Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

~D.N angel~

#11
RE: ~D.N angel~

Acum vizionez anime-ul sunt la episodul 54
Ador anime-ul asta:X With e dragut rau mai ales in episodul 571 Toate personajele sunt interesante21 familia lui Niwa mi se pare un pic sarita de pe fix71 dar sunt simpatici.Il admir mult pe Hiwatari:X imi place felul lui de a fi e misterios si super dragut:X ,dar nu stiu tatal lui are ceva de ascuns vreun plan ,ma enerveaza tipul.
Krad si Dark :X sunt super:X krad desi e in ger seamana mai mult cu un demon si invers:X sunt kawaii amandoi.
Cele 2 gemene par un pic tacanite 21 nu pot sa-mi dau seama care place pe care 4
In orice caz anime-ul e super:X
Daca o pasarica ti-a soptit ceva, inseamna ca ai innebunit, pentru ca pasarelele nu vorbesc.

#12
DN angel 8
Ador anime-ul acesta, este mai mult decat perfect, prea superb. L-am urmarit acum un an, dar l-am revazut luna trecuta, deoarece mi-am adus aminte de el si mi-a placut prea mult incat sa nu-l mai vad o data =]] Povestea anime-ului mi se pare absolut geniala, m-a capitivat inca de la inceput. Este unul dintre anime-urile mele preferate la care nu gasesc nimic ce sa critic. Probabil pe la inceput a fost un pic plictisitor, dar pe parcurs actiunea a devenit din ce in ce mai interesanta, punandu-se accent pe viata lui Dark, atunci am devenit si mai curioasa, deoarece Dark este personajul meu preferat din anime. Pur si simplu il ador din toate punctele de vedere, este uneori misterios, amuzant, foarte puternic si arata extraordinar de bine. Se potriveste cu Risa, fac un cuplu nemaipomenit si chiar le sta bine impreuna. Nu cred ca i-as vedea facand un cuplu cu altcineva, deoarece sunt meniti unul pentru ceilalti. Nu stiu ce parere au ceilalti, dar eu asta cred. Mi-au placut de cei doi inca de la inceput, iar atunci cand a sarutat-o a fost fantastic<3 Mi-a placut enorm de mult acea parte, deoarece a fost atat de romantic. Imi place deasemenea si de Daisuke, este un tip de treaba si foarte dragut. Imi place foarte mult de el.M-a intristat la inceput faptul ca era indragostit de Risa, dar aceasta avea sentimente pentru Dark, nu pentru el. Nu o vad pe Risa facand un cuplu cu el, dar este trist, deoarece nu merita acest lucru. Ii sta foarte bine cu Riku, fac un cuplu foarte dragut. Chiar se potrivesc.
Eu il recomand tuturor, deoarece anime-ul este prea superb.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#13
Ador acest anime aproape la fel de mult ca Sailor Moon. Dark este pur si simplu atat de simpatic. Am o slabiciune pentru ingeri, kill me.
Imi pare rau si chiar am plans la sfarsit cand Dark a disparut. nu mi se pare corect. desi il plac acolo putin si pe Daisuke, nu mi se pare corect deloc modul in care s-a sfarsit. Dark a facut acest anime sa fie atat de interesant si frumos. cat despre relatiile dintre personaje...well pe Dark il vad cu Risa, le sta bine impreuna, asa cum lui Daisuke ii sta bine cu Riku... imi pare rau pentru Risa pentru ca Dark dispare la sfarsit..20 si da spun ceea ce am de gand sa spun acum: era mai bine daca disparea Daisuke19 I`m evil I know, but I just love dark angels.

#14
Sfarsitul este destul de anticipat pentru ca din cate tin minte exista o scena asemanatoare in primele episoade. A fost un anime dragut pentru vremea lui si cred ca inca ar prinde la generatia mai tanara. Cel mai memorabil lucru pentru mine a fost openingul, care si acum imi mai intra in minte. Dintre personaje l-am preferat pe Daisuke fata de Dark. Mai putin ego si mai de treaba, pe langa faptul ca avea varsta adecvata pentru o relatie romantica cu unu dintre gemene. Dark pare doar usor ca un pedofil din punctul asta de vedere. But that's just me. Nu am fost foarte atent la partea asta din anime
[Imagine: FinalFantasyIXBahamutvsAlexandregh.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)