Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Intrebari/nelamuriri/probleme/sugestii

#1
Nu stii unde sa-ti postezi ficul? Crezi ca Zuppy are parul prea ciufulit? Iar te-a banat Syryus? Posteaza aici si vei primi un raspuns la intrebarea sau sugestia ta!
Am facut topicul acesta deoarece multi membri noi (sau chiar vechi) nu stiu la cine sa apeleze sau unde sa intrebe cand au o nedumerire. Sper ca acum totul sa devina mai clar.
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#2
Cool, primul post...Probabil esti constient deja de problema, Sy, dar am sa o subliniez si aici just to make sure: "Postarile de azi" de la Linkuri utile nu isi mai face cum trebuie treaba, de multe ori cand este utilizata arata ori eroare, ori nu afiseaza toata posturile din ziua curenta. Eu unul chiar folosesc acest link destul de des, deoarece e foarte practic si ma scuteste sa caut posturile care s-au facut de curand. Sper ca se va putea rezolva curand bug-ul.
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

#3
Ah, am uitat sa schimb titlul, Postarile de azi le gasesti pe chestia verde de langa alerte. acolo sunt postarile noi acum.
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#4
Yeah, iarasi imi asum pozitia de user antipatic si nemultumit, dar nah, forumul asta are nevoie de scandal. Pentru numele lui Dumnezeu, de ce nu pot sa imi sterg posturile, desi teoretic avem optiunea de a le sterge? Acel Delete post de la full edit nu merge. Cred ca am mai pus candva intrebarea asta si mi s-a da un raspuns steril, insa orice user ar trebui sa aiba dreptul sa isi stearga posturile personale, deoarece e proprietatea lui (mai mult sau mai putin, in functie de neuronii fiecaruia) intelectuala. Cat de greu poate sa fie sa rezolvi asa ceva? Sa nu mai vorbesc ca ma irita faptul ca notificarea grafica de la PM-uri din bara de sus (cea din dreapta lui Zuppy) e la alerte si cea de la alerte e la posturile din ultimele 24 de ore.
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

#5
va rog mult puteti traduce manga la nana....e super acest anime....m-a impresionat mult prin povestile personajelor....si am vazut ultimul episod dar nu prea mi-a placut deoarece s-a terminat fara nici un sfarsit....sper ca puteti traduce manga in romana de dragul meu si a celorlalti fani care asteapta asta....am gasit manga in engleza...dar nu prea ma descurc...si de aceea in romana ar fi cea mai buna alegere...si as vrea daca se poate sa-mi spuneti detalii daca mai stiti ceva referitor la acest anime dupa ce s-a terminat ep. 47 daca nu se traduce manga eventual.....am inteles ca ren va muri??dar nu stiu cat de adevarat e....va multumesc 8



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Probleme cu trimiterea de mail-uri Flaw 1 3.345 15-02-2013, 11:51 PM
Ultimul răspuns: Anumit
  Probleme de rezolvat 2 Flaw 255 95.274 12-02-2012, 06:42 PM
Ultimul răspuns: Aly
  Nelamuriri :d Tenshi. 37 19.153 13-01-2012, 04:58 AM
Ultimul răspuns: Aly
  Probleme de rezolvat Flaw 318 172.566 20-12-2010, 02:32 AM
Ultimul răspuns: Flaw
  Sugestii Arken 18 10.470 01-09-2010, 01:18 AM
Ultimul răspuns: Kashim
  'ubitii, probleme, din nou... kame. 4 4.050 05-07-2010, 08:08 PM
Ultimul răspuns: kame.
  Probleme la Zup Sites kidztv 2 3.120 17-03-2010, 04:49 PM
Ultimul răspuns: Flaw
  Cateva intrebari....:D Vir 1 3.080 26-12-2009, 02:19 PM
Ultimul răspuns: Ryuu


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)