Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Scrisoarea ~ Confesiunea sufletului

#12
Ingeras,iti multumesc ca ai trecut pe aici. :* Totusi as vrea sa lamuresc anumite aspecte. In primul rand,vreau sa-ti spun ca stiu cum se construieste o fraza si cunosc si momentul optim pentru a o folosii,dar nu e cazul aici. Intentionat am folosit propozitii scurte,pentru a sublinia dramatismul celor traite de personajul meu. Nu am vrut sa fac o compunere,am vrut sa explic prin cuvinte cateva sentimente destul de dureroase si urate. Din acelasi motiv am si accentuat,cu foarte multe semne de exclamatie,respectivele cuvinte mentionate de tine. Iar acel "Cristoase",ei bine,nu stiu daca ti-ai dat seama,dar eu l-am folosit mai mult ca pe o injuratura,asa ca nu prea conteaza,din punctul meu de vedere,cum este el scris. In rest ma bucur ca ti-a placut,cat de cat,iar la faza cu intelesul celor scrise de mine,pot doar sa-ti spun ca nu e cazul sa le intelegi. Nu inca,cel putin. Doar cei care au trecut prin dezamagiri si simtit rautatea destinului,pot sa priceapa ceva. Dar eu zic ca tu nu ai de ce,nu e timpul sa ai astfel de sentimente.
Sper ca urmatoarea scrisoare sa fie si mai dramatica si de asemenea sper sa pot sa o postez cat mai curand.
Te pup si iti multumesc inca o data. >:D<
Moving like the speed of sound
      Feet can`t keep on the ground
                        Can`t stay in one place
                              Keep moving like a bullet train...



Răspunsuri în acest subiect
Scrisoarea ~ Confesiunea sufletului - de yzyy - 23-06-2014, 10:00 PM
RE: Scrisoare c????tre Diavol - de Syryus - 23-06-2014, 10:08 PM
RE: Scrisoare c????tre Diavol - de yzyy - 23-06-2014, 10:13 PM
RE: Scrisoare c????tre Diavol - de Syryus - 23-06-2014, 10:17 PM
RE: Scrisoare c????tre Diavol - de DreamGirl - 24-06-2014, 12:02 AM
RE: Scrisoare catre Diavol - de yzyy - 24-06-2014, 12:32 AM
RE: Scrisoare catre Diavol - de Azazel - 24-06-2014, 01:06 AM
RE: Scrisoare catre Diavol - de yzyy - 24-06-2014, 01:45 AM
RE: Scrisoare catre Diavol - de morga - 24-06-2014, 10:58 AM
RE: Scrisoarea ~ Confesiunea sufletului - de yzyy - 26-06-2014, 07:27 AM
RE: Scrisoarea ~ Confesiunea sufletului - de yzyy - 30-06-2014, 07:10 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)