Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Animezup Medals

@Madu: La multi ani!

Flaw, if you can, poti sa imi dai medalia de la Fan art? 5 Daca tot am lipsit umpik, le-am pierdut, dar as dori totusi pe asta sa mi-o recuperez.
Mersi mult.

Flaw, as vrea 2 medalii :
- Duelist Medal
pentru ca am castigat un duel la fan fiction (poezii)
- FanFic medal
pentru asta stiu ca nu e fic ....dar pe viitor daca voi avea vreme voi scrie unul 10 nu stiu daca pot considera ca sunt activa acolo 39

Cam asta e. Multumesc (daca tot strangi numai multumiri 71, interesant 10,000 multumiri ar fi echivalent cu ? 105)
[Imagine: aaaakip.jpg]

@Artist: Cu tine am rezolvat.

@Serqet: In nici un caz cu 10,000 de medalii, cred as innebuni daca as fi nevoit sa acord atat de multe 22 21

Sper ca nu va suparati dar le-am ajutat pe : nikokiss10, LoveBiAnime, yossoy, Quidar si Sakuritza sa devina membri zup asa ca te rog sa-mi dai medalia Referrals medal.
Te rog frumos cu o cireasa in varf.

and i bet that those are your clones 65 because they are the only ones that bump your thread [of poems] ^________^

ah si mi-am amintat, adaioana, yossoy si quidar se numesc din intamplare ioana?

4 am peste 100 de puncte 4 .... vreau si eu medalie Top poster108
Daca o pasarica ti-a soptit ceva, inseamna ca ai innebunit, pentru ca pasarelele nu vorbesc.

Alexandra. ai putea sa mai verifici incodata?
Plzz.

@adaioana
adaioana, yossoy si quidar ar putea fi una si aceeasi persoana 39
ai useuri cu acelasi Ip de pc >.<
(11-04-2010, 09:35 AM)Flaw A scris: IP-ul reprezinta adresa cu care te loghezi personal pe Internet si este o adresa unica (cu exceptia cazului in care este un IP dinamic, caz in care poate fi folosit pe rand, de mai multe persoane). Acele conturi au fost create folosind acelasi IP, adica de pe acelasi calculator. Cu alte cuvinte, ori cateva persoane diferite au stat la acelasi calculator si si-au facut conturi, ori acele persoane s-au intamplat sa imparta acelasi IP dinamic pentru a-si face cont, ambele variante fiind foarte improbabile.
[Imagine: aaaakip.jpg]

*adds to serket`s comment*

Ca sa nu mai spunem ca in email se regaseste la toate 3 ioana, apoi, tu postezi un capitol, si imediat vine yossoy care iti zice ce fain e, la departare de 5 secunde apare si quidar, apoi cateva minutele mai tarziu vii tu care le multumesit de coment, iar la nici unu din acele conturi nu am gasit ip-uri diferite, si era o chestie, pe torente se numeste hit&run, cam asa ceva faceai tu, veneai postai, venea clona 1 posta, venea clona 2 posta, veneai tu postai

btw, sa stii ca nu fac acuze fara dovezi, in special cand am si mail si ip si chestia cu "hit&run" la care clonele iti aduceau fic-ul pe prima pagina, si la reputatii, ale tale clone ti-au dat rep, ca deh, e goana dupa rep cat mai multe, so, yeah, i actually triple checked si da, sunt clonele tale. Sakuritza, Nikokiss si Lovebianime au si alte ip-uri si nu se tin dupa tine.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)