Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

GFX probabil .

#21
Me again, and I must say: WOW

E tare O.o ador culorile enorm de mult, park face parte din personaj in pllus ai ales brushuri destul de bune 39 insa nu imi place brushul de jos cel ce atinge linia aia [sper k ma intelegi ce vreau sa zic >.<] fara ala era muuult mai bine xD Asa, atunci ar mai fi textul - nu imi place unde e pozitionat >>" Altceva, nimic, imi place 39 chiar foarte mult, pot zice ca e cel mai reusit de pana acum.
Daca asa lucrari faci tu cand te distrezi, atunci ar trebuie sa faci mai des.

Nice job, and I'm waiting for more from ya! ^^
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

#22
Waaa~ , merci , merci mult ! O_O Nu mă aşteptam să fie aşa de bun 21 , sincer .
Am mai făcut două , sper să fie bunicele , adică chiar sper xD .
So :

1. [Imagine: T_O_P_my_obsession_by_ElasticFantas.png] - T.O.P. <3 .

2. [Imagine: Untitled-1asrasdfsfsds.png] - Făcut pentru Nya .

Aştept nişte noi păreri ! Hugs .
chuu ~

#23
Trebuie să spun că te descurci super grozav.
Ai evoluat super bine şi îmi place mult cum ai evoluat.
Primul sig e super, îmi plac la nebunie culorile alea, mai ales că e un ciocolatiu super ce mă duce cu gândul la ciocolată.
Îmi place cum ai poziţionat stock-ul şi firul acela strălucitor de pe băiat, e inspirat şi se potriveşte.

Acelaşi lucru pot spune şi despre al doilea sig. îmi place bg-ul la acesta.

succes în continuare
-

#24
Yoy 15 cnv devine din ce in ce mai buna <3

1 - wow... deci e cel mai reusit gfx cu top vazut 22 adik semnatura... superb facut... se vede k stii sa lucrezi excelent cu brushurile 39 si asta imi place, de culori nu mai zic ca si alea sunt excelente 39 singurul lucru ce ma deranjeaza, e textul 39 pe viitor pune-l mai aproape de personaj
2 - yoy 105 asa de placute sunt culorile k ma fac sa regret dc nu l-am ales pe Yo Seob T^T oricum, frumooos 105 si aici, iar textul 39 si acum vad diferenta de marimi dintre lucrari... try doing them exactly... 106

Cam atat, si asa sunt extrem de obosita... dk vezi greseli stii de ce, si astept altele.. hug

PS - mesajul era scris de o ora, dar am uitat sa dau "posteaza mesaj" =.=
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

#25
Hey there hug . Thanks pentru tot , nu m-am asteptat sa fie niste gfxuri asa de bune ^^ .
Here is a new one . Nu stiu daca o sa mai pot lucra in ps o vreme , am probleme cu programul si se tot blocheaza , sigul asta l-am refacut de 6 ori , am avut niste nervi si cand am incercat ultima oara , s-a blocat iar ... so ... Ma rog , multumesc pentru pareri astept si altele hug .
1.[Imagine: Because_you_LOVE_me_by_Elusyvewolf.png]

Hugs .

#26
Heya <3 . Aduc o nouă lucrare şi promit să postez mai multe data viitoare ... momentan nu am avut timp să fac altele -_- .


[Imagine: fthongki.png]
Aştept păreri 4 .
Hugs .

#27
Me again ^^ .

1. http://fav.me/d2qw1v8

2. http://fav.me/d2qvpzg

Păi ... aştept nişte păreri şi sfaturi . Văd că n-a mai trecut nimeni pe aici 21 .
Btw , îi mulţumesc lui Rx pentru sfaturi !

Hugs .

#28
cel cu pisica
acel clipping mask din stanga nu prea se potriveste. Textul e kawaii (la fel ca motanasul de colo :X )
urmatorul post ... background`ul e acceptabil, dar per total sigul e cam simplu. Textul este cam prea pe personaj ...
Ultimul post primul sig ...
Imi plac foarte mult culorile <3 *blue addict*, dar sigul e cam batator la ochi ... e prea contrastat ... imi place border`ul pus pe render <3
Ultimul sig ...
Background`ul e dragut ... dar nu prea se potriveste cu render`ul.
render`ul nu e bine incadrat ... zici ca l`ai lipit u lipici 22 ai putea folosi putin blur pe margini ... sau outer glow negru pe multiply ... sau ai putea face un duplicate layer; filter->blur/blur more(depinde de render); apoi il setezi pe multiply/linear burn (pentu a da efect de umbra) sau screen/linear dodge (efect de lumina)...

cam atat ... succes in continuare !
[center][Imagine: summer.png]

[Imagine: breakingbenjamin.png]
No time for lies and empty fights.
I am scared to lose the things I love .
click please
[/center]

#29
Emn, your're pretty good, dar semnăturile tale-mi par parcă nelucrate.Pare că ai stat maxim 10 minute pentru fiecare *şi sunt sigură că nu ai făcut asta*.
Semnătura cu mâţa e drăguţă tare, numai că nu-mi plac chestiile din stânga (cred că îmi pare drăguţă pentru că-mi plac mâţele).Chestiile din dreapta se potrivesc, sunt ok.Textul nu prea se înţelege ori din pricina fontului şi a luminii prea bright, ori din pricina faptului că nu ai selectat smooth la scris.

Semnătura cu tipul blond ... Uite ce cred eu că ai făcut şi ceea ce mă face să cred că nu ai lucrat mai deloc la ea : Ai pus renderul, ai găsit back-ul, l-ai pus, ai pus deasupra renderul, ai pus c4d-ul din jurul lui şi ai scris acel textuleţ.You should work at background harder -__- .Texturi, c4d, poze puse pe soft light ori ce crezi că se potriveşte, orice e bun, numai mai umple-l că pare prea dezbrăcat dom'le.

Următoarea semnătură, cu tipul care are în spate un c4d albastru.Linia care-i face conturul tipului nu-mi place.E de prisos, face semnătura mai urâtă.C4d din spate (sau ce o fi) nu-mi pare că se potriveşte, I dunno.Cred că ar fi trebuit să mai lucrezi la partea din stânga şi să poziţionezi acolo textul *try some textures with text* (dA).Îmi plac pătratele ălea albastre.


Semnătura cu Miku.Renderul nu se potriveşte cu backul.Ar fi trebuit să încerci ceva turcoaz or măcar albastru, nu portocaliu.Pare urât şi mai ales că back-ul e prea 'solid să-i zic aşa şi nu se potriveşte cu mesajul ce este transmis de render.Text, nimic ... Îmi plac găurile din părul ei.

Mai aştept lucrări.
I've only been in love with a beer bottle and a mirror.
(Sid Vicious)

#30
ai evoluat binisor ... dar unele din ele sunt cam " messy " mai ai de lucrat la bg si simetria efectelor Smile incearca sa iti fixezi un punct .. maxim 2 si concentreaza efectele asupra lor ... ca sa iti vina mai usor poti face niste sageti cam in ce directie sa fie efectele si pentru o lumina mai buna poti da un apply image burn tool pentru a accentua partile intunecate si cu un soft brush de opacitate 15 sau 20 % partile luminoase Smile
[Imagine: colorscs.png]
________________
Hear the colors





Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)