Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Daca erai...

Dacă eram un personaj din Naruto, eram Konan, fără discuţie. Singura tipă de care încă îmi mai place (din Naruto, vreau să zic)

Dacă erai o melodie...
Tenderest touch leaves the darkest of marks,
And the kindest of kisses break the hardest of hearts
~Florence + The Machine


Daca eram o melodie... probabil eram Rihanna ft Eminem - Love the way you lie part 2. Asta asc aqm 21

Daca erai un dromader
[Imagine: EnvYQ.png]

[ Ma indoiesc sa fi fost ... -_- ] , dar daca as fi fost un dromader , mai mult ca sigur as fi fost vre-unul alb , foarte palid =]].

Next : Daca ai fi fost o roscata ... ?



Dac-as fi o roscata ... hm , pai , categoric nu as fi Karin ( sorry for Karin fans ) hmm , cred ca m-as vopsi bruneta21

Asa , sa vedem , daca erai o planeta :

MY FIC ะ PETALA RĂTĂCITĂ ะ
Dᵃᶜᵃ ᶰᵒʳᶤᶤ ᵛᵃʳˢᵃ ˡᵃᶜʳᶤᵐᶤ ˢᶤ ᶤᵘᵇᶤʳᵉᵃ ᶰ⁻ᵃ ᵗʳᵉᶜᵘᵗ, ᵖᵒᵃᵗᵉ ᵐᵃᶤ ᵃᵖᵃʳᵉ ᵒ ˢᵃᶰˢᵃ ˢᵃ ᵖᵒʳᶰᶤᵐ
De La-nceput ..!
Dʳᵃᵍᵒˢᵗᵉᵃ ᵉ ᵒ ˢᵃᵍᵉᵃᵗᵃ ᶜᵉ ᶤᵗᶤ ᶠᵃᶜᵉ ʳᵃᶰᶤ ᵈᵉ ᶠᵒᶜˑˑˑ ˢᵘᵖᵃʳᵃ ᶜᵉˡ ᶜᵉ ᶤᵘᵇᵉˢᵗᵉˑˑˑ ᶜᵉˡ ᶤᵘᵇᶤᵗ ᶤˢᶤ ᵇᵃᵗᵉ
Joc
Tʳᶤˢᵗᵉᵗᵉᵃ ᶤᶰᶜᵉᵖᵉ ᶜᵘ ᵒ ˡᵃᶜʳᶤᵐᵃ, ᵇᵘᶜᵘʳᶤᵃ ᶜᵘ ᵘᶰ ᶻᵃᵐᵇᵉᵗ, ᶤᵃʳ ᶠᵉʳᶤᶜᶤʳᵉᵃ ᵐᵉᵃ ᶤᶰᶜᵉᵖᵉ ᶜᵘ..
Tine

Dacă erai o planetă: Eram Terra, evident. Singura planetă din univers pe care există viaţă, mă rog, aşa se presupune. Anw, de ce aş vrea să fiu lipsită de viaţă?! 21

Next: Dacă erai un instrument, erai . . .

Xoxo, Ang.:bye:
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

Eram cu siguranta un pian sau poate o chitara sau un flaut. Nu ma pot decide, dar daca ar fi necesar doar una atunci aleg flautul 4

Next: daca erai un compozitor...
[Imagine: 2rcpz12.jpg]

Cincizeci de minute ne despart privirile. Mă doare să te văd mereu atât de distant faţă de mine. Cu ea eşti simplu tu, cu mine de ce nu ai fi? Mă laşi să sper că într-o zi vei putea să-mi vorbeşti aşa cum şi eu încerc să îţi arăt că ţin la tine, dar eşti atât de orb încât nu vezi dincolo de această ceaţă densă pe care ai creat-o de unul singur. Flacăra ce trăieşte-n mine devine din ce-n ce mai puternică cu fiecare privire, cu fiecare literă pe care mi-o rosteşti, dar îmi este frică. Frică ca într-o bună zi această scânteie să se stingă în mometul în care te voi vedea de mână cu ea. Îţi cer un singur lucru, te implor nu mă lăsa în urmă. Nu mă lăsa să fiu doar o umbră a trecutului...

Daca erai un compozitor: probabil eram un compozitor nebun si, cel mai probabil, unul de bird-uri, pentru ca si mai probabil eram lipita de povestirea monotoniei in cantece.

Daca erai....un best thriller?
Iubesc sa simt cum cazi
[Imagine: Untitled3-3.jpg]
cad
cadem

Dacă eram un thriller --> cu siguranţă aş fi fost Signs. [ Semne - 2002 with Mel Gibson, aşa, de umplutură ]
Dacă erai un .. cântăreţ ?
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


Daca eram cantaret as fi fost Chad Kroeger ...cantareata poate Dolores O'Riordan

Daca erai o culoare...
Unele lucruri sunt irealizabile pana cand vine cineva care nu stie asta si le realizeaza (Albert Einstein)

[Imagine: hitsugaya.png]
by Toxâ„¢

Genialul si superhaoticul meu fic: "No rock, No Life"


Daca eram o culoare cu siguranta as fi fost albastru.

Daca erai o floare...
We mortals have many weaknesses; we feel too much, hurt too much or too soon we die, but we do have the chance of love.




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)