Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Nelamurire/Lamurire

#31
Cum imi inchid contul?nu am gasit nicio setare pt dezactivare
"Cand vezi un om bun, incearca sa-l imiti; cand vezi un om rau, analizeaza-te".



#32
Nu il mai accesezi, nu facem un obicei din a sterge contul si nu suntem fb sa il putem dezactiva singuri.

Exista totusi vreo problema de vrei sa renunti la el 2?
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#33
Il accesez foarte rar din cauza lipsei de timp,de aceea preferam stergerea contului. Smile
"Cand vezi un om bun, incearca sa-l imiti; cand vezi un om rau, analizeaza-te".



#34
Nu e nici o problema daca il accesezi foarte rar. Din pacate nu stergem conturi decat in anumite conditii speciale insa tu din pacate nu esti un robot care face conturi automat 2

#35
Hei am o intrebare cum ar trebui sa imi pun avatar? la inceput nu mi-a aparut nimic de genu' Mpokerface

#36
Intra la "Meniu Personal" -> "Editeaza Profil" si in stanga o sa iti apara niste optiuni. Da pe "Schimba avatar".
Daca ai nevoie de screen-uri, iti pot da.
Si vezi ca sunt tutoriale pe aici si explicatii, ar trebui sa fii mai atenta.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#37
O.K., eu am 2 nelamuri de mai multa vreme pe care le-am incercat sa le dau de cap de unul singur, dar spre rusinea si nestiinta mea nu am reusit, prin urmare sunt nevoit sa recurg la intelepciunea si omniscienta stimabililor admini/mozi, dar vreau sa stiti ca am orgoliul ranit 10 (just kidding).

1. Cum pot sa fac sa imi apara avatarul pe care il am pe forum si pe chat. Ma enerveaza silueta aceea verde care apare in dreptul meu, refuz sa fiu un omulet verde.

2. De ce in sectiunea Edit Profile, avem optiunea de a ne schimba titlul, dar aceasta este inactiva? (nu poti tasta nimic in casuta). Eu stiam ca posibilitatea de a-ti procura unul este conditionata de cumpararea lui din Zup Mall, dar atunci pentru ce mai apare casuta aceea? Sau vreti sa ne dati speranta desarte ca putem scapa fara a plati? 21.

Vai, atata ignoranta din partea mea, so sorry.
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

#38
Daca ar fi vorba de ignoranta, nu cred ca ar mai exista curiozitatea aia de a afla, so there ^^

Din pacate, eu nu iti pot raspunde decat la cea de-a doua intrebare, ca la chat-stuff nu ma pricep (si pe asta am aflat-o pe nimerite). Caseta aia acolo nu e decat for teasing, dupa cum ai si banuit. Trebuie sa iti cumperi de la Zup Mall un titlu nou si doar dupa aceea vei putea sa il folosesti si ti se va deploca acea casuta pentru titlul respectiv. Dar nu stiu de ce e asa, ci doar ca... asa este ^^''
[Imagine: 1CGzWYg.png?1]
Thank you, Geesushi! ^-^
"these are the days that must happen to you"

#39
Pentru ca mie mi-e lene sa scot chestii din tema cand le pot dezactiva doar.

Cat despre chat, pune-ti avatarul prin url, nu uploadat pe site, si ti se va vedea si pe chat.
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#40
De ce nu mai exista optiunea de a-ti schimba username-ul si usertitle-ul? I want answers and argumentations and they better be good, deoarece ma batea gandul azi sa fac o schimbare si am observat ca s-a scos aceasta functie fara niciun anunt sau instiintare in prealabil ceea ce nu mi se pare OK, dar poate sunt eu chior si noob de nu pot sa le gasesc.

Daca nici aceste lucruri nu mai putem sa modificam , atunci puteti bine mersi sa scoateti zupii de tot cu urmatoarea tema, deoarece sunt useless....pokemonii sunt o gluma, iar fan groupurile sunt prea putine pentru a servi ca un imbold de a posta sa iti castigi "banii" (no Dragonball and no One Piece.....really?).
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Am si eu o mica nelamurire... kame. 10 7.312 18-05-2010, 07:41 PM
Ultimul răspuns: kame.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)