Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Rio vs Hiyono[Spiral]

#1
Rio- pare atat de inocenta si totusi e atat de periculoasa...felul cum gadeste chiar m-a impresinat...si imi place foarte mult cum face planurile si le duce pana la bun sfarsit chiar daca se bune pe insasi in pericol

Hiyono-e foarte activa,draguta,enervanta^^" si desteapta...imi place la ea ca tot timpul incearca sa-l ajute pe Narumi si nu isi lasa prieteni in urma

Dar imi place mai mult de Rio,poate pentru ca e mult mai matura ^^"

Voi pe cine alegeti?
[center][Imagine: dqj3tz.png][/center]

#2
Cu siguranta Rio. La prima vedere e genul de fata inofensiva, dar nimeni nu ar banui ca in spatele acelui chip angelic se afla o personalitate care-si pune in pericol viata de dragul unor trucuri ieftine.
A dat dovada de inteligenta, ranindu-se si totusi, scapand cu viata.

Hiyono e sacaitoare. Nu mi-l imaginez pe Narumi tinand la ea. Hiyono are darul de a scoate omul din sarite chiar si cand nu e cazul.

#3
Cu siguranta o aleg pe Hiyono. E desteapta, se pricepe la computere (ar putea fi un foarte bun hacker), lucru prin care il poate ajuta pe Ayumu. E amuzanta prin faptul ca il urmeaza peste tot pe amicul ei si adora mancarea facuta de acesta. Nu am ales-o pe Rio pt ca, desi ii apreciez inteligenta, nu imi place ca si-ar risca propria viata pt a-si face treaba, pt a-si indeplini misiunea.
[Imagine: sig_reinoir.png]

#4
Amandoua sunt pe placul meu, dar o voi alege pe Rio, deoarece a avut un trecut de neiertat, atat de dureros, nu a avut pe cineva alaturi cand era mica si nimeni nu i-a aratat fericiriile vietii. A trait de una singura. Este atat de dulce si atat de periculoasa in acelasi timp, imi place foarte mult de ea. Este foarte desteapta si stie sa faca planuri, acest lucru chiar m-a impresionat foarte mult. Este uneori foarte matura, rareori o vezi purtandu-se copilaros. Spre deosebie de ea Hiyono ma calca uneori pe nervi, poate fi foarte enervanta, dar totusi imi place de ea, deoarece este o fata activa si este deasemenea desteapta. Adica a avut si ea un rol important in rezolvarea acelor cazuri. L-a ajutat asa cum a putut pe Ayumu si s-au vazut rezultatele. Deasemenea este foarte draguta, I like her hair <3 S-ar potrivi cu Ayumu xD Pacat ca nu au fost niste parti mai romantice intre cei doi. Dar totusi raman la Rio, deoarece este una dintre personajele mele preferate si pur si simplu o ador din toate punctele de vedere.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#5
Dintre Rio si Hiyono imi place mai mult de Rio pentru ca este un geniu in chimie si pentru ca este nebunatica si foarte draguta in comparatie cu Hiyono care pare sa ascunda ceva, pare sa stie prea multe.. si chiar se dovedeste ca asa este.
Nu voi face comparatie intre relatiile pe care acestea le au cu Ayumu pentru ca tind sa fac referire mai mult la manga decat la anime si sunt 2 lucruri diferite.
Oricum eu o aleg pe Rio pentru tot ce reprezinta ea. Zuppy07
[Imagine: Anime_Vector_Signature_by_iNegacion.jpg]

#6
O aleg pe Rio Takeuchi deoarece un timp a fost personajul meu favorit feminin si inca mai e , dar nu atat de mult . Imi place inocenta ei falsa , ochii ei te hipnotizeaza print-o privire si tot asa , iar Hiyono e cam lasa si enervanta , dar se potriveste bine cu Ayumu.
Slipping through the cracks of a dark eternity
With nothing but my pain and the paralyzing agony
[Imagine: 6iseio.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Spiral. Shiva 27 16.036 05-07-2014, 09:27 AM
Ultimul răspuns: Aggie
  Personajul preferat din Spiral Iris 16 13.000 26-02-2011, 01:40 PM
Ultimul răspuns: Catherine
  Rio vs. Ryoko[Spiral] Blacky 7 6.283 05-02-2011, 01:59 AM
Ultimul răspuns: mariska
  Spiral Game Lye 10 8.689 26-05-2009, 06:48 PM
Ultimul răspuns: Alexi
  Ce credeti ca s-a intamplat cu Kyotaka?(Spiral) Lye 7 8.314 30-11-2008, 11:35 AM
Ultimul răspuns: Heratcher.21q


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)