Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Gravi Fic 16+ [yaoy]

Contractul

Dis-de-dimineata,capitala nipona era intr-o galagie totala.Toata lumea vorbea de concertul ce urma sa il aiba Bad Luck impreuna cu Chimera.Pana si personale in varsta discutau despre acest eveniment,ce punea intreaga Japonie in alerta.Tokyo era asaltat de tineri ce locuiau pe continentul american,ce au venit doar pentru a asista la minunatul eveniment.In vila romancierului,era un dezastru total.Din cauza neatentiei,Shu a uitat unde si-a pus costumul pe care obisnuia sa il poarte pe scena.Iar acum,intorcea toata casa cu susul in jos.De pe canapea,Yuki privea stupefiat cum toata locuinta ii este distrusa de mania solistului,ce pare mai rapid ca un conducator de formula 1.Vanilla cadea pe scari,hamsterul se afla intr-un ghiveci,in timp ce piscina era plina de diferite lucruri pe care cantaretul le atunca pe geam.Nervos,acesta s-a ridicat,tipand din toate puterile.
-Shuichi!Coboara dracu in momentu asta!
In mai putin de zece minute,vocalistul si-a facut aparitia in fata blondului.Nu intelegea care este motivul pentru care acesta a tipat.De obicei,era foarte calm,insa atunci cand se enerva,era bine sa nu fi in preajma lui.Brusc,ochii purpuri ai rozaliului strabateau intreaga incapere,vazand dezastrus facut.Pisicuta se chinuia sa se ridice dupa impactul zguduitor cu treptele,in timp ce dinti rozatorului distrugeau tultpina minunatei flori pe care scriitorul o avea.
-Oops...cred ca am facut mizerie.Spune acesta punandu-si mana la ceafa in timp ce zambea nevinovat.
-Mizerie?Mi-ai distrus casa!Piscina e plina de lucruri,in timp ce in jurul meu parca a trecut uraganul,pe nume Shindo Shuichi.Marele tau noroc a fost acela ca astazi vine persoana ce face curat,ca daca nu se intampla asta,ramaneai aici pana terminai tot!Nu imi pasa ca ratezi concertul.Ai priceput?
Rozaliul a aprobat din cap,dupa care s-a reinors in dormitor pentru a-si cauta tinuta.Epuizat,blondul s-a trantit pe canapea,punandu-si capul pe materialul moale din piele.Se simtea rau,fapt care il facea sa stranga puternic din dinti.Detesta sa nu se simta bine.In plus,trebuia sa ajunga la concertul iubitului sau.Nu il putea dezamagi.Insa inainte de eveniment,cele doua trupe aveau o conferinta de presa.Plictisit,novelistula a privit ceasul.Stupefiat,vocea lui a inceput sa se auda din nou in intreaga casa.
-Shuichi!Mai e o ora si incepe conferinta!Misca!
Grabit,vocalistul a vrut sa fuga,insa tot ce a reusit a fost sa se rostogoleasca pe scari.Destul de dezechilibrat,acesta se indrepta spre iesire.Daca Eiri nu il tinea de brat,cu siguranta intra in unul dintre stalpii decorativi din living.Cuplul s-a urcat in masina,grabindu-se spre locatie.Vrand sa mai castige timp,solistul a decis sa se schimbe in automobil.Insa tot ce reusea era sa il incomodeze pe novelist.In cele din urma,solistula a ajuns in fata unei cladiri destul de mari,pe care era un afis cu cele doua trupe.Acesta si-a sarutat scurt iubitul,dupa care a urcat rapid scarile.La usa era asteptat de K,care tocmai isi incarca arma.
-Ma scuzati ca am intarziat.Dar stiti voi..am avut niste probleme..
-Iar te-ai distrat cu Yuki inainte de concert?Replica blondul ridicand din spranceana.
-Nu domnule!Nu mi-am gasit costumatia si a trebuit sa o caut.Dar sa mergem,mai e putin si incepe conferinta.
Grupul a patruns intr-o camera,destul de spatioasa,unde ziaristi erau peste tot.De cum s-au asezat pe scaune,bliturile au inceput sa se aprinda,incercand sa focalizeze o imagine cat mai buna cu cele doua trupe.La mijlocul lor,Thoma a tinut un discurs de cateva minute,in care prezenta noile proiecte ale companiei N-G.Dupa ce acesta a luat sfarsit,vedetele aesteptau acum intrebari din partea reporterilor.
-Shuichi,cu toti stim de frumoasa relatie dintre tine si faimosul scriitor Yuki Eiri.Insa am auzit ca sora ta a incercat sa va desparta.Cum comentezi acest lucru?
-Ei bine...
Insa replica vocalistului a fost scurt taiata de vocea dura a managerului.Ochii ce aveau o nuanta de albastru-violet ii privea pe cei din jur,in timp ce incerca sa dea un argument cat mai plauzibil.
-Este adevarat ca intre cei doi au incercat sa se puna multe persoane,insa aici discutam despre concertul ce va urma sa aiba loc in cateva ore,nu despre viata personala a membrilor din trupa Bad Luck.Alte intrebari?
Replica data de K a fost atat de interesanta,incat baietii din jurul lui il priveau atent,in timp ce ii scopteau ca este cel mai tare.Blondul a aprobat din cap,dupa care s-a asezat pe locul sau.Din spate,o tanara jurnalista s-a ridicat in picioare,adresand o intrebare Serenei.
-Chimera,cu totii cunoastem succesul avut de tine pe continentul american.Acum,dupa dupa concertul ce va urma,te-ai gandit sa ramai in Japonia pentru a semna un contract cu N-G Productions?
-Ei bine,este o intrebare destul de interesanta.Mi-ar fi foarte greu sa parasesc tara mea natala,insa daca mi se ofera o sansa in aici,pentru a canta alaturi de Bad Luck,cu siguranta nu o voi refuza.
Brusc,Thoma s-a ridicat de la masa,indreptandu-se spre locul unde era adolescenta.Acesta a scos dintr-o mapa de culoare neagra o hartie,pe care i-a pus-o in fata.Bruneta a citit,dupa care fericita a inceput sa tipe.
-Sigur ca accept!
Aceasta a luat pixul din mana blondului,semnand in partea stanga a pagini.Se parea ca este un contract.
-Bun Venit la N-G Productions.Replica acesta zambind.
-Multumesc.Replica adolescenta fericita.
Cei doi au dat mana,dupa care s-au retras din sala.Shuichi a luat-o pe tanara in brate,sarutand-o pe obraz.Era foarte fericit ca fata avea sa cante alaturi de ei,insa nu stia ca inafara de placerea de a face parte din trupa,Serena a dezvoltat sentimente destul de frumoase pentru vocalist,insa prefera sa le tina ascunse.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




salut sunt noua pe aici dar am citit tot ce ai scris pana acum si vreau sa-ti spun ca am fost fascinata de poveste asa ca astept si eu ca si ceilalti continuarea sper sa te grabesti si inca ceva te rog frumos sa nu termini povestea cu sezonul trei si fa-ti mila de noi si mai gandestete la cateva multumesc frumos sunt sigura ca vei deveni o scriitoare de succes
era sa uit as dori si eu sa ma invete cineva mai multe de spere acest sitte sincer as vrea si eu un chibi multumescpupicpupicpupicpupic8888

[edit aly] offtopic
[Imagine: 641488.jpg]
^_^Oh tu dulcele meu tiran... oare cand vei intelege ca "te iubesc"...^_^

Gomen gomen pentru greseli..nu am avut timp sa il corectez.

Concertul

Dupa conferinta de presa,cele doua trupe se aflau in cabina,asteptand marele moment.Mai erau cateva ore pana la concert,insa ei simteau aceleasi emotii ca in clipa in care trebuiau sa iasa pe scena.Serena era foarte fericita,deoarece va face parte din compania N-G.Asta insemna ca va fi aproape de Shuichi,de care se indragostise profund.Insa nu vroia sa faca nimic ca sa il depsarta de Yuki.Stia prin cate au trecut cei doi si ii admira sincer.Simplul fapt ca vocalistul era fericit o facea pe fata sa zambeasca.Nu ar fi suportat sa stie ca ea e persoana care ii provoaca suferinta.Asa ca prefera sa isi tina sentimentele ascunse.Era constienta de faptul ca va venii o vreme cand va trebui sa se reintoarca in New York.Insa acum trebuia sa se bucure de moment,dand tot ce are mai bun in concertul ce urma sa aiba loc.Pe una dintre canapele,cantaretul statea intins,in timp ce sorbea zgomotos dintr-o cutie de suc.Hiro il privea si nu putea sa creada cat de mult a putut sa se schimbe,atat fizic cat si psihic.Nu mai era acelasi pusti rasfatat care ori de cate ori facea vre-o gafa,se ascundea in spatele lui Yuki,sau se refugia intr-un colt atunci cand era suparat.Acum era un tip matur,care facea fata tuturor problemelor.Invatase sa nu mai aiba incredere in lume.Pana si aproapele tau te poate trada,iar asta era un fapt dovedit.Brusc,in usa cabinei s-a auzit o bataie.Din hol si-a facut aparitia romancierul,ce purta un costum negru si o camasa cu aceiais nuanta.Ii statea foarte bine in aceste culori,sau mai bine spus non-culori.Vazandu-l,cantareata a inceput sa tremure.Nu stia de ce,insa o speria privirea lui.Acei ochi deschisi la culoare,ce erau la fel de reci ca gheata,insa aveau aceiasi duritate ca cei ai unui tigru.in mod instantaneu,aceasta a scapat cutia cu suc,care se varsa pe picioarele ei.Acel eveniment a atras atentia celor din jur,dar mai ales a novelistului,care o privea plin de neincredere.
-Serena,te simti bine?Intreaba rozaliul apropiindu-se de ea.
-Sigur ca da!Ma scuzati.
Aceasta a parasit incaperea,cu gandul sa se duca la baie,pentru a se curata.Realizand ca nu are motiv de ingrijorare,Eiri si-a luat sotul de talie,sarutandu-l.Era ceva obisnuit pentru cei doi sa aiba momente tandre de fata cu ceilalti,insa nu pareau sa fie deranjati.Dimpotriva!Se bucurau sa vada ca relatia lor mergea mai bine ca niciodata,mai ales dupa aparitia lui Tori.
-Trebuie sa plec.O sa fiu in sala,alaturi de Thoma si K.Succes.
Shu i-a furat un alt sarut blondului,lasandu-l pe acesta sa plece.Trebuia sa se pregateasca de concert.Aveau de ferificat instrumentele,insa acest lucru avea sa fie facut de catre echipa tehnica.In baie,Chimera statea sprijinita de chiuveta,tinand capul in jos.apa cadea cu viteza,aruncand stropi in toate directiile.De ce se simtea asa in prezenta scriitorului?Care era motivul pentru ca privirea lui o inspaimanta?Nu avea nici-un motiv sa reactioneze in acest mod,si cu toate acestea,ea o facea.Realizand ca este timpul sa se reintoarca in culise,a oprit robinetul,dupa care pleca.Insa nefiind atenta,la intrare,s-a lovit de cineva.
-Imi cer sc...
Insa in momentul in care a intalnit privirea blondului,cuvintele i s-au pierdut.Corpul a inceput sa ii tremure in mod incontrolabil.Yuki se uita la ea,in timp ce ridica suspicios din spranceana.Era curios sa afle ce se intampla.
-Ai patit ceva?Te vad cam...agitata.
-Nu,sigur ca nu.Ma scuzati.Trebuie sa plec.
Aceasta a inceput sa fuga,avand ca destinatie cabina unde colegii ei se relaxau.Ramas in urma,Eiri o urmarea cu privirea.Nu stia de ce,insa nu putea sa aiba incredere in ea.De ce simtea acest lucru?La urma urmei,relatia dintre ea si Shuichi nu era decat unsa profesionala.Sau lucrurile stateau altfel?Oricum,novelistul nu avea de gand sa o scape din priviri.Niciodata nu puteai sa sti la ce sa te astepti de la o posibila rivala.
Ajungand in culise,tanara a trantit usa,lipindu-si trupul de suprafat rece.Baietii o priveau in timp ce ridicau din spranceana.Ce se intamplase cu ea?De ce venise atat de agitata?Curios sa alfe adevarul,Shuichi a chemat-o la el,apucand-o de mana.
-Tu te simtit rau.Te-ai comportat foarte ciudat de cand a aparut Yuki.Nu imi spune ca te-ai...
Rozaliul i-a dat drumul,ridicandu-se de pe canapea.Credea ca aceasta s-a indragostit de el.Nu suporta sa stie ca o fata pe care ajunse-se sa o considere o sora mai mica ii facea acest lucru.Ar fi fost lovitura de gratie pentru el.
-Nu!Te rog sa nu iti formezi o parere gresita despre mine.Cea ce gandesti...nu este adevarat.Nu simt nimic pentru el.
Auzind acest lucru,Shu a rasuflat usurat dupa care a zambit.In sfarsit o fata care nu se simtea atrasa de sotul sau.Insa el nu avea de unde sa stie ca sentimentul pe care romancierul i-l inspira adolescentei era unul de teama.Acestia s-au asezat pe canapea,in asteptarea momentului.
Dupa cateva ore,usa incaperii s-a deschis,facandu-si aparitia K.
-A sosit clipa.
Cei sase s-au ridicat de la locurile lor,indreptandu-se spre scena.Emotiile erau aceleasi ca la fiecare concert.Managerul l-a apucat pe rozaliul de mana,soptindu-i ceva.
-Sa nu uiti de ultima melodie.Va trebui sa faci cum am discutat.
-Sigur ca da.Totul pentru succes.
Serena a vrut sa afle ce se intampla,insa nu mai avea cum.Cortina era pe punctul de a se ridica.In momentul in care materialul grena a disparut,intreaga sala parca a explodat.Aplauzele rasunau in timp ce strigatele fanilor se auzeau din fiecare loc.Era o atmosfera foarte electrizanta.Prima melodie a fost "The World".Vocea subtire a fetei se combina perfect cu cea a adoelscentilor,rezultand o imbinare dea dreptul mortala.Rand pe rand,cantecele erau primite cu aceiasi intensitate si pasiune de catre fani.In spatele scenei,pe unul dintre locuri,doi ochi purpuri priveau scena.
-Ala este fratele meu?Dar nu seamana deloc cu baiatul pe care eu il cunosc.Ceva s-a schimbat.E...foarte matur.
Tori nu putea sa creada cat succes avea Shuichi.Stia ca albumele trupei lui sunt cele mai vandute,insa trebuia sa vada cu ochii ei ca sa creada.Privea in jurul ei si simtea cum trupul ii tremura.Aplauzele nu mai conteneau,in timp ce strigatele rasunau.Iata ca a sosit si sfarsitul concertului.Ultima melodie era "Beauty and the Beast".Decorul era unul de vis.Reflectoarele straluceau,in timp ce ploaia artificiala cadea peste cele doua trupe,udandu-i.Era un cantec foarte lent si pasional,care descria povestea de dragoste dintre o adolescenta saraca si o bestie.Insa in cele din urma,dragostea triumfa.La sfarsitul melodiei,Shuichi s-a apropiat de Serena si luand-o de talie,isi unii buzele cu ale ei.In acel moment,intreg publicul a explodat.Insa nu numai ei.Din partea de sus,Yuki simtea cum sangele incepe sa ii fiarba.Stia ca totul face parte din spectacol,insa nu putea sa nu simta gelozie.Pe scena,Chimera simtea cum se topeste in bratele rozaliului.Daca acesta nu o apropia tare de el,putea sa cada.Sub acele picaturi false de ploaie,Serena a avut parte de primul sarut din viata ei.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




Trebuia Shu sa o sarute, trebuia, ca nu se putea altfel! 14 Nu de alta, dar este foarte posibil sa ii fi dat lui Chimera un mic imbold, si asta nu este bine 20
Pfoai, saracu Yuki...cred ca mai umpic si turba...
So...deabia astept urmatorul capitol! Si daca se poate sa il postezi umpic mai repede ca pe acesta, ar fi bine 4
So...gambate! pupic
:bye:

Stati Stati .. adica... Numai eu am observat?":sry:Sub acele picaturi false de ploaie,Serena a avut parte de primul sarut din viata ei OwO." Primul sarut din VIATA ei? :scary: cum se poate asa cv? 39 cati dreg d ani are saraca fata?21
Whatever....Nici mie nu mi-a prea convenit k Shu a sarurtat-o.. -_-" dar am inteles k toate astea faceau parte din spectacol... Insa precum spune dia... e posibil sa ii fi dat fetei un mic imbold...Si nici mie numi prea convine... d la un timp nu-mi mai convine nimic 21
Cred k ii si nornal ca Yuki sa simta cum sangele ii clocoteste... Daca Shu ar fi fost sotul meu as fi aterizat pe scena q primul avion, chiar daca eu eram langa scena ^w^

So astept nextul 71
Chuu & Gambate sis pupic
:bye:
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]


Aham...am mai auzit ca Yuki sa isi faca de cap cu una, sau una sa incerce sa-i desparta, dar ca Shuichi, de fata cu toti sa sarute pe altcineva decat Yuki...13

Tu chiar mi-ai trantit-o, tocmai cand ma gandeam sa-ti spun sa nu faci treaba cu fetele bagarete prea lunga. Chiar ca stii cum sa intorci oamenii din drum21 .

Critici....te-ai scuzat la inceputul capitolului, deci presupun ca nu ai putut sa corectezi...intradevar, sunt cateva chestii care nu suna bine, dar cred ca pot trece cu vederea, macar o data ai si tu voie sa ai o alta treabaSmile .

Insa...tot vreau sa-ti zic ceva...legat de titlu, nu era: "yaoi"?

Oricum...gambate si Ja!
[Imagine: sigdn.jpg]

The old bastard left his ties and his suit
A brown box, mothballs and bowling shoes







gomen' daca sunt greseli!


Teama

Concertul se sfarsise cu un final mai mult decat neprevazut.Intreaga sala era in picioare,aplaudand si fluierand.Nu era persoana care sa nu fi ramas cu o impresie foarte placuta.Ecranele uriase amplasate in diferite parti ale orasului au difuzat in direct tot.Toata tara a asistat la cel mai mare eveniment din lumea muzicii.Trupa Bad Luck facea cu mana oamenilor care i-a urmarit,in timp ce pe chipurile lor era un zambet urias.Singura ce parea complet pe dinafara era Serena.Aceasta isi atingea buzele cu mana stanga,in timp ce ochii ei negri urmareau toata acea agitatie din public.Brusc,si-a ridicat peivirea spre partea de sus a arenei.Acolo,se afla Yuki,care isi tinea palmele incrucisate.Ochii lui reci erau atintiti asupra fetei,in timp ce parul blond statea ravasit pe frunte.Vazandu-l,Thouma i-a pus mana pe umar,in speranta ca va putea sa afle ce e cu el.
-Ti s-a intamplat ceva?
-Nu.Vreau doar sa iim dai adresa domnisoarei.
-Eiri,stii bine ca nu pot face asta.Sunt informatii strict confidentiale.
-Seguchy,am spus ca vreau adresa.Sau trebuie sa fac singur rost de ea?
Seful a aprobat din cap,dupa care s-a ridicat de la locul sau.Acelasi lucur l-a facut si romancierul,insa nu inainte de a-i mai arunca o privire plina de raceala Chimerei.Pe scena,aceasta simtea cum corpul incepe sa ii tremure.Avea impresia ca i se va face rau daca nu pleaca din acel loc.Vazand asta,Hiro s-a apropiat de ea,lunad-o de talie.Trebuia sa faca in asa fel incat publicul sa nu isi dea seama de ce se intampla.Dupa o ultima serie de aplauze,cele doua trupe au parasit scena.Ajungand in culise,adoelscenta s-a asezat pe unul dintre fotolii.
-Ce se intampla cu tine?Am vazut ca te-ai comportat ciudat inca de dinainte de concert,insa la sfarsit,m-ai aveai putin si lesinai.Replica Hiro punandu-si mainile in san.
-Ce?Nu am nimic.Ma simt foarte bine.
-Este vorba de Yuki Eiri,nu?
Auzind replica managerului,bruneta a incremenit.De unde stia acesta ca era vorba de scriitor?Norocul ei a fost ca Shuichi nu era prin preajma,altfel,ar fi putut banui ceva.Nemaiputand sa se controleze,Serena a inceput sa planga,punandu-si capul pe genunchi.
-Ma sperie...dupa ce Shu m-a sarutat,am facut greseala sa il privesc.Acei ochi reci si duri...nu pareau cu cei ai unui om!Semana cu un demon.
-Exagerezi.Nu e atat de rau.E adevarat ca este dur si destul de ironic,insa nu are de ce sa te urasca.In plus,sarutu ala a fost de dragu spectacolului.
Bruneta l-a privit pe Fujisaki,dupa care a aprobat din cap.Poate ca avea dreptate.La urma urmei,toata acea scena a facut parte din melodie.Nu i se putea intampla nimic rau.Novelistul nu ar fi fost in stare sa ii faca ceva.Era un barbat calm si foarte matur.Putea sa fie putin suparat,insa in nici-un caz furios.Cerandu-si scuze pentru iesirea din urma cu ceva vreme,cantareata a parasit incaperea,inainte ca Shuichi sa vina.Ramasi singuri,baietii se uitau unul la celalalt.Nu vroiau sa se ingrijoreze pentru asemenea lucru,insa atunci cand o femeie era in preajma sotului sau,se putea transforma imediat intr-o persoana lipsita de scrupule.Brusc,usa camerei s-a deschis,intrand rozaliul.
-De ce aveti fetele astea?Parca ati fi vazut o fantoma.
-Ti se pare tie.Felicitari Shu.Ai dat tot ce ai mai bun pe scena,ca intodeauna.Presupun ca maine,toate ziarele vor scrie despre concert.
-Da...si sunt mandru de acest lucru.Apropo,unde e Serena?Intreaba vocalistul punandu-si mana la ceafa.
-A plecat acasa.Era foarte obosita.Replica managerul tinandu-si mainile incrucisate.
Ajungand in apartamentul ei,Chimera s-a trantit pe pat.Camera unde dormea era mare,peretii avand o nuanta usoara de violet.Dulapul alb cu trei oglinzi era asezat in fata patului,in timp ce spoturile din tavan luminau intreaga incapere.Lenjeria alba de matase ii mangaia pielea catifelata si alba,in timp ce mirosul discret de lavanda ii dezmierda simturile.Privea lung plafonul,atingandu-si buzele cu degetele de la mana dreapta.Poate ca pentru cantaret a fost un simplu sarut,insa pentru ea a fost mai mult de atat.A fost prima oara cand buzele ei au fost sarutate.Era incredibil cum o fata de varsta ei s anu fi cunoscut acel sentiment,insa totul era adevarat.Brusc,in usa apartamentului au inceput sa se auda zgomote.Crezand ca este vre-un reporter care vrea sa ii ceara un interviu,tanara s-a indreptat sa deschida.Thouma a avut grija sa ii dea o locuinta ferita de ochii lumii.Nu vroia ca adolescentei din New York sa i se intample ceva.In momentul in care a apasat pe clanta,a suferit un soc.Yuki statea sprijinit de tocul usii,privind-o.Acesta nu a mai asteptat sa fie invitat,pur si simplu a intrat in living.
-Domnule...s-a intamplat ceva?Intreaba tanara inghitind in sec.
-Nu o mai face pe fata nevinovata cu mine,ca nu iti merge.Ce ai cu Shuichi?
-Ai inteles totul gresit.Eu si domnul Shindo suntem doar colegi de trupa.
-Niciodata nu mi-a placut sa port discutii de acest gen.Dar vreau sa iti spun un singur lucru:sa nu incerci sa i te bagi pe sub piele,altfel,vei ajunge sa ma cunosti.Si nu iti recomand acest lucru.Replica Eiri cu o voce dura.
Acesta a parasit apartamentul cantaretei,insa nu inainte de a-i mai arunca o privire plina de raceala.Ramasa singura,Serena s-a asezat pe canapea,punandu-si capul pe genunchi.Acum,mai mult ca niciodata stia ca nu trebuie sa se bage in relatia celor doi.La urma urmei,nu avea nici-un drept sa faca acest lucru.Ea era pur si simplu o solista din alta tara,care incerca sa uite sentimentele nutrite pentru colegul si prietenul ei.Era consitenta de faptul ca Shuichi o vedea ca pe o sora mai mica,in nici-un caz ca pe o femeie.Asa ca nu vroia sa lupte pentru el.Nu dorea sa il desparta de Eiri.Stia ca pentru el,roamncierul e cea mai importanta persoana.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




Awwwwwwww.... Imi place de yuki 8 cade obicei 21 ca e direct, si nu sta mult pe ganduri pana sa spuna ceva ... insa mi putin mila de Chimera ... Saraca fata simte si ea cv pt shu, dar nu poate sa il aiba... Totusi, sa speram sa situatia se va remedia si ca Serena se va indragosti de altcineva 2 ...
Soo.. abia astept nextu sis.. app.. a fost un cap extraodinat 71
*vesnicile mele urari*
:bye:
Ma intorc si eu la scris 71
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]


Uhh...ce il ador pe Yuki :8:
Cat despre Chimmera, ar fi bine sa steie deoparte 45
So...deabia astept urmatorul capitol! Gambate! pupic
:bye:

bine ca Chimera nu vrea sa ii desparta !
Si Yuki poate afost putin mai dur cu ea....
Maine plec la maresi 2 sapt nu voi putea sa iti citesc ficul 20 2 .Dar cand ma intorc il voi citi!!
Gambate !!
When you can live forever what do you live for?

[Imagine: 20f8b2g.png]

Cinema Bizarre Addicted! 8 Yu fangirl :love:

If no one is perfect, why do you wanna be perfect?

Metal Addicted :X


[Imagine: fd27431.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
5 Vizitator(i)