Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce Asculti acum?

deftones-hexagram

"^..^"

este cineva care asculta deftones...cineva...oricine...???... 21

Porbabi lca multi o sa rada dupa ce o sa postez mai jos.
Oricum nu-mi pasa,mai stiu pe cineva care mai asculta
acest gen de muzica oricum Zuppy22
Eh am copiat titlul melodiei de deasupra deoarece era prea
lung si anyway neah -> ascult Wolfgang Amadeus Mozart - Pian Concert no21

EDIT: nu radeti,v-am zis :glare:

glumesti? dc sa radem?
eu una respect muzica clasica :X
stii ce se spune despre cei care asculta muzica clasica? 21...k sunt destepti 15...iar cei care asculta mai mult gen Byonce sau de astea...sunt niste tantalai...21...zau...asa si este...au aratat ba chiar treaba asta la stiri 21
ii demonstrat intr-un mod stintific oarecum... 71
anyway...
eu acum ascult cv drag mie...
Dir En Grey-obscure
:X

Pai in momentul asta ascult o melodie foooooooooooooooooooooarte veche....
Linkin Park-Lying From you
Sper ca nu m-am facut de ras la ce melodie ascult si eu21...

pai 22...eu ascult
Tazy & Shub@ feat. Mishu - M-am saturat ...
e faina melodia 8 eu genul asta il ascult mai mereu 8

si Hiyono - de la mine tot respectul 8 imi place muzica [,] clasica si, recunosc, uneori ascult si simfoniile - de ex. Beethoven 9

Acum ascult:
Silversun Pickups - Panic Switch

E melodia mea preferata..:X ..ca sa va dati seama de ce, here's the link: http://www.youtube.com/watch?v=ZwIy6CJT7Ok

Rihanna-Disturbia and Claudia Cream-Candy....nu ca ar fi niste melodii interesante dar nu prea am ce asculta...in afara de sum 41..still waiting and open your eyes.
[Imagine: durararasig06small.jpg]

Momentan ascult Fort minor - Kenji. Ma trag versurile...am ceva in ultima vreme cu razboiul, imi plac melodiile ce exprima suferinta oamenilor ce au trecut prin asa ceva. Cum nevinovatii sunt obligati sa-si paraseasca pamanturile doar pentru ca sunt de alta nationalitate.
Si pe langa asta mai ascult Linkin park- Breaking the habit, m-am cam plictisit de ea, insa trebuie sa invat versurile. Oricum si melodia aceasta e superba, mai ales coloana sonora8.





Well, eu ascult acum:

Placebo - Every you, every me ^^
Imi place destul de mult ritmul si imi aduce aminte de o fosta prietena care imi daduse melodia asta -_-'
si versurile sunt interesante 39
My blog.
[Imagine: 282661.jpg]

Stop! You're playing with my delirium.

off: si mie imi place Placebo-every you, every me, visul meu e sa o invat la chitara acustica105
on: No Use For A Name- Biggest Lie ---> http://www.youtube.com/watch?v=Ca21OXyXh2c ( chiar o puteti asculta nu e rea deloc, si e si scurta, 2 minute si ceva)
nu stiu imi place mult, am ascultat-o pentru prima data la Bring The Noise, si chiar mi-a placut ( precum si Biohazard-Sellout: http://www.youtube.com/watch?v=TJTayAiygRo care mi se pare o amestecatuara de voce de rap/hiphop, si cu instrumental mai "rock" cum s-ar zice). Si videoclipul e dragut rau, de la Biggest Lie precum si versurile, normal.
[Imagine: john5.jpg]
< Yeah, ador Nirvana >
Brian ( MM) za witch
[Imagine: omega3.jpg]
[Imagine: MMwitch.jpg]
"Contra todo Hoy BRUJERIZMO pa tí satanismo!
BRUJERIZMO! Cura joto " ( Brujeria- Brujerizmo)







Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [split] Ce asculti acum? v.3 MsCreed 0 2.813 03-07-2012, 07:56 PM
Ultimul răspuns: MsCreed
  Ce asculti acum ? v.2 Mimisor 771 277.018 06-12-2011, 08:51 PM
Ultimul răspuns: Ladd Russo


Utilizatori care citesc acest subiect:
9 Vizitator(i)