Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Nijikon 2011

#41
Tipa cu bandajul la tâmplă nu va mai fi anul ăsta xD Sorry Tan :]] anul ăsta nu o să mă ai să îmi priveşti bandajul :] dacă vin la Otaku am să pun unul special la frunte pentru tine să nu îţi fie dor.
Nu vin anul ăsta guys sorry ._.''
-

#42
Pai cred ca voi fi si eu prezenta la Nijikon, dar am o mica intrebare mai pot sa vin si cu alte persoane? ~ spammm ~~ spamm~~

#43
(14-10-2011, 09:33 PM)Mina-chan A scris: Pai cred ca voi fi si eu prezenta la Nijikon, dar am o mica intrebare mai pot sa vin si cu alte persoane? ~ spammm ~~ spamm~~

Evident...
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#44
Multumesc ca m-ai lamurit.

Scuze iar fac ~~ spam ~~~

#45
nu va faceti probleme daca nu aveti cu cine veni.... in cel mai rau caz gravitati in jurul standului zup si gasiti pe cineva cu care sa va faceti veacul 10

#46
Mă, cred că vin şi eu cu văr'miu o.o.
Primu' meu an. 17 E cam... ciudat o.o ... Gen 21 o să dau buzna şi-o să întreb "FLAW, CARE-I FLAW??!" O să-mi fie greu. Mai sunt ecusoane? Sauuu.. tre' să-mi scriu cu marker pe frunte "CRĂCI"?
Evident că pe Tan o să-l zăresc, va fii primul pe care o să-l văd.. Dit'ai matahala.. [Nu te supăra]
Sper să pot venii.
Adică trebuie Cătă s-o întrebe pe mătuşa dacă-l lasă şi dacă îl lasă o întreb pe mama ş.a.m.d. Că singură nu vin o.o. Mă mănâncă atmosfera 21.
Aşa că nu vreau să mă bucur singura p'aci că însfârşit o văd pe Deea ş.a.m.d. Poate mai anunţ vechi useri.. Gen Takeshi, Luli, Cicu sau wtf.

Rugaţi-vă să mă lase... *pray for me* Dă Tan[îl loc de Doamne] să mă lase.
Lawl.

#47
DACA VI SI NU TRECI SI PE LA MINE TE MANANC LA CINA! 21 Si de Tan nu te lua ca am nevoie de el 24) peste 400 de autografe si poze 21 il tin ocupat
[Imagine: wqymg0.jpg]

#48
Stiti ceva de programul de anul asta????
[hihih just 1 week]
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#49
CONCURSURI ANIMEZUP LA NIJIKON

1. Concursul de desen

2. Concurs surpriza pentru domnisoarele de pe Zup

#50
Dupa niste incidente fericite se pare ca e posibil sa vin ambele zile... Inca nu sunt 100% sigura dar sunt mari sanse 105




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)