Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

GFX probabil .

#31
Hey guys ^^ . Merci mult de sfaturi şi după o lungă pauză , am revenit cu ceva siguri noi 4 . Sper să fi evoulat măcar puţin .

1. [Imagine: yui1.png]

2. [Imagine: Mio.png]

3. [Imagine: Untitled-1copy.png] - Ver. 1

4. [Imagine: Untitled-1copy1.png] - Ver. 2

Icons [ Btw , nu ştiu cum am avut răbdare să le fac , deşi sunt numai două , dar pur şi simplu nu îmi place să fac avatare , dar na , am încercat 21 ] .

1. [Imagine: hongki.png] - Ver. 1

2. [Imagine: hongki1.png] - Ver. 2

3. [Imagine: honkgi.png]


Atât . Aştept nişte păreri ^^ .

#32
Mwuhaha, the devil is back 19 [joke, joke XD]

1 - imi place, dar cred ca era mult mai bine fara partea roz din spate... stiu ca vroiai sa "acoperi" partea alba, dar o sa vezi la mine la viitoarea semnatura, ca am acoperit album intr-un fel anume, si nu tocmai asa... puteai folosi si alte variante 39 in schimb imi place acele cerculete mici <3 ce sunt? brush cumva? textul e negru, nu prea merge si nici pozitia lui... incearca sa folosesti si shadow la text, si altele [dk nu stii, intreaba te ajut cu placere]
2 - aici merge, chiar imi place 39 se potriveste mult mai bine ca cel de sus, si textul imi place cum sta acolo dar puteai gasi alta pozitie la el, insa lucrarea asta mi-o place mult <3
3 & 4 - nu stiu ce versiune sa aleg, si prima si a doua mi-o place mult, textul imi place, deci pot spune great job ^^

Bate palma, nici eu nu am rabdare sa fac icons xDD mai bine mor decat sa le fac 21
Aici, dintre cele doua imi place vers a doua, e mult mai placuta 39 dar si prima e buna... grea decizie =.= Iar a treia, e cumva adorabilul meu rapper Mir? <3 Aici cred k ai cam exagerat cu efectele, e prea inchis la culoare.

Astept alte lucrari si gambate ^^
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

#33
Merci Alysu hug . Uau , mă bucur că am făcut ceva bun de data asta 9 . Merci de sfaturi şi da , cerculeţele acelelea sunt brushuri xD [ ţi le pot da dacă vrei , mai includ şi alte forme geometrice 4 ] .

Now , am iar probleme cu ps'ul şi iar s-a blocat când îmi era lumea mai dragă şi lucram la un sig cu Sungmin [ şi sunt aşa nervoasă că s-a pierdut tot >.> ] , dar am mai lucrat un sig în schimb , nu ştiu dacă e prea bun , dar l-am făcut în 3 variante 4 .
so :

1. [Imagine: Untitled-11.png]

2. [Imagine: Untitled-11g.png] - darker one .

3. [Imagine: k.png] - textul este varză , ştiu .

Atât . Aştept nişte păreri xD .

#34
Kyaaa, lucrari noi si nashpaaa si eu am patit asa odata ca am zis ca desfintez tot =.= si tin locul, dau un edit maine...

[Edit]Asa, am revenit ^^ si o da, vreau brushul <3 si desi am zis k nu mai bag fonturi si brushuri in calculator k e full, uite k fac o exceptie 21

Fiindca sunt aproape la fel, le comentez odata xD - ceea ce ma deranjeaza, e ca [ma refer la toate] au o mica greseala, si anume efectul de mosaic acopera tot sigul, si ochiul ei, si acolo puteai sterge, si putin de pe flori (intotdeauna am fost de parere ca efectul trb sters de pe fata personajului si corp); asa... dk nu ziceai ca e darker [a doua] cautam diferentele o ora 24 si la a treia, dah, e mai bine fara text... Imi place ideea, dar fara text si sterse partile de mosaic de pe fata si putin de pe flori...

Cam atat, si astept altele <3
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

#35
Tnx Alysu hug ! Ui , şti , ideea cu efectul de mozaic pe ochiul fetei a fost ideea mea şi a fost una proastă then . Merci de sfaturi din nou 4 .

Ne , am mai făcut ceva 9 .

1. [Imagine: suju.png] - ver. 1

2. [Imagine: sujuxDh.png] - ver. 2

3. [Imagine: sujuxdd.png] - ăsta e un accident , dar oarecum mie îmi place 8D .

4. [Imagine: lifef.png] / eÅŸec total , ÅŸtiu T__T .

Astea ar fi . Voi lua o pauză cred , dar o să revin . Ne , aştept nişte sfaturi / păreri / critici .
Ja ne ^^ .

#36
Rezervaaat XD dau edit maine ^^

[Edit]Am uitaaaaat >.< mi-am adus aminte, m-am luat cu altceva, si iar am uitat =.= srry si uite-ma
Deci, cele trei semnaturi - ori nu a fost buna imaginea, ori ai stricat-o tu de tot... arata rau O.o puteai gasi alta poza cu el mai buna cu el, iar daca nu gaseai eu exist deci exista o sansa ^^ vers a doua imi place mai mult, fiindca prima e cam goala, a treia ai stricat-o cu "pata" aia, si prefer a doua... dar si la a doua, ai mai fi putut sterge din cerculete 39 imi place formele, si ador textul, in special cum l-ai pozitionat <3
Esec total personajul O___O ca in rest e bine... dar ea, ce e asa de stearsa la culoare... zici k da spre black&white... si park prea mult sharpen, data viitoare cand folosesti sharpen sa faci asa: [folosit sharpen] edit --> fade sharpen --> 50% sau cat vrei tu... efectele imi plac, textul nu prea se vede dar e bun 39 si cam atat

Pai, gambate si astept altele ^^
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

#37
Tnx a loooot hug ! Merci mult de toate sfaturile date =3 . Cum sunt într'o grabă totală , hiăr are nişte siguri noi . Aaand , promit , data viitoare voi pune şi câteva [ de fapt , mai multe ] avatare . Merci again de sfaturi Alysu [ can I call you Teacher :3 ? ] .

1. [Imagine: Untitled-1sdfasdfsdcopy.png] - tocmai l'am terminat . Nu'mi place o.o .

2. [Imagine: hongkiver2.png]

3. [Imagine: mdaxDq.png] - faţa ei arată groaznic T.T . Prea mult sharpen cred .

Atât . Aştept păreri / critici =3 .

#38
Oh yeah, you can call me sensei [adik teacher xD] 21 and OMFG, ador al doilea sig o.o

1 - hmm, singura problema e faptul ca c4d acopera corpul lui, mai bine stergeai ce era pe el, si lasai restul... puteai face un efect cu brushul, si ma refer - un splatter brush, un pic de clipping mask, un pic de overlay sau linear dodge la brush si pac a iesit magia ^^ [sper ca intelegi]; textul imi place si la fel si efectul de mozaic
2 - oh yeah, that's a what I am talking about >w<~ that's a real sig, buuut ... yeah, there's a "but", nu imi place de Hongki 22 zici k e mort, asa arata la fata... ori i-ai facut tu ceva, ori e poza o.o, anyway excelent job
3 - kyaa, ce ai facut cu saraca fata? XD zici ca i-a explodat ceva in fatza o.o dar in schimb imi place textul, si efectele ce le "emana" sig-ul... xD oricum, pe viitor cand faci sharpen, si nu iti comvine sa dai soft ligh sau altceva [fiindca face sigul mai intunecos/luminos] atunci faci asa: sharpen -- sharpen -- [pe parcursul acestui proces, nu atingi nimic, nu salvezi nu nimic] -- edit -- fade... sharpen [trebuie sa iti apara langa fade sharpen, dk nu apare atunci ai facut tu ceva o.o] si atunci pui 50% sau 70% -- facand acest lucru [iti dezvalui un secret de al meu si] faci ca sharpenul ce l-ai facut sa nu fie asa de tare...

Gata, ca mai trebuie sa mananc si eu, daca mai scriu mult se raceste mancarea o.o iar acum in incheiere, cred ca stii ce vreau sa zic, nuh? xD Daca nuh, atunci - astept altele 21
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

#39
Tnx Alysu pt. comentariu hug .

New stuff :

[Imagine: GD.png]

Pt. SOTW - >
http://i576.photobucket.com/albums/ss201/Miley53/pt.png

Avatare :

[Imagine: eunhyukicon.png] [Imagine: smile.png] [Imagine: 7V0_9627925_1_1iicopy.png] [Imagine: catxD.png] [Imagine: xd1.png] [Imagine: eden-of-the-east-05-large-28copy.png]

Atât . Aştept păreri xD .

#40
am veniiiiiiit :X de cand am asteptat sa vii odata cu lucrari noi 45 anyway rezerv locul xD pana mananc >.>"

[edit]am venit 19

First sig - stii ca il ador :X stii stii? aflii acum xD dar totusi -.-" sunt doua lucruri care nu prind bine deloc - textul care vine asa "smile you make me" trebuia sa pui "smile" jos si atunci era "you make me smile" care era mai bine ^^ siiii efectul cu patratele strica tot -.-" de ce l-ai pus? T___T ala nu imi place deloc.... dar in rest 105 Arata bine si puiul meu e dragutz rau 105

Al doilea sig - wow >.>" ce de c4d's... wth? mai bine faceai ceva smudge pe acolo cu imaginea aia, si cateva doar, catevaaaa c4d's dar asa in mare imi place idea, dar parerea mea puteai concura cu primul >.< dupa ce inlaturai patratele si textul sa il muti xD

Avatare: OMG OMG OMG Hyukieeeee OMGGG :X ador poza aia, e preferata mea din toata colectia xD si ai facut o treaba buna 15 ; a doua mi se pare cunoscut tipul dar nu stiu de unde xD place av, in schimb ^^ ; Dongwoon, daca faceai imag mai mica putin cum era? e prea aproape... dar ador culorile si textuletul/brushul ala in schimb; so cuuute kittyyy :X love it dar n u ii strica putin sharpen... nu stiu de ce va e frica sa il folositi 21 ca nu musca... that guy has some problems... aici nu stiu, cred ca nu ai redimensionat imaginea bine fiindca mi se pare mai lunga dar plac culorile si textul ^^ ; this one again, putin sharpen, dar mi-o place (ce anime e? XD)

Si gataaaa phew uite-ti parerile 15 astept altele 45 [lol doua cuvine si apoi un emoticon 24 ]
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)