Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cu ce personaj din Gravitation ai vrea sa te intalnesti?

#7
Hiro. Cu el, presupun.
Yuki e prea rece si ma cam sacaie. Asa ca nu. Mai ales ca daca comenteaza ca nu stiu ce caracter e asa sau un anime care imi place si el zice ca povestea e facuta de un om de doi bani, atunci iese cu tipete si palme. >.>
Shuichi e prea hiperactiv si nu mai prostii zice pe gura (aproape) -desi aici ne-am intelege... *laughs*- asa ca nu.
Altii -nu am chef de comentat.
Il aleg pe Hiro pentru ca, desi -nu stiu de unde am impresia asta- e cam fustangiu ->.>... am zis mai inainte-, imi plac roscatii, zambetul lui, acel carcater dur si protector. Sincer. Perv (15) si multe alte lucruri la el. Cred ca ne-am intelege bine... 21 Pe langa faptul ca nu il vreau la costum la o intalnire. 10 Asa ca poate sta linistit. *forced smile*
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2



Răspunsuri în acest subiect
RE: Cu ce personaj din Gravitation ai vrea să te întâlneşti? - de yaoi maniac - 09-01-2012, 07:52 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  How Well Do You Know Gravitation? Dei 14 12.435 30-04-2012, 07:12 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  Gravitation Character War Lye 4 5.839 02-05-2009, 07:23 PM
Ultimul răspuns: Kitsunes Iris


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)