Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Naufragiul iubirii...

#71
In sfarsit un nou capitol! Doamne Sasuke asta... la ce ii e si lui gandul. Bine...recunosc faptul ca as fi fost incantata ca Sakura sa accepte si sa mai faci o scena de-aia cum doar tu sti:X
Pai descrierea a fost perfecte... nici nu m-as indoii de asta vreodata.
Dialogul...perfect ca intotdeauna
Si naratiunea...oare mai are rost sa spun ca-i perfecta?
Deci... capitolul a fost mai micut, iar asta nu-mi satisface pofta avand in vedere ca nu am mai citit ceva scris de tine de mult timp. Grabeste-te cu nextu`
Bye si spor la tastat:X:))
[Imagine: o7k7f6.jpg]

Parfumul iubirii... -> Comm? 55
Wild Love[+18] -> Comm please 71

#72
okey;
Dialog+naratiune+Descriere=PERFECT-
Imi lace atat de mult modul in care descri lucrurile(vai ce bine me exprim si eu)imi plac aceste ultime doua capitole,scuze am cam ramas in urma!>:D<
Oricum iubsc acest fic,deeabea astept sa vad cum vor rezista Sasuke si Sakura stresului,observ ca Sakura a inceput sa fie debusolata.
Oricum mi-a placut scena dintre cei doi....continua tot asa >:D<
Astept urmatorul capitol
PS.Daca acesta a fost primul capitol hentai si a fost atat de bun....atunci cred ca la urmatorul o sa fac infarct! :perv:


#73
Capitolul mult asteptat de mine! Ce as mai putea sa-ti spun despre dialog, descriere si actiunea inafara de faptul ca sunt perfecte si ca te descurci de minune.
Se pare ca Sakura incepe sa devina putin tensionata si se gandeste la faptul ca s-ar putea sa ramana pentru totdeauna pe insula aia pustie.Iar Sasuke, uite la ce se gandeste el in situatia de fata . . . sa-i fie rusine:)).Desi nu ar mai stica inca o scena intre cei doi:>
Oricum spor la scris si sa pui nextul cat mai curand!

#74
Nu m-ai anuntat!M-ai suparat.Nu stiu de ce dar comentariile mele anterioare se pare ca s-au sters.Anyway...capitolul asta a fost...pai ....hmm..GROZAV asa cum ne-ai obisnuit.Oare sentimentele Sakurei se vor schimba in timp?M-ai facut curioasa.PUNE NEXTUL ALA ODATA CA IMBATRANESC AICI.Pupici!
"Nimic bun nu se poate naste din ura" RomeoxJuliet

#75
ohhhh! nu pot sa cred! dar intr-un fel pot crede...ai pus un nou capitol ( ura! :D ) dar dupa ce l-am citit am crezut ca mi-ai citit gandurile...ma asteptam la o scena din asta din partea Sakurei avand in vedere faptul ca atunci la cascada a fost cu mult dar mult mai aeriana decat este ea de obicei in acest fic....totusi as fi sperat la inca o faza din aia (hmmhhham plus 1 8 ) dar nah..totusi mie mi-a placut gandul pervers la brunetului iar Sakura trebuia sa profite de asta..adica cand vor mai avea ocazia de a fi atat de intimi in mijlocul unuin loc romantic (dupa parerea mea)..in continuare ar putea fi ocupati cu afaceri...despartiti de calatorii si alte fapte ce pot parea infidele ( nu stiu daca sunt bine dar ma rog ) iar Sakura..pfff...nu profita de asta...daca as fi fost in locul ei as mai fi vrut o data la cascada..adica ..prima tura..apoi a doua in care ea conducea (sunt o big pervy :D )...astept in continuare capitolul urmator si sper ca Sasuke va intelege aceasta frustrare a Sakurei...in rest greseli nu am vazut...si mi s-a parut mai scurt acest capitol....si cand am auzit de canibali ma gandeam hmmmm, intereseant dar totusi daca erau ''animale'' :)) din astea pe insula cred ca l-ar fi mancat pe brunet cand s-a dus dupa banane =))

te iubesc si astept cu nerabdare urmatorul capitol! love SasuSaku !
.....Nu-mi ruina visele.....ruinandu-ti sperantele de a mai continua aceasta poveste .......poveste rasarita din sperante desarte....sperante desarte inflorite din iluzii patrunzatoare....

....Caci imi vei ruina viata....

#76
Of... Mersi ca m-ai anuntat ! Debea acuma apuc sa dau un comentariu pentru ca nu pot citi cand am paznici langa mine [ parintii :?: ] . Sa trec la subiect :

Imi place acest capitol. Imi da asa o senzatie de nesiguranta dar nu prea stiu de ce. Sasuke...Hmmm....Sasuke.... E UN NESIMTIT :?? !
El e bine mersi si se gandeste la sex si Sakura mai e putin si pocneste de la atatia nervi =_=.
Sa vedem ce face rozalia >_>. Imi este mila de ea. Ala bine mersi cu cu duzina de banane si ea... :99:

In fine cam atat am avut de zis :D . Eu te las . Pe data viitoare scumpoo ^_^
[Imagine: Jun0xCa.png]

#77
Da, da stiu am intarziat cu comul. Nu dati vina pe mine! School is de vina! Da, da stiu, este weekend. Hai gata cu trancanitu' si sa trecem la subitect ca cine stie ce mai crede lumea O_O. Descrierea a fost..Uhh..Mau trecut transpiratiile. Cum sa spun eu simplu... Aaa! A fost perfecta! Dialog, nici nu mai zic. Actiunea ca intodeauna, nu e grabita. Ce mi-a placuuut! A fost super ideea. Adica mi-ar fi placut si o mica cearta pe acolo, si o mica bataie. Maah! Nu o lua in serios! Eu doar am glumit! Doamne fereste, poate o vad pe Sakura cu ochiu' umfalt la spitalu' de maimute:)) Zice lumea ca-s nebuna O_O Soo.. Astept next, ca de fiecare data!
[Imagine: Hm757.png]





#78
Hey ya! scuze ca nu ama ajuns la fic cand ti-am spus dar am fost putin ocupata avand in vedere ca e weekend so o sa trec la subiect.
Capitolul asta e cam scurt, dar este bine conceput. Sincera mi-a placut foarte mult fraza asta" si cat de tacut parea a fi praful stralucitor ce il impodobea " suna mirific. In al doilea rand greseli nu ai de loc, iar greseli de exprimare acelasi lucru. Nu stiu de ce dar am o vaga banuiala ca asta nu e un naufragiu si ca Sasuke a aranjat totul dar. . . este doar o banuiala. Avand in vedere ca este un capitol micut, descriearea si naratiunea isi joaca bine rolul. So astept nextul chiar sunt curioasa sa vad daca vor pleca vreodata de pe insula.
Just the
way you know me..

#79
Buna! Deci scuzele mele ca nu am mai postat de ceva vreme, dar n-am avut timp...pfff, scoala asta ma omoara.
Ca de obicei, acest capitol, cat si cele pe care le-am pierdut au fost geniae, doar ca, putin cam mici pentru a-mi satisface pofta ce o am pentru ficul tau:X
Despre figurile de stil nici nu mai pomenesc pentru ca sunt foarte, dar foarte bune:X
Greseli de tstare, nu, nu cred ca am vazut:))
Ti-am spus in nenumarate randuri si inca fac asta, dar nu ma pot oprii: Ficul asta e genial! TU esti un geniu:X:*
Abea astept continuarea si sper sa te grabesti cu postatul ei.
Pa-pa si spor la scris si la imaginatie si la tastat=))
After a while you learn the difference between holding a hand and falling in love. You begin to learn that kisses don`t always mean something. Promises can be broken just as quickly as they are made and that goodbyes really are forever. . .

#80
Hola! Deci... scuze ca nu ti-am lasat un comment dar cu scoala asta.. offffof. A naibi scoala, nu as plange daca ar ardeo .... ba nu ca imi place la scoala ... pe cine incerc sa sa pacalesc, bine, bine hai poate imi place unpic la scoala=))) plus ca am mai avut si o gramada de examene.
Ce vrei sa iti mai spun despre capitol in afara ca nu am cuvinte pentru pentru al il descrie. Intodeauna in fiecare capitol ma surprinzi.
Nu am de comentat, numai iti spun sa il pui cat mai repede pe urmatorul. Kiss and hugs. Ja ne!
[Imagine: nunu.jpg]
My movies:Operele Mele
My little children:.::Min::. , Frozen Soul, ~MusicxD~.
Nasica:deeaH2elen
Nepotica mea: Venus-Roseta
My sweet neighbor:Kayla.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Naufragiul WhiteSnake 4 4.435 31-12-2007, 07:44 PM
Ultimul răspuns: WhiteSnake


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)