Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Animezup Medals

#21
Pe aia cu cei care fac ceva pentru forum am pus-o deja ^^
Se numeste 'medalia de merit'. Din cate stiu eu o are doar Autumn, care ne-a facut cea mai mare parte a bannerelor. Ar trebui sa o aiba si Falcon, care ne-a ajutat cu noua tema si mi-ai adus aminte acum ca trebuie sa o primeasca si Shiva, care este mamica lui Zuppy ^^
Si daca tot sunt pus pe treaba, adaug acum si restul medaliilor sugerate de voi.

#22
ar mai fi o medalie care ai putea so acorzi Flaw...sa faci un Top 10 sau Top 5 la Quiz-uri si sa acorzi medalia de TopQuiz celora din Top!
hmmmm...?Ce zici de idee?Nu ar fi interesant?
astept raspunsul tau!
sper sa faci acea medalie...
[Imagine: blendGSgardy7-1.jpg]

FRIENDS are like stars...
They come and go...But the one that stay
Are the ones that go

LOVE is like a ghost...
Many talk abouit it, but
only few can feel it...

You can fall from a mountain,
You can fall from a tree,
But the best way you can fall,
Is a friendship with me...

[Imagine: chibi_435.gif]
Chibi-ul lui emo girl

#23
Ok, ideea e buna!
Totusi, va trebui sa mai astepte.
Intentionez sa refac quiz maker-ul. Vreau sa fac ceva gen Quizilla 4

#24
aham..bine....buna idee si ma bucur ca vei face medalie dupa ideea mea,cand termini cu problemele sau renovarile legate de forum poti sa pui ideea mea in aplicare...nu acum cand ai si tu timp!
multumesc
[Imagine: blendGSgardy7-1.jpg]

FRIENDS are like stars...
They come and go...But the one that stay
Are the ones that go

LOVE is like a ghost...
Many talk abouit it, but
only few can feel it...

You can fall from a mountain,
You can fall from a tree,
But the best way you can fall,
Is a friendship with me...

[Imagine: chibi_435.gif]
Chibi-ul lui emo girl

#25
21 nu mi se pare corect.Adica noi veniti nu ar mai avea sanse.Pentru ca toate topicurile s-au deschis ceva.Eu nu sunt de acord cu ideea asta.Am 600 de posturi si poate ca am deschis vreo 10 topicuri asta pentru ca am venit prea tarziu pe site.
Apropo ai 80 de topicuri deschise la general chit chat discutions acolo pot si eu 21
De nu sunt de acord cu idee 39
Daca flaw e de acord mai bine sa faca un poll.Eu zic ca medalia asta nu e prea buna
o.o" wot

#26
Exact. 10
Mai degraba am da o medalie pentru topicurile interesante, sau pentru topicurile care au trecut de ... 5 pagini (cu exceptia celor de la fan art, fan fiction si forum games). Cele de la Chit-chat ar merge luate in considerare 39

#27
24 domne fereste-ma (pe mine si pe ceilalti) da-mi un minus.Vroiam sa fiu doar explicita pentru ca flaw sa inteleaga ca nu e corecta medalia.
Flaw e buna ideea cu 5 pagini dar zic ca nici la chit chat disc. nu s-ar incadra nuj...pentru animeul/mangaul de 5 pagini de posturi=> cel mai popular anime 4
o.o" wot

#28
off :
INJURATI-MA !!!
on :
....Nu ma omor dupa medaliile noi(chiar deloc ) , dar daca altora le place....
M-am gandit la niste lucruri ( chiar daca o sa fie mai mult de munca )....de ce nu pot exista doua feluri de medalii , unele pt za male si unele for za female 39
Cam atat am avut de zis...e o idee in stadiul Beta...
[Imagine: fdfgba0.jpg]
[Imagine: 2560139237_b2fb8f427f.jpg]



#29
@ToRnAdO
24 God, idee superba 21 Dar ar fi faine si medalii pentru "Undisclosed" 65
Ahem, cele de acum nu prea imi plac... din doua motive:
Ar trebui mai mari... Daca dai click dreapta/ afiseaza imaginea sunt mari... dar sunt micsorate .__. Si se vad aiurea >.<
Si al doilea motiv: Unele sunt cu fet[z]e anime care nu-mi plac... Si sunt si doua identice...
>.<

In fine 10 [ti-am spus asta de cand le-ai pus prima data]
> <

#30
Ce-ar fi sa existe medalie pentru "veteranii" forumului. Sa fie membrii de mai mult timp si sa fie si activi. Ar merita o medalie pentru fidelitate sau asa ceva.
De exemplu cei care sunt membrii de 1 an si au peste 500 post-uri se vede ca lor chiar le place sa stea pe acest forum si sunt activi constant.
E doar o sugestie dar sper sa o luati in considerare.
Ganbatte-kudasai. Smile
[Imagine: elegance1.png]
Arigatou Luinil hug





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)