Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Nelamurire/Lamurire

#1
Probabil ca inaintatul in varsta are legatura cu cat de mult se idioteste omul pe parcus sau cel putin asa mi se pare mie...

Am numit topicul Nelamuriri/Lamuriri pentru a-mi posta nelamurirea si a primi de la cineva competent lamuriri trebuincioase si folositoare.

Intrebarile mele pot fi puerile, de-a dreptul idioate, dar materia mea cenusie se consuma odata cu varsta si rationamentele se fac mai greu...

Care este problema mea :

Exista pe forum un topic in care sa fie afisate imaginile tuturor medaliilor ce se acorda pe acest forum ? Daca da, unde ? (Link direct, va rog !)

Sunt doar curioasa sa vad cum arata toate. Am vazut diverse medalii la useri si arata dragut toate. Sunt foarte interesante.

Se mai primesc inca medalii ? Pentru ce anume mai exact ?

Daca mai are si altcineva nelamuriri, poate folosi topicul meu pentru capatarea lamuririlor necesare !

Multumesc.
Nihil sine Deo - Nimic fara Dumnezeu !

[Imagine: 6.jpg]

#2
Yup există un link care te duce pe o pagină unde poţi vedea lista cu medalii.
http://animezup.com/forum/myawards.php
Citat:Se mai primesc inca medalii ? Pentru ce anume mai exact ?
Pentru fan fic, pentru gfx [ dacă ai topicuri ], fan art, fotografie, pentru 100 de posturi, 500 de posturi. Scrie acolo în lista aia.
http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=323&page=1
aici poţi cere medalii
-

#3
Buna!

Da, nelamurirea ta s-a lamurit acum.

Exista un loc unde poti vedea toate medaliile si semnificatia lor.
link> http://animezup.com/forum/myawards.php

Inca se mai dau medalii. Citeste fiecare semnificatie a medaliei in parte si daca ai indeplinit conditiile de acolo, intra aici. Sunt si medalii pe care noi nu le putem avea ca cele de administrator /moderator etc. Doar daca avem aceste functii. Flaw(administratorul) iti va imiana medaliile.
Medaliile de zodie se dau doar in preajma zilelor de nastere.
link pentru cerere de medalii: http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=323&page=1

Sper ca te-am ajutat si spor la castigat medalii 3

#4
Sigur ca m-ati ajutat ! Chiar foarte mult ! Ma simt asa de vesela ca parca as fi un copil mic ce-a primit o acadea buna ! Ammm !

Nelamurire cu privire la medaliile de fan fic :

Cum se acorda aceste medalii ? Adica ai un topic deschis la Fan Fic si gata, trebuie sa "sari" si sa-ti ceri medalia ? Sau : topicul trebuie sa aiba X replay-uri ori userul sa fie activ in zona Fan Fic de un Z numar de posturi, zile, luni ani ? 39
Nihil sine Deo - Nimic fara Dumnezeu !

[Imagine: 6.jpg]

#5
Trebuie doar sa ai un fic. Bine inteles sa te si tii de el si sa nu aiba spam [mesaje din acelea de 1-2 randuri.
[Imagine: eeeled-1_zpse54e7424.png]

#6
Inca o nelamurire la care mi s-a raspuns. Awww ! Pot sa bat din palme ? 4

O Lamurire serioasa :

Intentionez sa pun in zona Games un topic despre impresile mele personale despre anumite jocuri pe care le-am jucat cap-coada. Am voie spre exemplu sa pun link de descarcare pentru jocul pentru care eu scriu impresia ce mi-a facut-o sau nu am voie asa ceva ?
Nihil sine Deo - Nimic fara Dumnezeu !

[Imagine: 6.jpg]

#7
Da, ai voie 106

#8
(02-09-2010, 02:40 PM)Flaw A scris: Da, ai voie 106

Sarutmana, Multumesc de ajutor. Chiar imi sunt utile astfel de mici-ajutoare pentru a nu face ceva nepotrivit pe forum. Sarut mana incodata ! praise
Nihil sine Deo - Nimic fara Dumnezeu !

[Imagine: 6.jpg]

#9
Regulamentul se refera la topicurile facute special pentru a face reclama unui site.
Daca pui link catre un site si e relevant subiectului, nu e nici o problema.

#10
As dori sa primesc lamuriri cu privire la urmatoarele lucruri :

1. Ce este mai exact "sectiunea secreta" si cu ce se ocupa ea ?

2. Ce este grupul "mov" si ce face el ? Exista anumite criterii dupa care un candidat ar trebui sa-si depuna candidatura pentru a face parte din acest grup ? (Experienta pe forum, experienta in jurizare, altfel de tip de experienta)

3. Asa cum se pot vedea cei mai bogati useri in zupi, de ce nu se pot vedea si cei mai bogati useri in zupi depusi la banca ?

As vrea explicatii babesti, pe intelesul tuturor, in special pe intelesul materiei mele cenusii tocite de vreme. Multumesc anticipat.
Nihil sine Deo - Nimic fara Dumnezeu !

[Imagine: 6.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Am si eu o mica nelamurire... kame. 10 7.351 18-05-2010, 07:41 PM
Ultimul răspuns: kame.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)