Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce-ai face daca ?

#21
pai mi-as pierde memoria si nu as mai sti nimic deci nu as putea face nimic...
ce ai face daca ai primi in posta o scrisoare unde ar scrie ca ai castigat 1000000 de euro si sa te duci la posta dupa ei, si cand sa ajungi acolo sa ti se spuna ca a fost doar o farsa?
[Imagine: 20080626090306.jpg]

Imi aprind visatoare o tigara. Fumul trece lenes si nepasator prin fata mea, formand niste spirale demne de admiratia unui artist..



#22
evident.mias ucide toti dusmanii si mias ingropa averea sa no gaseasca nimeni si apoi mas pune pe un pat si as adormii pana in ultimul ceas

ce ai face daca tear urmari cineva intens pe strada?
o.o" wot

#23
pai, m-as grabi, poate il/o obosesc, apoi as "da cateva colturi" sa fiu sigura k p mn ma urmareste, sun pe cineva, imi fac de lucru, si daca devine k o umbra ma intorc si ii zik " hey amice, ceva mai bun n-ai de facut?"

next:

ce ai face daca ....ai descoperi ca poti vorbi cu animalele?

[Imagine: 967339c1.gif]

#24
leas folosi in diferite feluri.p[asarile sa ma ajute la teste,tigri sa ma apere,......si as vorbi cand mas simtii singura cu ele.Smile

>.<'' ce ai face daca ati primi ban la siteul a-z?
o.o" wot

#25
exista messSmile cred ca as vorbi cu un admin sau asa ceva, sa aflu motivul...daca s-ar putea rezolva ar fi super tare..daca nu... asta-i viata...

ce ai face daca....ai avea de ales intre 2 dintre cei mai buni prieteni?

#26
nu i-as alege pe nici unul ca sa nu se supere...10101010
ce ai face daca sora/fratele mai mic/mare ar fura ceva dintr-un magazin si toata lumea ar da vina pe tine?
[Imagine: 20080626090306.jpg]

Imi aprind visatoare o tigara. Fumul trece lenes si nepasator prin fata mea, formand niste spirale demne de admiratia unui artist..



#27
-nu e vina mea.doar nu as face eu una ca asta .doar ma cunoasteti nam furat in viata mea20
cam asta as zice
next:ce ai face daca ar veni sfarsitul lumii?21
o.o" wot

#28
Cred ca nu as face nimic...la urma urmei,totul are un END,nu?
Ce-ai face daca ti s-ar propune sa joci intr-un film horror?
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#29
pe post de fantoma numai 21cu o patura in cap nu cred ca as accepta, nici in horror, nici oriunde altundeva, urasc(,) camera >.<

next:
ce ai face daca....ai afla ca esti mostenitorul(mostenitoarea) unei firme de renume?

#30
Mi-as exprima ultima dorinta...sa iau un insotitor cu mine.
Ce ai face daca ai fi prins in propriul tau cosmar si nu ai mai avea cum sa iesi din el??
Pace,Fratilor!

Why would you care about what I like?
[Imagine: luver.gif]
Why would I care about what you don't like?

Nu poluati!

Arta Pacii incepe cu tine. Munceste cu tine insuti si lasa Arta Pacii sa se manifeste in toate activitatile tale. Fiecare are un spirit care poate fi rafinat, un corp care poate fi educat si o cale corespunzatoare pe care sa o urmeze. Esti aici pentru a-ti cunoaste si manifesta ceea ce este sacru in tine. Adu Pacea in propria-ti viata si dupa aceea aplica Arta la tot ce te inconjoara




Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)