Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ati plans la vreo nota xd ?

#41
Sincera sa fiu......eu am plans de multe ori la note....dar nu imi mai amintesc decat cateva....si nu sunt colectionara de 10 dar imi place sa iau note mari pt ca imi place sa imi storcesc rivalii21
La fizika...blestemata sa fie......eram sa iau 3 ca am lipsit ora trecuta ca am crezut ca nu se face scoala.....si am suspinaaat si am plansss pana saptamana urmatoare cand se gaseste doamna sa zika ca nu eu am luat 3 si colega de langa mn.....am ramas muta....adika babaciune am plans o saptamana degeaba?22
Acum o sapt am luat 8 in teza de la mate.....pot sa va spun ca am plans pana aveam ochii rosii......apoi sapt asta am luat 2 de 10 si imi iese 10(deaoarece fiindca mai am 3 de 10:p)...deci....profesoarele....ma calca pe nervi21212121
[Imagine: 2gxo5c8.jpg]
I Love SasuSaku:X and:
-Mama4ei-kun :X
-Matusa:Sasuke ^^ Sakura xD
-Surorile:Ang. and Debby
-Verisoara:Haku Kiid

#42
În gimnaziu plângeam la notele de 6. Dar nu plâns din ăla cu lacrimi de crocodil care să semene a bocet şi să zică ceilalţi "Uite, aia iar pişă ochii pentru prostii!". Plângeam în sinea mea, poate lăsam să se vadă o lacrimă, dar nimic mai mult. Şi acum realizez că plângeam ca proasta. Fiindcă dacă aş fi ştiut ce mă aşteaptă la liceu [3-ul la fizică] mi'aş fi dat seama că trebuie să păstrez lacrimile pentru atunci. Se subînţelege că am plâns când am luat 3 la fizică, da? Ok, bine. Pentru că abia ăla îl pot numi plâns.

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#43
Imi aduc aminte in clasa a 5 a, cand am bocit -.- pentru 6 la mate, care ma rog nu a fost trecut ain catalog. A fost prima mea lucrare la mate cand am ajuns la acea scoala si na 21. Am mai plans in a 6 a, tot pentru mate ca luasem un 5 parca -.-. Am plans in a 7 a cand am luat 5 in teza la mate 24 si porma mi-am mai luat si un 6 in catalog -.- . In a 8-a n-am mai plans...am plans acuma, la scoala noua pentru o nota la romana....7 O__O".
" Ce mi-a placut odata imi place intotdeauna, pentru ca optiunea mea este motivata. Fie ca urasc, fie ca iubesc, stiu clar de ce... "


Suntem diferiti atunci cand avem pe cineva care ne iubeste pentru ca... acestia ne ofera sute de motive de a trai.

#44
Imi aduc aminte ca am plans mult in clasa a VI-a cand abea incepeam fizica . Si pe la jumatea primului semestru dam un test surpriza . Ciudat, chiar era sooper simplu da eu am gresit la cea mai simpla chestie din fizica sau mai bine zis de matematica. In capul meu in acel moment 21:3=8 si profa sa suparat asha de tare pe mine incat mia pus 7,35.Si nu stiu de ce da doar mie din clasa mia pus nota in catalog.Asta da profa nebuna!
Si mai mult ca sigur pot sa incep sa plang de akm pt nota care o sa o iau la romana .
Save energy... sleep at school!!!

#45
21Trebuie sa recunosc, cand eram mai mica plangeam din orice chestie.. pentru ca asa am fost invatata. Chiar imi pasa ce nota luam.. dar acum nu mai am nici o treaba. Pur si simplu te maturizezi si nu mai dai asa multa importanta+ca vezi lucrurile in alta lumina. Acum. chiar daca nu plang ma oftic pentru ca stiu ca am invatat,etc. Dar nu intotdeauna. Depinde de materie si de profesor21Uneori chiar nu merita.
[Imagine: Pureloid.jpg][Imagine: db90645.png]

#46
Da,am plans la o nota de la istorie,anul acesta in semestrul intai.Am invatat pe rupte la un test,dar la unul dintre subiecte am scris ma mult decat trebuia,iar profa' mi-a taiat tot si mi-a pus 9. Deci,sincera sa fiu,am fost cea care a luat cea mai mare nota din clasa deoarece in rest au fost numai de 6 si de 7.

S-a mai intamplat odata la fizica cand m-a scos la tabla si nu am stiut sa ii rezolv o problema si mi-a pus 5.Atunci am inceput sa plang si am scapat de nota.

Mai am si alte momente din acestea,dar lista este lunga,asa ca ma opresc doar la aceastea doua.

#47
Cred că da. Adică sigur.
Am plâns când am luat cinci la mate şi-un patru la încă ceva. ._.' Şi am plâns rău de tot, colegii nu mai ştiau ce să-mi facă. Oricum, patrul n-a fost trecut în catalog, pe când cinci-ul da. Profă idioată. o.o' Eniuei, mama nu m-a certat or smth, la liceu şi-aşa n-o să dau pe mate/info sau ceva de genul.
E păcat totuşi că-mi scade media. Mă rog.

XoXo, Mad Hatter.
[Imagine: tumblr_lvu3z0OC361qkx1cbo1_500_large.gif]
The Mad Hatter: Have I gone mad?Alice: I'm afraid so. You're entirely bonkers. But I'll tell you a secret. All the best people are.


#48
Am plans... sh ink qm... de kteva ori am plans k looomea rau:
1. in a 5a knd am luat un 5 si un 6 la sport in aceeasi zi. Am zis ca mor. Euu?? 5 si 6? nu imi venea sa cred. nu`mi era neapratat de note, da` mi`era de medie. adiik de media generala. ma kk in el de sport, mie nu`mi place... putetzi sa zicetzii k st anormala.
2. am plans tot intr-a 5a knd am luat 8 de engleza. am plans ptr k am gresit k o proasta... hai sa fim seriosi, cne dreq incurca inceputu` cuv q curu`?
3. de dta asta nu am plans... 21 mai aveam putsin sh radeam in cls. Elizaa? 6? la ROMANA? la mne in cls a fost shoc total. 24) Anarhie!!!! face diriga: chem politia dka nu va controlatzi. pe urm, am plecat aks.. era ultima ora. at mi`am dat seama k mai am sh yo PARINTZI.mi`a fugit, efectiv, pamantu` de sub picioare. Fac: sunt moarta. sh m`am asezat pe bordura q proasta sh am inceput ba sa plang, ba sa rad. pe urm, ink 2 prietene s-au asezat sh plangeam toate. sh in juru` nostru era un cerc asa mare de oamnei. imi venea sa ma omor. face una dn pr, cre mai sta sh langa mne: auzi.... dka tip "AJUTOR" cheama salvarea, k ma omoara siiiiiiigur. sh ne`am apucat sa redem 24))

#49
Nu pot să cred că am plâns, dar totuşi am făcut-o. Am aşteptat de la ora 11 până la ora 2 şi puţin să ne aducă rezultatele alea nenorocite de la evaluările naţionale, în soare şi căldură.. În fine şi până le-a adus toţi ne aşteptam la note relativ mari pentru că toţi ştim ce am scris pe foi şi după baremele alea ne calculaserăm notele. Când le-a adus şi ni le-a citit mie una nu mi-a venit să cred; erau mult mai mici decât m-am aşteptat şi am început să plâng pur şi simplu. Nu puteam să cred că m-au depunctat atât de mult şi neştiind la ce anume e mult mai frustrant, pentru mine a fost. Apoi, am început să înjur corectorii [ ofc nu am fost singura xD ] şi când eram gata să depun contestaţie, bunica mea mi-a spus să nu fac aşa ceva că nu se ştie niciodată -.-. Şi în caz că îmi scade ce fac?! Bla, bla.. acum regret că nu am făcut .-.
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#50
eu nu am plans nicioadata la notele mici, desii eram suparata,asta e , dacan u am invatat, am meritat si in plus daca plang nu se rezolva nimic asa ca... Smile
oricum imi aduc aminte ca eram in clasa a 2 si, am luat ptimul meu ''i'' la matematica parca 21, atunci am plans 2 zile, na eram ciutanca si primul i va dati seama 21.
Dupa aceea nu am mai avut treaba cu notele mici,oricum le meritam. Smile, nu am de ce sa plang.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Cea mai mica nota Kayla. 106 64.995 16-09-2014, 04:21 PM
Ultimul răspuns: Dobby101


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)