Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce-ai face daca ?

#31
As incerca sa ma trezesc...

Next: Ce ai face daca ti-ai intalni idolul?

#32
As spune ca e un vis. Deoarece e imposibil.
Ce ai face daca ai putea zbura?

#33
Mi-ar place foarte mult. As pefera mai mult zborul decat mersu pe jos. As renunta la mersul pe jos smile Sau poae ca pe jos as mai merge doar in rare situatii smile

Ce ai face daca firma la care ai net ar da faliment?

#34
Ei bine...ar afla de ce e in stare cea mai mare fana a lui Yuki Eiri?cum sa dea faliment?Au luat-o razna??Le dau destui bani pe luna21.Oricum...cred ca m-as muta la alta firma.
Q:Ce ai face daca ai afla ca este mostenitoarea unui imperiu?
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#35
Huh ? O_O' well in primul rand cred ca m-as asigura sa vad daca nu e o greseala o.O' In al2lea rand m-as bucura, in al3lea rand as imparti tot ce am mostenit .-. logic as ramane si eu cu ceva hm..

Ce ai face daca nu ar mai exista anime-uri? .-.

#36
as muri O_O si as incerca eu sa fac unele xD chiar daca nu mi-ar iesi...sau as face un grup mare cu adolescenti carora le plac anime-urile si am incerca toti sa desenam si sa le animam 4

Ce ai face daca ar veni surioara/fratiorul tau mai mic si tiar spune k esti o maimuta si k iti inseli prietena/prietenul?(de fata cu prietenul tau) xD10

#37
hm.39.ce as face?pai mai intai i-as spune prietenului meu ca este o farsa..iar dupa plecarea lui as lua-o pe ,,iubita"mea suriara la o ,,discutie"45.
Ce ai face daca un criminal in serie ar veni la tine si te-ar implora cu lacrimi in ochii sa-l ajuti la crimele lui,spunandu-ti ca este fanul tau nr.1victorie

#38
Lol 24 now heres something I dont see everyday ... pai dupa ce as rade 20 de min. i-as spune sa astepte sa ma schimb iar eu intre timp revin cu o bata de baseball si zbang! *in fundal => headshot!* 24 ... dupa aceea l-as lega cu lanturi groase in pivnita si l-as tortura ( Rena style 65 ) iar apoi chem politia sa il aresteze 4 ... nice ne ? 4

Ce ai face daca ai afla ca cel mai bun/ cea mai buna prieten/prietena al tau/a ta estu un/o criminal/crminala maniac/maniaca si ca urmatoarea victima vei fi chiar tu ? 4
[center]~ ひぐらしのなく頃に ~

[Imagine: HigurashiSig2.jpg]

Make me mad and you will suffer the wrath of KILLER lolis !
[/center]

#39
As incerca sa discut cu ea daca vad ca nu merge as deveni si eu o criminala sa vedem cine moare prima2124....glumeam ....as anunta politia sperand ca se va rezolva situatia.

Ce ai face daca ai afla ca ai fost adoptat/adoptata?

#40
As incerca sa-mi gasesc parintii adevarati si poate sau-i cunosc putin,dar nu i-as considera nikiodata cafiind mama si tatal meu!
Ce ai face daca ai afla ca esti nemuritoare/nemuritor?




Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)