Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Animezup Medals

#11
Ideea ta nu ma incanta deloc...poate ca sunt persoane care nu vor sa isi piarda banii pentru o medalie.Si eu fac parte dintre acei useri.Insa cel care decide e Cedik!Ja'
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#12
poate fi medalie pentru cel mai activ user.cei care trec de un anumit termen cum ar fi sa stea o luna pe site sa li se dea o medalie.cred ca ar fi o idee buna.dar ar putea fi un numar mai mare.
sau
medalia pentru cel mai popular.acolo la top user userul care a fost scris de mai mult de 30 mde ori ia o medalie
4 au fost doar niste idei sper sa ajute la ceva.4
o.o" wot

#13
medalii pt concursul AZ-ART ...pt castigatori 4 (aur..argint..bronz)

#14
Misa si Bubbles... ambele idei sunt bune!
O sa le pun maine in aplicare 4

#15
medalie pentru admini ..best admin bla bla...ca deh tre sa aveti ceva in plus 21
si medalii pentru moderatori

#16
ar putea fi medalie pentruprietenie sau pentru ajutor ceva de genul.
sau medalie pentru cel mai mare numar de mesaje postate intr-o luna4
cam ataT. MAI VIN CAND AM IDEI:p
o.o" wot

#17
Poate o medalie pentru cei ce trec de 1000 de posturi? 17 ca ... nu cred ca este ... 39 sau este ... sau nu merita >.< sau mai bine sa nu imi bat capul, ca nu eu trebuie sa gandesc asta 21
Si ... nu mai stiu ... poate ... pentru cei de la gfx-uri ... sa fie rugati sa scrie in post o nota pt medalie :4: si ... se da medalie ... *si vin criteriile* >.< pentru 10 "gfx best artist" ... 9 "gfx lill' more work for being so good" ... adica de titlu nu m-am ocupat niciodata [nici de dat nume O.o"] ... asa ca ... decizi tu >.> cred ca ar fi fain daca ai pune un buton [m-am invatat ... una doua gasesti o metoda sa "lipesti" ideile de butoane 24] ... cu rating xD acelui user ... numai pt categoria gfx sa zicem ... si zice acolo ... >.< of ... cred ca ar fi bine daca ar fi pana la 5 o.o
gata ... o dau in prostie >.> dar in fine xD gasesti tu ceva pe aici pe colo bine 42 [hope so 65]

#18
1000 de posturi?Au...ma rog...revenind.Pai ma gandeam sa se acorde o medalie pentru cei mai populari useri.Adica sa se faca un chestionar...sau ceva de genu asta si sa se voteze.MA rog...e o simpla idee.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#19
as chesti cu cel mai popular am ziso si yo si mam gandit ca stiu deja cine ar fi 71
-ideea ar fi medalia pentru cele mai multe elemente de la rpg
o.o" wot

#20
medalii pt 500 de posturi apoi pt 1000. deci 2 medalii pt love_yuki_eiri 21
medalii pt cei care fac ceva pt forum...care ajuta cu ceva..




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)