Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Probleme de rezolvat 2

[Imagine: zzzzzzzt.png]Buna ma bag si eu ca musca pe aici, dar am bagat de seama ca nu pot schimba semantura. Ma intrebam de ce sau daca exista solutie.
In mod normal la ''editeaza semnatura'' trebuia sa apara acea bara de instrumente cu fontul, marimea, imaginea, videoul. etc.
La mine aceasta bara nu este. Ma intrebam care ar fi cauza si daca se poate rezolva. Multumesc!




Edit: iata si un printscreen


...............[Imagine: bnkWUB1.png?1]


Acuma vad printscreen-ul, heck trebuie sa dau quote ca lumea pune slash-uri pe unde nu trebuie ~14

Deci, User Cp-->Edipt Options--> Bifeaza Show the MyCode formatting options on the posting pages apoi save.

Daca este deja bifat, debifezi si dai save si repeti faza de mai sus si iti va aparea ^^

Sau daca cauta careva in topic, stiti jos unde e bara de Enter keywords?

Citat:
(17-08-2011, 07:50 PM)Aly A scris: *rolls eyes*

Bara de instrumente nu apare nici la pc - desktop, nici la laptop, nici la mobilele varianta clasica - cele cu taste, nici la cele cu touch, nici la Ipod, nici la Ipad, nici la Iphone... Oare care o fi problema?

Mda, goana dupa erori inexistente aia e problema... ori probabil limba romana e grea de inteles si din acest motiv nu stiti ce inseamna rabdarea ca se vor rezolva.


Mayaly mersi dar nu functioneaza T_T
Am incercat de 3 ori, refresh de asemenea , am incercat sa umblu prin source sa vad daca gasesc cod sau ceva. Nimic!
T_T
...............[Imagine: bnkWUB1.png?1]


buna am si eu o problema,cand vreau sa postez un capitol de la fic-ul meu...nu imi merge deloc deloc,cand am vrut sa pun un capitol nu imi aprea nimic,si a doua zi era pus de 3 ori acelasi capitol,pentru ca am incercat de 3 ori dar nu aparea nimic..si acum cand am incercat sa sterg 2,la fel,nu merge...imi da incontinuu eroare20 help me
[Imagine: 15yjabr.jpg]
The Day I will STOP lovin` you,Is the Day I close My eyes FOREVER ! >.<


Daca ai vrut sa iti stergi cele doua postari in plus, nu poti.
Din cate stiu eu, un user nu isi poate sterge un post. Doar : cei care fac parte din echipa extra zup, moderatorii si administratorii logic. 4

Daca vrei sa ti se stearga cele doua postari o rogi pe : Denny, Aly sau Nya . ^^
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

Nu ai cum sa umbli in source code si sa dai de cod, e flash, ciudat e ca la mine nu apare decat la editarea de profile si nu mai merge pe nici o tema mai nou. Asteapta-l pe Flaw sau utilizeaza topicul de coduri mybb de la tutoriale.

Era ieri un capitol la FF care vroia moderare - nu stiu de ce - si stiu ca i-am dat eu acceptare. S-ar putea sa fi fost postul tau. Zi-mi ce fic e si iti sterg eu capitolele alea postate de mai multe ori.

Scuze, s-ar putea sa nu fac mult sens acuma, am febra -.-

Salut, vin [sau revin] si eu cu o mica problema/intrebare/nelamurire.

Deci eu mi-am deschis un fic, bla-bla si am postat un singur capitol. In seara asta cand sa il postez pe al doilea imi zice:

JavaScript

<aminezup.com>

<br/> Administratorul a specificat ca toate mesajele au nevoie de moderare. Veti fi redirctionat catre subiect.


Bun, dau ok si ma duce in topicul ficului, fara nici un mesaj. mayaly a zis in Post: #161 ca trebuie sa dea acceptare la o moderare. Are cumva legatura cu asta? Lamuriti-ma si pe mine va rog ca nu prea inteleg. 106 Multumesc.
[Imagine: Lawliet.gif]

Cioco mania :pls: ^_^

mayaly problema a fost rezolvata XD. tot eu singura mam descurcat O_O. am gasit un truc folositor care ma ajuta acuma sa pot schimba semnatura. Sankyu oricum Smile
Scuze ca team mai deranjat cu asa o minoritate. Treaba de mod nui usoara , stiu ^^.
...............[Imagine: bnkWUB1.png?1]


(29-10-2011, 06:42 PM)Too Many Dreams. A scris: Salut, vin [sau revin] si eu cu o mica problema/intrebare/nelamurire.

Deci eu mi-am deschis un fic, bla-bla si am postat un singur capitol. In seara asta cand sa il postez pe al doilea imi zice:

JavaScript

<aminezup.com>

<br/> Administratorul a specificat ca toate mesajele au nevoie de moderare. Veti fi redirctionat catre subiect.


Bun, dau ok si ma duce in topicul ficului, fara nici un mesaj. mayaly a zis in Post: #161 ca trebuie sa dea acceptare la o moderare. Are cumva legatura cu asta? Lamuriti-ma si pe mine va rog ca nu prea inteleg. 106 Multumesc.

Ia vezi acuma. Nu pricep de ce comenturile tale au nevoie de moderare mai ales cand in admin apare ca e de la Bad girl cu ceva caractere ciudate in nick...

http://animezup.com/forum/member.php?act...&uid=10204

Ea e cea care apare, nu tu. Ziceti-mi concret unde postati voi. Faza asta nu a mai fost pana acuma. Un link la fic ar fi de ajutor si el ^^

Pai, link-ul de la fic: http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=28165 cum ai zis ca ti-ar fi de ajutor, scuze ca nu l-am postat de prima oara. 9 Vad ca acum este postat capitolul. Am incercat de doua ori si mi-a aparut chestia pe care am mentionat-o in postul anterior. Acum am intrat si vad ca este postat capitolul de doua ori O_O Daca se poate mayaly sa stergi unul dintre cele doua capitole acum as fi recunoscatoare. Chiar nu inteleg ce se petrece, dar din moment ce capitolul a fost postat nu te mai bat la cap cu intrebari inutile. Iti multumesc. Smile
[Imagine: Lawliet.gif]

Cioco mania :pls: ^_^



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Intrebari/nelamuriri/probleme/sugestii Syryus 4 62.638 17-04-2015, 12:49 PM
Ultimul răspuns: nanafans
  Probleme cu trimiterea de mail-uri Flaw 1 3.434 15-02-2013, 11:51 PM
Ultimul răspuns: Anumit
  Probleme de rezolvat Flaw 318 175.824 20-12-2010, 02:32 AM
Ultimul răspuns: Flaw
  'ubitii, probleme, din nou... kame. 4 4.143 05-07-2010, 08:08 PM
Ultimul răspuns: kame.
  Probleme la Zup Sites kidztv 2 3.176 17-03-2010, 04:49 PM
Ultimul răspuns: Flaw


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)