Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce-ai face daca ?

#11
pai.. as incerca sa vad ce pot face si sa invat sa le controlez, dupa care cred ca as face cateva farse la diferiti "prieteni"

ce-ai face daca ai vrea sa downloadezi ceva, te chinui o sapt si la 99% se blocheaza ?

#12
Nu as face nick....nu as avea ce face decat sa ma enervez.....da enervandu-ma nu ajung niciunde.....(vai filozofa m-oi face)

Ce ai face daca ai primi de ziua ta un cadou, si cand il deschizi , in el s-ar gasi 3 sosete murdare???
[Imagine: 20080626090306.jpg]

Imi aprind visatoare o tigara. Fumul trece lenes si nepasator prin fata mea, formand niste spirale demne de admiratia unui artist..



#13
umm.. i-as multumi martzianului care mi le-a dat ^^ un om normal are doar2 picioareSmile

ce ai face dak... toata lumea te-ar acuza deceva ce nu ai facut?

#14
Pai ma-s enerva super tare, si apoi as incepe sa dau explicatii cu privire la faptul pe care l-am facut, dovezi k nu am facut acel lucru...

Ce ai face daca ai afla ca suntem gemeni?
[Imagine: sig3a.jpg]



#15
pai as sari in sus de bucurie ca as stii ca exista cineva ca mine si asa am putea face schimb de locuri mai ales cand e vorba de scoala2419

ce ai face daca cineva ar veni la tine si ar arunca pe tine cu apa?65

#16
mmmm.... deja mi-au venit cateva idei malefice 19 in prima faza as rade, dupa care as avea mare grija sa ma "razbun", adica ar merge niste apa in capul tipului/tipei, aruncata pe geam nu? tinta o nimeresc sigur, imediat dupa ce iese din bloc^^

ce-ai face daca.... ti-as spune ca esti dragostea mea? 21 idei de copil-copac 4

#17
eu? dragostea ta? O_O. Pai nuj...daca ai fi fost un baiat dragut, cu parul scurt (da' nu chel >.< ) cred ca as fi fost incantata, dar... . cred ca as incerca orice numai sa nu ma mai iubesti.
ce ai face daca te-ai indragostii de o persoana pe mess fara sa stii cum arata, iar cand iti trimte o poza cu el/ea sa afli ca defapt e foarte urat/urata? 4

#18
pai nush.. ai patit-o? 71
depinde si ce are in cap acea persoana.. dak stie s vb si s se poarte.. mai pe scurt, daca imi place caracterul.... aduce un mic beneficiu pozei sa zic asa... oricum nu as deveni rautacioasa si/sau isterica ^^

ce ai face daca... ai descoperi intr-o dimineata ca ti-au crescut aripi?

#19
Nush ce as face probabil as sta in camera mea fara sa intre sau sa iasa cineva, pana as venea cum sa rezolv problema....si pana as vedea dc mi-au crescut....

Ce ai face daca toti profesori iti promit ca media la toate materiile iti va iesi cu siguranta?
[Imagine: 20080626090306.jpg]

Imi aprind visatoare o tigara. Fumul trece lenes si nepasator prin fata mea, formand niste spirale demne de admiratia unui artist..



#20
De obicei,nu cred in promisiuni.Asa ca ma voi asigura ca imi vor iesii...si nu ma voi lua dupa promisiuni.
Next:Ce ai face daca ti-ai pierde memoria?
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light







Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)