Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce semnifica...?

#31
Uhm...dupa parerea mea, dorinta e sentimentul pe care il avem cand vrem ceva, ceva ce e destul de greu de luat...Fiecare are propriile lui dorinte, unele posibile, altele imposibile...Anyway,de dorinte nu scapa nimeni, oricate ne-am satisface, tot nu-i destul, cel putin pentru mine.
Asaaa, si acum intrebarea mea:
Ce semnifica pentru tine baietii/ fetele? (sunt chiar curioasa10 )
[Imagine: damon-and-elena-mating-dance.gif]
No will to wake for this morn
To see another black rose born
Deathbed is slowly covered with snow
[Imagine: tumblr_mbpavhdSII1qc7rtu.gif]

#32
Boys/girls , i like them both.
Ce pot semnifica : dragoste ,prietenie,incredere,atractie, respingere,cineva cu care sa pierzi vremea,sa bei o cafea ,sa porti o discutie ,blablabla.


Ce semnifica pt. tine familia?
Da ,stiu ,da originalitatea pe'afara la intrebarea mea.
"I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best." Marylin Monroe

#33
Pai..dupa parerea mea, familia reprezinta primele persoane pe care le-ai cunoscut...reprezinta oamenii care te cunosc cel mai bine, care iti vor fi alturi orice s-ar intampla si care fie ce o fi te iubesc(in majoritatea cazurilor...din pacate exista si exceptii, asta-i viata).
Pentru mine familia este pe primul loc, as da totul pentru cei pe care ii iubesc, si, cam atat.10
Next: Ce semnifica pentru tine muzica?
[Imagine: damon-and-elena-mating-dance.gif]
No will to wake for this morn
To see another black rose born
Deathbed is slowly covered with snow
[Imagine: tumblr_mbpavhdSII1qc7rtu.gif]

#34
Muzica, pentru mine, reprezinta o cale prin care poti scapa de stres, de griji etc. etc.
Cand incepi, parca nu mai vrei sa te opresti.Intri intr-o lume in care grijile nu exista; atunci cand canti, parca te afli intr-un loc linistit in care nimic nu te tulbura si esti fericit.
Asta simt eu cand cant sau cand aud pe cineva cantand la un intrument sau cu vocea. ^^

Next:
-Ce semnifica pentru tine Iadul?
Doamne ajuta sa nu ajungem acolo! praise
[center][Imagine: 40628691.png][/center]
[center]Sanq's Rx'u! ^^[/center]

#35
Iadul? Cred ca e locul in care se gaseste cea mai multa durere si cel mai mult haos. Este cel mai urat loc existent.E locul unde domneste teroarea...Grrr, deja m-i se face frica10. A fost ciuidat sa descriu Iadul, tinand cont ca nimeni nu s-a mai intors de acolo sa ne spuna ce a vazut (din fericire, nu vreau zombi). Asaaa, si ca sa schimb subiectul asta infricosator...pun intrebarea mea:
Ce semnifica pentru tine Zuppy? (nu mi-a venit o alta idee mai originala, ma uitam dupa lucruri simpatice, si vulpita Zuppy e chiar foarte draguta10)
[Imagine: damon-and-elena-mating-dance.gif]
No will to wake for this morn
To see another black rose born
Deathbed is slowly covered with snow
[Imagine: tumblr_mbpavhdSII1qc7rtu.gif]

#36
Zuppy, o vulpita dragutza care ma face pe mine sa ma intreb: cand voi avea si eu 7000 de comentari 39.Stiu ca`s doar niste vise..dar ehh, n-am ce face XD. Oricum e super sweet mascota :X

Netx: Se semnifica pentru tine vizita la dentist? 65
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

#37
Ce semnifică pt tine o vizită la dentist?

O vizită la dentist este o vizită spre Iad. Urăsc să merg la dentist pentru că pute a doctor şi mă enervează căcatu ăla de "albinuţă" cum îi zic dentiştii. Niciodată nu mi-a plăcut când cineva îmi umblă în gură, e un lucru extrem de deranjant. În fine, e o experienţă oribilă.

Ce semnifică pentru tine o poezie?
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



#38
Ce semnifică pentru tine o poezie?

O poezie pentru mine semnifica ceva pur, frumos, magnific,l inistitor. O poezie scrisa din inima si cu expresii nemaitalnite, asta imi place cel mai mult.I mi plac poeziile si unele ma duc cu gandul catre ceva din trecut, de exemplu: unele ma duc cu gandul la copilarie ,la fericire (nu ca acum nu as fi fericita), sau exista poezii ce semnifica durerea si suferinta, si acestea imi plac tare mult. O poezie oricat de scurta sau de lunga ar fi, mereu ii trezeste cititorului un sentiment de fericire si buna dispozitie. Poezia semnifica pentru mine elementul ce ma ajuta sa imi exprim sentimentele in voie cu ajutorul cuvintelor. Mereu scriu poezii si asta ma ajuta intr-un fel sa trec peste unele momente.

Next:Ce semnifica pentru tine cuvintele?

#39
Pentru mine cuvintele reprezinta exprimarea gandurilor,sentimentelor si ideilor.Imi sunt arme sau inamici...sunt cele care imi fac viata vesela si imi dau aripi cu care sa pot zbura.Cu ajutorul lor imi construiesc vise sau le distrug.

Next:Ce inseamna o portocala pt tine?

P.S. scz dar in timp ce scriam postul mancam o portocala
[Imagine: fgdhdr.png]

Tnx Nibbles


Stay by my side . I won\' t let you down . I\' ll never betray you . Call my name and I\' ll save you from the dark . You know I\'m never far .

I\' ll say it as many time as you need : I love you . You are my superstar <3

Nothing can\' t stop me from loving you

#40
Ce inseamna o portocala pt tine?

Ce ar putea însemna o portocală pentru mine ? Păi acum ceva timp răspundeam la o astfel de întrbare cu un fruct nebun, acum mi-am schimbat părerea, şi anume: ceva portocaliu şi rotund ca mingea de basket.

Ce semnifică pentru tine o îmbrăţişare ?
[Imagine: guitargirlsignature.png]
Mulţumesc Alysu : o3

- eÅŸti piraat?
- nu supă la plic : ))




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)