De cand ma intrebi pe unde imi petrec timpu?Dar iti voi raspunde.Am fost sa ma plimb.Raspunde acesta asezandu-se pe fotoliu.
-Chimera nu are nici-o legatura cu mica ta disparitie?
Auzind acest lucru,romancierul si-a acoperit chipul cu palmele,dupa care a inceput sa rada.Era incredibil cum vocalistul reusea sa isi dea seama atunci cand il mintea.Insa nu avea de gand sa ii spuna ca i-a facut o vizita cantaretei indragostite.
-Nici nu stiu cine e tipa aia?Ma duc sa imi fac un dus.
Blondul s-a ridicat de pe fotoliu,urcand plictisit treptele ce duceau spre etajul superior.Ramas in spate,Shuichi continua sa il priveasca.Nu stia de ce..insa nu il credea.Cu toate acestea,s-a gandit ca nu e cazul sa faca o scena de gelozie.Nu ii placea sa faca asemenea lucruri.Cu pasi mici,a inceput sa urece treptele ce duceau spre dormitor.Intrand in incapere,s-a trantit pe pat,cufundandu-si capul in perna.Brusc,a simtit cum cineva ii mangaie picioarele,urcand din ce in ce mai sus.
-Yuki...ce parere ai despre concert?Intreaba acesta luandu-l de gat.
-Cred ca in momentul asta cuvintele sunt de prisos.Ai vazut cum aplauda publicul.Tu stii care este parerea mea despre tine.Raspunde blondul sarutand usor gatul solistului.
Rozaliul a zambit,dupa care a schimbat pozitia.Acum el era deasupra.Picaturile de apa se scurgeau din parul scriitorului,udand materialul alb cu care era acoperit perna.Solistul a acaparat buzele novelistului,surprinzandu-l pe acesta intr-un mod destul de placut.Nu se intampla des ca Shuichi sa fie cel care preia initiativa.Insa Eiri l-a apucat de umeri,reusind sa il readuca in pozitia initiala.Prefacandu-se suparat,cantaretul si-a pus mainile in san,dupa care a intors capul.
-Inca nu ai invatat ca o pisicuta ca tine nu se poate masura cu mine?Dar vom continua acest joc maine.Azi..sunt destul de obosit si trebuie s ama trezesc de dimineata.Nenorocitu ala de redactor vrea sa schimb ceva la noua nuvela.Si cred ca si tu esti destul de epuizat.
-Da..ai dreptate.Te iubesc.Replica Shu fericit.
Yuki a zambit usor,dupa care si-a luat sotul in brate.Cei doi se intelegeau de minune,chiar daca mai aveau mici discutii,de al care ar fi putut sa se certe.Insa in relatia lor,rar se intampla acest lucru.Din cauza oboselii,vocalistul a adormit in mai putin de zece minute.Insa blondul il tinea in brate,gandindu-se la Serena.Era in stare sa faca orice pentru ca aceasta sa nu il desparta de rozaliu.Putea sa devina o persoana lipsita de scrupule si sa uite de faptul ca rivala lui avea o varsta destul de frageda.
Dis-de-dimineata,soarele stralucea puternic in capitala nipona.Orasul era plin de zumzet,in timp ce masinile rulau cu viteza pe strazi,animandu-le.In vila romancierului,inca era liniste.Eiri statea in fata geamului,privind lung acel infinit albastru si senin,pe care din loc in loc aparea cate un norisor alb si pufos.Picaturile de apa se scurgeau de pe cutia de bere,cazand pe parchetul deschis la culoare.Brusc,solistul a inceput sa se miste,dand agitat din picioare.In cele din urma acesta a deschis ochii,privind buimac in jurul sau.
-Buna dimineata frumosule.Spune blondul dandu-si suvitele ce ii cadeau pe chip.
-Neata.Ce bine am dormit.De cand timp te-ai trezit?Intreaba acesta destinzandu-si trupul.
-Nu e foarte mult...cam acum o ora.Sa mergem in bucatarie.
Yuki si-a luat sotul in brate,indreptandu-se spre parterul vilei.Le placea sa inceapa in acest mod o zi.Iubirea dintre ei plutea in aer,chiar daca au existat anumite elemente care le-au stat in cale,intodeauna au reusit sa treaca peste ele.Ajungand in living,au constatat ca in usa se aud niste batai.Curios,Shu a sarit din bratele romancierului,cu gandul sa deschida.In momentul in care a apasat pe clanta,a ramas stupefiat.
-Tori?Ce vrei?Ce cauti aici?
Rozalia a intrat in casa,fara sa mai astepte confirmarea fratelui ei.Vazand-o,Yuki a vrut sa o dea afara,insa aceasta a ridicat mana,punand parca un zid intre ei.
-Am venit sa iti spun adevarul.Ce mi s-a intamplat cat am locuit in Venetia.
-Bine,dar sa fie repede.Raspunde cantaretul pe un ton dur.
Adolescenta s-a pus pe canapea,incrucisandu-si bratele.Cuplul s-a asezat in fata ei,imbratisandu-se.Vroiau sa ii arate ca indiferent ce minciunile si incercarile tinerei de a-i separa,cei doi continuau sa fie impreuna.Si se iubeau mai mult decat oricand.
-Totul a inceput in urma cu doi ani,cand in viata mea a aparut un baiat.Parea simpatic,matur si in plus provenea dintr-o familie buna.Asta m-a facut sa am incredere in el.Aveam cinsprezece ani pe vremea aia si inca nu stiam cat de rea poate sa fie lumea.Am inceput sa ies cu el,frecventand diferite cluburi.El a aflat ca eu sunt sora solistului din trupa Bad Luck si asta l-a incantat mai tare decat mi-as fi iamginat.Intr-o seara,m-a invitat la el acasa.Nestiind ce avea sa mi se intample,m-am dus.Aveam incredere in el.Insa acolo,am fost prinsa de alti trei baieti,ce pareau sa fie prietenii lui.In acel loc,fiecare dintre ei si-a batut joc de mine.Tot acest chin a durat o noapte intreaga.Dupa asta..s-a comportat cu mine ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat.Am vrut sa te sun...sa iti spun.Insa tu erai celebru si in plus,aveai problemele tale.Am vrut sa apelez la Maiko...insa de asemenea,m-am gandit ca e prea ocupata.Asa ca am tacut.
Auzind aceasta marturie,Shuichi mai avea putin si plangea.Nu putea sa creada prin ce a trecut surioara lui mai mica.Singurul ce o privea plin de neincredere era Yuki.Stia de ce este in stare Tori.Simtea ca ceva este putred in povestea spusa de adolescenta.Era adevarat sau oare mintea?
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




hmm..eu una sunt dispusa sa astept. Cat despre ultimele doua capitole.

Mi se pare ca incepi sa repeti unele chestii...povestea incepe sa-si piarda esenta.

Nu stiu ce sa-ti spun, penultimul mi-a placut, dar ultimul m-a lasat cam rece, poate pentru ca poate nu aveai vreme.


Nu te grabi, noi asteptam oricat ar fi nevoie.

P.S. Aceeasi chesti cu titlul, "yaoi" .
[Imagine: sigdn.jpg]

The old bastard left his ties and his suit
A brown box, mothballs and bowling shoes







am mai facut asta odata si sper ca acuma veti intelge ROMANESTE nu MESSENGEReste ok? [ inventai cuvinte >_<]
lye scuze inca odata pentru asta dar trebuie sa inteleaga
1. NU MAI SPAM-ati vedeti ca si eu pot urla? 70
2. numai faceti offtopic
daca nu reusiti sa respectati acele 2 reguli mititele atunci veti suporta consecintele ca de exemplu gravi fic meets recycle bean kaching asta inseamna adio ficul vostru adorat [*you reed it to* ] asa ca respectati regulile si nu vor fi probleme kaching
si vorbesc foarte serios GRAVI FIC INTALNESTE RECYCLE BEAN_UL DACA NU RESPECTATI REGULILE
:X scuze de caps lock ^__^ si cei care spmati in dementie kaching sunteti luati in vizor deci numai stergeti editurile ca nu va ajuta sunteti pe lista neagra a spam-erilor si tot primiti avertizare sau ban cum e cazu ^__^70

si onntopic ca la cat offtopic e poate iau si eu avertizare craniu

that girl, tori, e chiar nebuna >_< si serena prima persoana care suna normala intr-un fic intreg 24), ziceai ceva de cateva capitole 65 deci tori primeste ce merita 21)

Adevarul iese la iveala

Tori isi tinea capul pe genunchi,continuand sa povesteasca diferite lucruri din cele care i s-au intamplat.Totul parea sa fie desprins dintr-un cosmar.Cum a putut o adolescenta de doar saisprezece ani sa indure atatea lucruri?In fata ei,Shuichi isi tinea mainile incrucisate sub barbie,continuand sa asculte.Ochii lui purpuri erau atenti,analizand fiecare cuvant spus de adolescenta.In spatele barului,Yuki isi turna wisky intr-un pahar de sticla.Parul blond ii cadea pe frunte,in timp ce privirea rece o urmarea pe rozalie.Inca nu o credea.Era foarte greu de impresionat,chiar daca era vorba despre o poveste atat de trista.Brusc,Shuichi s-a ridicat de pe canapea,dand usor din umeri.
-Tori...imi e rusine cu tine.Cum poti sa inventezi o asemenea aberatie?Violata?La cinsprezece ani?Ar fi trebuit sa iti calculezi mai bine planul.In acea perioada,ai locuit cu Maiko.Sau ai uitat asta?Intreaba vocalistul punandu-si mainile in san.
Fata s-a ridicat de pe fotoliu,tinand capul in jos.Brusc,un ras malefic a inceput sa rada.Aceasta chicotea,in timp ce ochii ei adanci isi priveau intens fratele.In cele din urma,si-a dat parul roz dupa ureche,afisand un ranjet in coltul gurii.
-Se pare ca nu te-am putut pacalii.Am uitat un element.Poate ca data viitoare voi avea mai mult noroc.
Tori a vrut sa plece,insa inainte de a iesii afara,l-a mai privit o data pe Yuki.Novelistul se simtea agitat in prezenta adolescentei.Stia de ce este aceasta in stare.Si acum a demonstrat ca poate sa fie mai rea decat Caroline si Sara la un loc.Era in stare sa isi calce propriul frate in picioare,doar pentru a pune mana pe Yuki.Nu vroia sa inteleaga ca pentru acesta nu exista alta persoana inafara de Shuichi.Fata cu parul roz a chicotit,dupa care a parasit vila.Obosit de incercarile rautacioase ale lui Tori,cantaretul a cazut pe canapea,acoperindu-si chipul cu ambele palme.Romancierul a venit in spatele sau si cu miscari usoare a inceput sa ii maseze umerii incordati.
-Nu pot sa cred.Cat mai are de gand sa inventeze?Replica acesta suparat.
-Nu trebuie sa te intereseze pe tine minciunile pe care tipa aia le spune.La urma urmei,isi va da seama ca tot ce face este in zadar.
Blondul s-a asezat langa rozaliu,lunadu-l in brate.Buzele lui sarutau gatul vocalistului,coborand din ce in ce mai jos.cu mana dreapta a desfacut cordonul cu care era legat halatul,aruncandu-l neglijent pe podea.Miscarile romancierului erau lente,dar pasionale in acelasi timp.Brusc,acesta i-a cuprins buzele cantaretului intr-un sarut apasat,savurand fiecare moment.Usor,ii musca buza de jos,mangaind abdomenul perfect al rozaliului.Acesta tremura sub greutatea lui Eiri,incercand insa sa isi ascunda roseata din obraji.Era incredibil ca inca mai avea emotii atunci cand avea relatii cu frumosul scriitor.In momentul in care Yuki l-a patruns,Shu a scos un scancet slab,acoperindu-si imediat gura cu ambele palme.
-Inca te mai comporti ca prima oara?Intreaba romancierul gafaind.
-Tu nu stii cum e sa te afli in locul meu,asa ca taci!Spune Shu taios.
-Ti-am mai spus ca esti frumos atunci cand te superi?
Solistul a zambit,dupa care a cuprins buzele romancierului intr-un sarut tandru si usor.Gesturile lui erau complet diferite de cele ale novelistului,mult mai blande si lente.Insa intensitatea era aceiasi.Dupa o ora de trairi intense,cei doi se relaxau.Novelistul isi tinea sotul in brate,sarutandu-l usor pe frunte.Cei doi se iubeau mai mult ca niciodata,iar asta o stia toata lumea.
Pe strazile aglomerate ale capitalei nipone,Tori se plimba linistita.Nu ii venea sa creada ca planul ei a dat gres dintr-o singura eroare.Cum a putut sa uite acel element atat de important?Vrand sa traverseze,s-a oprit langa un semafor.In partea dreapta,era o adolescenta ce purta sapca si ochelari de soare.In castile ce le avea in urechi se auzea clar melodia trupei Bad Luck.Rozalia o privea,incercand sa isi aminteasca unde a mai vazut-o.Insa culoarea verde a semaforului a impiedicat-o sa o mai analizeze pe tanara ce tocmai trecea strada.Hotarata si curioasa din fire,fata s-a decis sa o urmareasca.Ajungand intr-un loc mai pustiu,Tori s-a apropiat de ea,punandu-i mana pe umar.
-Buna.Imi cer scuze daca te-am speriat,insa imi esti cunoscuta.
-Probabil ca ochelarii nu ma prea ajuta.Sunt Chimera.
-Tu ai concertat impreuna cu fratele meu.Minunat!Replica rozalia parand fericita.
Serena a ridicat din spranceana,gandindu-se la cine poate sa fie adolescenta din fata ei.Brusc,si-a amintit de faptul ca shuichi avea o sora mai mica.Ea trebuia sa fie.Incantata,bruneta a afisat un zambet sincer,dupa care a dat mana cu adolescenta din fata ei.Aceasta parea incredibil de placuta,chiar daca,facea totul doar de fatada.Trebuia sa se foloseasca de alt plan ca sa ajunga la Yuki.Nu se putea folosii de Hiro,din cauza managerului si a celorlalti membri ai trupei,care erau in stare sa o linseze daca facea ceva ce ar putea dauna relatiei celor doi.Insa putea sa devina prietena Chimerei,avand in vedere ca aceasta era foarte apropiata de cantaret.
-Ei bine,eu trebuie sa plec.Ma bucur ca te-am cunoscut.Replica solista zambind.
-Onoarea a fost de partea mea.
Bruneta a plecat,insa nu inainte de a-si imbratisa noua prietena.Ramasa in spate,Tori continua sa o priveasca.Era incredibil cat de naiva putea sa fie cea mai in voga cantareata din New York.Era constienta ca de data aceasta trebuie sa actioneze cu cap,fara sa mai faca vre-o greseala prosteasca.
La compania N-G,mai precis in studioul de inregistrari,era o galagie de nedescris.Ryuichi tipa ca din gura de sarpe,aruncandu-i diferite jigniri managerului,ce incerca sa il i-a pe Kumagoro.
-Maniac blond si cu fata de terorist,lasa-mi iepurasul in pace!
-Cat de imatur esti!Daca nu incetezi,iti jur pe armele mele ca ii dau foc acestei jucarii!Striga K disperat.
-Faci asta,si ramai fara par.Te voi tunde cu mana mea.Replica Ryu vrand sa para rau.
In fata lor,baietii ii priveau socati,ascultand toate acele replici ce pareau desprinse din filmele de comedie.Era imposibil sa nu zambesti atunci cand il vedeai pe saten sarind si aruncand cu diferite lucruri in managerul ce era rosu la fata din cauza nervilor.Dintr-o data,Ichiro a avut geniala idee sa apese pe clapele instrumentului la care canta Fujisaki.Zgomotul facut a fost atat de puternic,incat a atras atentia celor doi certareti.
-Incetati o data!Domnule,va rog sa va opriti.Trebuie sa discutam despre ceva important.
K a dat drumul la iepuras,facandu-l pe Ryuichi sa cada peste canapea.suparat,acesta a scos limba,dupa care a strigat cat a putut de tare:
-Ridurile devin cute,problemele sunt acute.Teroristul are fruntea incretita.
Auzind acest lucru,blondul a strans din pumni.Daca Hiro si Fujisaki nu se puneau in fata lui,acesta era in stare sa distruga intreaga companie cu noua lui mitraliera.Insa in cele din urma a renuntat la idee,asezandu-se pe canapea.
-Concertul a avut un succes atat de rasunator,incat domnul Seguchy vrea sa inregistram un CD.Replica Ichiro punandu-si mainile in san.
-Si am inteles ca va fi si un videoclip la melodia "Beauty and Beast".Totul o sa fie atat de interesant.Replica Hiro entuziasmat.
Membrii trupei erau incantati de acest lucru.Fiecare CD pe care il inregistrau insemna pentru ei ceva foarte important.Le palcea sa stie ca existau din ce in ce mai multi fani Bad Luck,unii apartinand altor continente.Era atat de palcut sa stii ca trupa ta este iubit.

Urmatorul capitol..peste 3 saptamani.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




"-Inca te mai comporti ca prima oara?Intreaba romancierul gafaind.
-Tu nu stii cum e sa te afli in locul meu,asa ca taci!Spune Shu taios." - 21
"-Maniac blond si cu fata de terorist,lasa-mi iepurasul in pace!
-Cat de imatur esti!Daca nu incetezi,iti jur pe armele mele ca ii dau foc acestei jucarii!Striga K disperat.
-Faci asta,si ramai fara par.Te voi tunde cu mana mea.Replica Ryu vrand sa para rau." - 21
"-Ridurile devin cute,problemele sunt acute.Teroristul are fruntea incretita." - 21
Deci astea or fost niste faze totale 21
So...deabia astept urmatorul capitol! Pacat ca trebuie sa astept dupa el 3 saptamani :2: Gambate! pupic
:bye:

Oh God 21) Ador 21)

"-Maniac blond si cu fata de terorist,lasa-mi iepurasul in pace!
-Cat de imatur esti!Daca nu incetezi,iti jur pe armele mele ca ii dau foc acestei jucarii!Striga K disperat.
-Faci asta,si ramai fara par.Te voi tunde cu mana mea.Replica Ryu vrand sa para rau."

Incredibil,am ras la faza asta 21) Si frate,ce idioata e si Tori,Shu a avut asu` in manaca 3

Si acum,pun pariu ca Tori o sa se foloseasca de Chimera ca sa ajunga la Yuki,I`m sure >.>
Damn Tori 14

3 saptamani ): ...O sa mor pana atunci TT^TT
[Imagine: FES_Icon_by_ShardRenzi.jpg]

Vestea plecarii

In studioul de inregistrari,lucrurile stateau foarte bine.Membrii trupei discuta despre noua videoclip si despre locatiile unde se va filma acesta.Tot ce vroiau este ca Shuichi sa apara,pentru a-i da noua veste.Hiro statea pe canapea,tinandu-si palmele sub cap.Totul abea sa fie atat de spectaculos,incat fanii vor ramane incredibil de impresionati.Asta vroia Thouma.Sa aduca ceva nou,mai putin obisnuit.Brusc,usa incaperii s-a deschis,facandu-si aparitia Shuichi.Parul acestuia era ciufulit,in timp ce gafaia.Sakano l-a privit,dupa care l-a privit oarecum ingrijorat.
-Ti s-a intamplat ceva grav?
-Nu..sigur ca nu.Doar ca am ramas cu Yuki si am uitat de companie.Asa ca am inceput sa fug.Proasta idee sa te grabesti in orasu asta atat de aglomerat.Replica acesta incercand sa isi traga sufletu.
-Trebuie sa iti dam o veste.Seguchy s-a gandit sa faca un videoclip al melodiei "Beauty and Beast".Locatiile vor fi unele foarte speciale:tu si Ryuichi veti canta de sub o cascada,in timp ce Chimera se va afla pe muntele de unde cade masa de apa.Nu-i asa ca este foarte tare?Intreaba managerul suspicios de entuziast.
-Asta suna foarte bine!Sunt nerabdator.Apropo,unde e Serena?
Baietii s-au privit unul pe celalalt,dupa care au ridicat din umeri.Nimeni nu stia unde se afla frumoasa vocalista.Ultima oara cand au vazut-o a fost la concert.Insa de atunci,adolescenta nu a mai dat nici-un semn de viata.Shu s-a trantit pe canapea,punandu-si mainile sub barbie.
Intr-un mic parc din centrul orasului,bruneta statea pe o banca,privind un trandafir.Petalele lui sangerii cadeau pe asfaltul gri,dandu-i acestuia culoare.Norii albi si pufosi se reflectau in ochii ei albastri,in timp ce adierea blanda a vantului ii ravasea usor parul lung si negru.Buzele ei rozalii se chinuiau sa schiteze un zambet,insa era foarte greu.De ce?Pentru ca se indragostise de persoana gresita.Uneori credea ca se gandeste prea mult la cei din jur,uitand de ea.Daca era mai rea si dura,ar fi fost in stare sa faca in asa fel incat sa se desparta de Yuki.Insa n dorea acest lucru.Stia ca rozaliul este fericit cu novelistul si ca se iubeau exagerat de mult.Cine era ea sa se bage intre ei?Brusc,a vazut o umbra ce se intindea pe asfalt.Cand a ridicat ochii,a observat ca cel din fata ei este Yuji,fostul sot al cantaretului.
-Buna ziua domnule.Spune fata cu respect.
-Nu imi mai spune "domnule".Ma faci sa ma simt batran.Ar trebui sa fi la companie,sa te bucuri impreuna cu colegii tai.Ce faci singura,aici?
-Ma gandesc la diferite lucrui...la viata mea care este atat de neplacuta incat parca sta pe loc.Ai fost vreodata indragostit de cineva pe care nu il poti avea niciodata?Intreaba bruneta privindu-l in ochi pe frumosul roscat.
Acesta a zambit usor,dupa care s-a asezat alaturi de ea pe banca,punandu-i mana pe umar.
-Da.Inainte sa fiu cu Ichiro,am fost casatorit cu Shuichi.El era deceptionat din toate punctele de vedere,vroia sa se schimbe.Am plecat impreuna in Brazilia,el avand un singur gand in cap:sa se intoarca pentru a se razbuna pe cei care l-au tratat ca pe un nimic.Si asta s-a intamplat.Insa dupa ceva timp,cand si-a vazut prietenii distrusi,a constatat ca se transformase intr-un monstru.Stiam ca nu ma iubeste,insa continuam sa imi fac iluzii.Nu vroiam sa renunt.In cele din urma,am acceptat ca el apartine unui singur om:lui Yuki.
Serena era nemiscata.Nu stia toate acele detalii din viata colegului ei.Cum o persoana atat de blanda ca el putea sa aiba ganduri atat de negre?Cate lucruri interesante s-au intamplat.Intr-un final,aceasta s-a ridicat de pe banca,privind cerul albastru.A realizat ca era de-ajuns sa il vada fericit.Uneori,trebuie sa daruiesti iubire,fara sa astepti ceva in schimb.Bruneta i-a multumit roscatului,dupa care a inceput sa fuga spre companie.Ramas singur,barbatul si-a trecut mana prin par,afisand un zambet oarecum fortat.
-Daca Shuichi ar afla ca eu inca nu l-am uitat...
Acesta a inceput sa mearga,avand ca destinatie compania N-G.
Usa studioului de inregistrari s-a deschis,facandu-si aparitia cantareata.Vazand-o,rozaliul a rasuflat usurat,dupa care a luat-o de mana,asezand-o langa el.Se parea ca Thouma are sa le dea o veste.Toti erau nespus de curiosi.Nu dupa mult timp,in camera si-a facut aparitia Thouma insotit de Yuji.
-Dupa cum stiti,trupa va filma un nou videoclip la piesa "Beauty and Beast".Maine plecam spre Kyoto,unde vor avea loc filmarile.
Auzind acest lucru,membrii trupei sa priveau socati unul pe celalalt.Atat de curand?Nu au trecut nici trei zile de la concert si ei deja se pregateau pentru un alt succes.In ciuda uimirii,erau foarte fericiti.Cei doi barbati au plecat,lasandu-i sa se bucure de veste.Insa glasul Serenei s-a auzit in incapere.
-Shu,am cunoscut-o pe sora ta.E o fata incantatoare.
-Tori?Unde e nemernica aia?Imi chem prietenii sa o impuscam.
Sakano a luat mitraliera si statia de emisie-receptie din mana blondului,punandu-le pe masa.Acesta era in stare sa o alerge pe rozalie in intreaga capitala.Zambetul de pe chipul vocalistului a disparut,la fel ca cel de pe fetele celorlalti.
-Stai departe de ea.Nu e cea ce pare.
Bruneta a ridicat din spranceana,incercand sa inteleaga ce vroia sa spuna vocalistul.De ce avea aceea parere despre o persoana ce avea acelasi sange cu el?Ingrijorarea i se putea citii in ochi.Nevrand sa il sperie,fata a aprobat din cap.Cu toate astea,vroia sa o cunoasca mai bine pe Tori.Habar nu avea ca adolescenta avea de gand sa o foloseasca.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




In sfarsit... praise am asteptat asa de mult @.@
Let`s see,sentimentele lu Yuji...oh God,Too early 21 Ce pot zice,daca devine si el "dusman" va fi greu pt Shu si Yuki...damn..si Tori aia...se joaca cu Serena dupa cum pofteste.. Sau ma rog,se va folosii 21
Ce sa mai zic,oare ce o sa se mai intample in Kyoto,videoclip nou a?pacat ca nu e vizual Smile
Anyway,good job,keep up the good work!

See ya!
[Imagine: FES_Icon_by_ShardRenzi.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)