Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Nijikon 2011

#61
(19-10-2011, 08:36 PM)Flaw A scris: Anunt moderatorilor de pe Zup:

Am facut ecusoanele pe care le vom imparti utilizatorilor si tin sa va atrag atentia ca am facut si 6 (SASE) special pentru moderatori, care se vor imparti dupa regula primul venit, primul servit, dupa cum urmeaza: primii 3 mozi care posteaza aici si ma anunta ca vor un ecuson, le vor avea rezervate, si primii 3 mozi care nu au deja ecuson si vin la noi la stand sa ceara unul, le vor primi acolo.

Restul vor trebui sa se multumeasca cu ecusoane normale 4 Scuze

Nu stiu exact cati vin si daca ar avea rost sa fac mai multe. Daca se vor da foarte repede, la anul o sa fac mai multe, pentru toti moderatorii

Eu!

Deci da, vreau ecuson. ^ ^
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#62
Si eu vreau ecuson. Si cum terbuie sa postez ceva mai mult, deci da, vreau ecuson cause it's cool

#63
Mimisor si Mitsukai Yoru!

A mai ramas unul (plus inca 3 care se dau la Niji)

#64
IS PE 3 VAruleeeeeeeeeee !!! amen!

bUNA IDEEa , pc made by ?
[Imagine: i1UaYaJ.jpg]
Humans, puzzles.

#65
...si ultimul fericit castigator al unei bucati de hartie ceva mai groasa tiparita la o tipografie este Zer0, care primeste astfel raspuns si la intrebarea sa 4

Nu va asteptati la un design foarte impresionant, nu am avut timp sa fac mare lucru, with the job and all.

De asemenea, ar fi super daca v-ati aduce din timp niste cleme sau ace de siguranta mai misto, sa aveti cu ce sa le prindeti. O sa incerc sa caut si sa aduc si eu, ca sa nu avem probleme ca anul trecut, dar nu stiu daca mai gasesc

#66
Sa inteleg ca si userii pot primi ecuson? sau il folosim pe cel vechi? daca mai este intr-o stare cat de cat rezonabila?
[Imagine: wqymg0.jpg]

#67
Da. Unde e topicul pentru rezervari de ecusoane care a fost si anul trecut :-S? Eu inca il mai am pe cel de anul trecut si arata bine, dar as vrea unul pe care sa scrie poate 2011 21.

#68
Mda 21 exact...problema e ca scrie pe el ba Nijikon '10 ba Otaku 2011 2124) ...dar nu cred ca e vreun topic pentrue cusoane...adica sa fim seriosi...
[Imagine: wqymg0.jpg]

#69
Mda... Pana la urma nu mai vin si chiar as fi vrut sa ajung... Atat de mult am plans si inca plang, dar aste e, totusi, tata a dat dovada de o nesimtire incredibla... Se duce la ziua nu stiu cui in Bucuresti, dar pe mine nu ma duce la Niji..
Daca se poate as avea o cerere, si sper ca nu o sa va deranjeze... Daca se poate, cineva care este sigur ca ajunge la Otaku, sa imi ia un ecuson, poster si fluturas de-ala ggratis. Sper ca unul/una dintre voi sa imi accepte cerea... dupa cum am spus,,, sper ca nu.cer preaa mult..
Feel The Way
[Imagine: Nyu.gif]
And Do It
[Imagine: member5-1.png]
MyAnimeList | DeviantArt | Drawings|| Blog

#70
(19-10-2011, 01:42 PM)DreamsKeeper A scris: Dar e cineva care sta la ' Metro (intrare autostrada bucuresti-pitesti) ? ca daca vin habar nu am sa ajung, de descurcat ma descurc eu sa ajung ...

astept un raspuns

p.s. NU SANT DIN BUCURESTI

Eu nu stau in zona aia (stau in titan...), dar daca ajungi la Metro militari, iei de vizavi (sensul spre bucuresti) urmatoarele RATB-uri: 61, 137, 236! Dupa care trebuie sa cobori ori la Pacii la metrou ori mergi pana la Gorjului(pentru astea intrebi in troleu si autobuz lumea din jur ca nu stiu sa iti spun statiile pe de rost.. 10 ) si iei 336 pana la universitate si de acolo 381(trebuie sa ajungi la statia dinspre intercontinental aka trebuie sa fi langa universitate si sa te uiti la teatru). Dar e mai usor daca iei metroul ca schimbi doar o data la unirii (aka urci la pacii, cobori la uniri si schimibi magistrala, iei metroul spre berceni)!

Ps: e usor daca intrebi lumea in autobuz de statii ... sau in statie de autobuz, la fel si la metrou, intrebi unde schimbi si pe unde sa mergi...

Pps: sper ca am fost macar putin de ajutor!

Have fun si ne vedem la niji! Smile
[Imagine: Anime_Vector_Signature_by_iNegacion.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)