Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cu ce personaj din Gravitation ai vrea sa te intalnesti?

#3
Pai.....mi-ar placea sa ma intalnesc cu Yuki Eiri. As vorbi cu el cat se poate de calm,de matur.L-as mai sfatui si sa fie mai tandru, mai dragastos cu Shuichi,etc....si mai departe, cine stie.....
Mi-ar mai placea sa ies la intalnire si cu Hiro. As discuta cu el despre tot felul de lucruri, poate ca m-as si descarca lui, i-as cere un sfat......
Miar mai placea sa ies la intalnire si cu Fujisaki, pentru ca mi se pare destul de matur;si cu el as putea vorbi deschis.
Mi-ar mai placea sa ies la intalnire si cu Shu, poate i-as da eu niste sfaturi, de exemplu sa lupte cu toate puterile lui pentru persoana pe care o iubeste,etc.
Mi-ar mai placea sa ies la intalnire si cu Ryu, Noriko, Tohma, Tatsuha si Mika.
Pe Ryu l-as intreba sigurat de ce se comporta asa copilaros, si l-as sfatui sa se comporte mai matur.
Cu Noriko as putea discuta aproape orice...si ea mi se pare matura.
Cu Tohma as iesi la un suc.....as avea multe sa-i spun.....mi se pare cel mai matur dintre toti, cel mai calculat, intr-un cuvant, cel mai normal.I-as cere niste sfaturi....si l-as intreba cum de tot timpul poate fi asa sigur pe el,etc.....
Cu Tatsuha as putea palavragi de dimineata pana seara pentru ca e un tip vesel, glumet,etc.
Cat despre Mika.....as vrea sa o intreb cum ii sa ai asa frati .Poate as mai intrebao si de ce face cateodata pe dadaca cu Yuki.....

{Si mi-ar mai placea sa vorbesc [dar nu sa ma intalnesc, doar sa vorbesc] cu Yuki Kitazawa, sa il intreb de ce l-a tradat in halul asta pe Eiri. De ce si-a batut joc de sentimentele lui....(da' stiu ca nu ar fi posibil pentru ca el este deja mort)}

Scuze mult de tot pntru ca am scris asa mult, dar daca ar fi dupa mine cu toti m-as intalni, nu neeaparat pentru ca imi place de toti, ci pentru ca sunt curioasa sa vad cum gandeste fiecare....



Răspunsuri în acest subiect
RE: Cu ce personaj din Gravitation ai vrea sa te intalnsti? - de dia_love_gackt - 28-08-2008, 11:34 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  How Well Do You Know Gravitation? Dei 14 12.435 30-04-2012, 07:12 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  Gravitation Character War Lye 4 5.839 02-05-2009, 07:23 PM
Ultimul răspuns: Kitsunes Iris


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)