Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cum a fost cand ai vazut prima oara Naruto?

#10
Sincer nu prea amintesc exact ziua cand am vazut prima data Naruto. Dar stiu sigur ca eram prin clasa a V-a pe la inceput cand erau difuzate episoadele cu examenul Chuunin pe Jetix. Deci posibil prin vara dinainte de gimnaziu, cam asa.
Primul episod a fost cu examenul lui Kakashi. Nu am avut rabdare sa-l urmaresc, dar tot il difuza si pana la urma m-am uitat. Destinul 21. Nu auzisem pana atunci de anime-uri and stuff (desi la gradinita ma uitam la Pokemon dar credeam ca e desen animat). Nu stiu cum si de ce mi-a placut, dar acum am ajuns sa ador Naruto.
Tin minte ca eram in excursia din clasa a V-a, sambata seara la petrecere si toti am plecat de la masa cand a ajuns tortul si ne-am dus sa ne uitam la Naruto 21. Era o isterie generala atuncea.
Am avut o pauza maaaare de 2-3 ani pentru ca pe Jetix-ul se transformase in Disney Channel. Dar intr-o seara eram afara cu o prietena si imi povestea de un fic Twilight. Mi-a dat ideea sa incep sa scriu fanfiction si daca tot ma apucasem, am inceput sa ma uit din nou la Naruto pe internet. Si nu imi pare deloc rau, desi de-abia daca sunt la episodul 9 din Shippuuden. Ma uit mai mult in vacante pentru ca stiu ca daca voi incepe nu ma voi mai putea opri 21.

Si da... si eu am fost mare fan SasukexSakura la inceputul anime-ului. Vremuri 105.
[Imagine: 11qpgxx.jpg]

Naruto FanFiction || Vreau sa fiu EU



Răspunsuri în acest subiect
RE: Cum a fost cand ai vazut prima oara Naruto? - de Ada - 23-06-2012, 02:15 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Naruto Shippuden 292 / Naruto Chapter 616 (Update saptamanal) George 43 28.153 01-06-2013, 09:21 PM
Ultimul răspuns: Aggie
  Care a fost cel mai bun Hokage? Kuromi 10 9.954 07-07-2012, 03:04 AM
Ultimul răspuns: hero1hero
  Naruto. Naruto Shippuden -> Movie list Rose ^^ 0 2.400 31-01-2012, 09:39 PM
Ultimul răspuns: Rose ^^


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)