Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

GFX probabil .

#11
Eu. ^^

Prima. Ai pus cam multe chestii peste chitara aceea, abia daca se mai vede ceva din ea si mi se pare putin cam simpla. Imi place textul si mana tipei, asa era din imaginea originala sau tu i-ai pus acel portativ pe mana ei ? Oricum ar fi tot imi place. <3

A doua. Asta imi place, putin cam simpla dar e draguta. Poate arata mai bine daca avea ceva mai multe culori in jurul mainilor. : - ?

Al trilea. Bulinele acelea ma enerveaza, sunt asa mari si nu se mai vede asa bine caruselul din cauza lor iar calitatea imaginii folosite nu prea ma incanta.

Oricum, ai progresat fata de primele tale sig-uri. ^^
Succes in continuare.
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#12
Helăuuuu hug . Thanks pentru comm ne ~ hug . Aşa , păi am un gfx nou , l-am făcut din lipsă de a face ceva şi-aşa sunt în pană de idei , vorbind în general , daaar ... de dragul minunatului Gi Kwang , am izbutit să mai lucrez ceva :] . Deci ~
1. [Imagine: AJ_by_Break_Of_Dawn16copy.png]


Sfaturi , critici , aÅŸtept de toate :] .
* huggies *

edit : Rx~ , io am pus portativul pe mâna fetei 4 .

#13
OMG - my Gi-oppa <3 sa comentez 19

Place enorm faptul cum l-ai pus pe Gi-oppa aici 39 chiar si partea din stanga, insa nu imi place pata galbena de jos O.o [zici k e o portocala]. Textul e perfect pus acolo 39 insa nu ar fi stricat border [dk e alb srry nu se vede] si niste efecte [arata mai bine XD]

Asa, cam atat si astept alte lucrari.

P.S. - care e pref tau din Beast? XD si waa ink un fan kpop <3
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

#14
Waaa , merci Alysu pentru sfaturi şi pentru comentariu în sine * huggies * . Wa , chiar mă gândeam într-o zi din astea că şi tu eşti fană K-pop şi începusem să sar în sus de bucurie că nu-s singura <3 . Of , nu pot să aleg când vine vorba de B2st =p~ . Păi ador felul de a fi a lui Gi Kwang , este superb şi el îi super hawt , omg , îl iubesc . Şi mai ador vocea lui Dong Woon :3 . Şi pe deasupra e fruuuuuumoooos , îi ador pe amândoi . Şi îmi place tare mult vocea lui Jung Hyung , este foarte matură , deşi nu are un look care să mă atragă . Îmi place tare mult şi de Hyun Seung , în special vocea , o ador . Yo Seob e cutie , şi de el îmi place :3 . De aici pot deduce că înafară de Du Jun , îmi plac toţi şi mai îmi place muuult de tot G-Dragon , wa , to cutie :3 . P.s. : Acum o corup pe prietena mea cea mai bună să asculte K-pop :] .

Deeeci , new one :

1. [Imagine: Untitled-1sss.png] - Titlul inspirat din melodia lui G-Dragon 8 .

#2. [Imagine: AlwaysLIKETHIS-1.png] - l-am mai postat , dar vreau o părere despre el , sunt curioasă .

Atât . Aştept de toate , în special critici şi sfaturi .
Hugs .

#15
Off: Yoy, daca ai stii cat am stat eu sa il aleg pe Gi-oppa <3 si sincer, DongWoon [al treilea pe lista] e absolut bestial, insa sa nu uit de Hyun Seung [al 4-lea], iar Yo Seob, e cuute <3 [e al doilea la pref], Jun Hyung seamana enorm cu GD [ e pe loc 5] iar ultimul, e Doo Joon, care sincer nu ma prea incanta la inceput, dar incepe sa imi placa XD iar GD nu se mai pune, va ramane my number one for ever <3

On: Sa nu fac spam, revin la critici xD

1 - bun textul, mai ales cum te-ai inspirat, insa nu se potriveste deloc cu ce ai tu in semnatura, si sincer nu imi place textura, e prea luminoasa, plus k le-ai amestecat k nu se mai intelege absolut nimic >>"
2 - park l-am mai vazut, si aici nu imi place deloc faptul ca pe personaj e stockul 22 nu inteleg, va place sa va vedeti murdari pe fata? fiindca am vazut la multi, si zic acum pt totdeauna: cum voua va place sa fiti curati, asa le plac si lor sa li se vada fata, nu sa fie acoperite >>" ... daca nu era ala pe ea, sincer imi placea, dar asa... si textul =.= l-ai pus tocmai la ..... pune data viitoare mai aproape de focal, arata mult mai bn...

Mii de scuze, insa asta e parerea mea XD prea dura zi si voi fi mai "moale"
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

#16
Merci Alysu pentru critici , mie îmi place să mi se arate greşelile oricum 21 . Aşa , păi , încă două , stockul unuia dintre ele l-am găsit pe aici şi am zis să îl folosesc :] .
So :

1. http://fav.me/d2o7mc0

2. http://fav.me/d2o365i

Atât .
Hugs .

#17
No problemo 21 si iar eu XD [asa ma injuri]

1 - singurele lucruri care nu imi plac sunt acele "linii" de jos ce park sunt amestecate si nu prea stii de unde provin, si daca le faceai sa mearga intr-un anumit sens era mai bine, restul imi place
2 - nice ideea, but fara partea din stanga cu el, si fara alte imagini/stockuri pe fata lui, arata nashpa ^^, culorile imi place, textul e potrivit, si cam atat

Astept si altele ^^ asa k gambate <3
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

#18
Merci Alysuuu >:d< ! Sa inteleg ca astea au fost mai bune 21 ? Uhm , pai , here is a new one , made with Yo Seob :3 . So :

# http://fav.me/d2ociel # .

Atat . Astept niste pareri ^^ .
Hugs .

#19
O da, am vazut lucrarea, dar asteptam sa il postezi aici xD

Dupa cum ai vazut, si eu am un wall si un sig ceva mai mare cu aceeasi imagine, si acum, la tine ce nu imi place: din cauza ca e mic, nu prea se intelege ce sunt cu c4d-urile, park sunt puse asa doar sa stii k le-ai pus, dk era mai mare poate k era mult mai fain XD, plus k park e cam sters sigul O.o nu stiu dc, dar vad niste liniute care nu prea au ce cauta acolo >.< In schimb, place ideea de a folosi acele brushuri pe fundal, culorile, linia aia [acum la ora asta chiar nu stiu cum ii zice >>"] si textul.

Good job, si mai astept ^^
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

#20
Mercii Alysu hug . Apreciez ^^ .
New one :
[Imagine: Untitled-fffdfgd1.png]
Să fiu sinceră , nu ştiu dacă mi-a ieşit bine sau nu , ideea este că m-am distrat făcându-l 21 .
Astept niste pareri ^^ .
Hugs .




Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)